تعمیرات بوش

تعمیر کولر گازی تهران

برای هرگونه تعمیر کولر گازی در شهر تهران، ما به سرعت به محل زندگی یا کار شما می آییم و مشکل را برطرف می کنیم. از جنوبی ترین تا شمالی ترین منطقه در تهران، تیم حرفه ای تعمیرسرا به طور دقیق هر مسئله ای را که با آن روبرو هستید را ارزیابی کرده و به سرعت در انجام تعمیرات لازم وارد عمل می شود. اگر تعمیر بهترین گزینه برای شماست، مطمئن باشید که خدمات تعمیر کولر گازی در بالاترین کیفیت انجام می شود

تعمیر کولر گازی اسپیلت ایستاده

تعمیر کولر گازی اسپیلت ایستاده جزء خدماتی است که باید به یک تعمیر کار ماهر سپرده شود. به دلیل تمایل بسیار مردم به خرید کولرهای اسپیلت ایستاده، تنوع برندهای این نوع کولر گازی نیز افزایش یافته است. به دلیل وجود اجزای حساس و پیچیده، مراجعه به تعمیرسرا جهت کسب خدمات تخصصی در راستای تعمیر کولر گازی اسپیلت ایستاده یک پوئن مثبت است.

تعمیر کولر گازی پنجره ای

اگر چه در سال های اخیر، میزان استفاده از دستگاه کولر گازی پنجره ای با حضور مدل های پیشرفته تر مانند اسپیلت کمتر شده است! اما هنوز هم بسیاری از افراد در محیط خانه یا محل کار خود از کولر گازی پنجره ای استفاده می کنند. مواردی مانند شارژ گاز کولر، اشکالات کمپرسور و بسیاری موارد دیگر، بخشی از تعمیر کولر گازی پنجره ای توسط هستند.

خدمات تعمیرات کولر گازی، اسپیلت و فن کوئل در محل

خدمات در محل به معنای سرعت عمل و کیفیت بالا در تعمیرات است. اینکه بتوان با یک تماس از طریق تلفن یا پُر کردن فرم، بهترین خدمات را دریافت کرد، به معنای این است که مشکلات در سریع‌ترین حالت و بدون صرف هزینه یا انرژی اضافی برطرف می شود. تیم حرفه ای تعمیرات کولر گازی، اسپیلت و فن کوئل تعمیرسرا در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند تا بالاترین خدمات را ارائه دهند.

مشکلات رایجی که باعث می‌شود شما به تعمیر کولر گازی نیاز پیدا کنید

مشکلات متداول کولرهای گازی اغلب شامل فیلتر هوای کثیف، کاهش سرمایش کولر گازی، خرابی بُرد الکتریکی کولر گازی، آبریزی کولر گازی، وجود برفک روی لوله ها، صدای غیرمعمول یا لرزش کولر، روشن نشدن و خرابی فن کولر گازی است. بررسی و تشخیص نوع مشکل قبل از تعمیر، از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا با تشخیص نادرست مشکلات و هزینه های تعمیر کولر گازی بیشتر می شود.

هزینه تعمیر کولر گازی و اسپیلت

وقتی با تکنسین های ما در تعمیرسرا تماس بگیرید، برای طیف وسیعی از مشکلات کولر گازی و اسپیلت، کمک سریع و حرفه ای دریافت خواهید کرد. به محض اینکه مشکل را تشخیص دادیم، قبل از شروع هر کاری، قیمت گذاری و هزینه تعمیر کولر گازی و اسپیلت به شما ارائه می دهیم. خدمات تعویض و تعمیر کولر گازی ما کاملاً به صرفه انجام می شود.

تعمیرکاران متخصص تعمیرسرا در محل

ما در تعمیرسرا همۀ مدل ها و برندهای ایرانی، کره‌ای، اروپایی و آمریکایی را در محل تعمیر می کنیم. ما حتی در مواقعی که کولر گازی در نیمه شب خراب می شود، به سوی شما می شتابیم زیرا خدمات ما در ۲۴ ساعت شبانه روز ارائه می شوند. برای هرگونه تعمیر کولر گازی می توانید ۱۰۰ درصد به ما اعتماد کنید!

 

چرا تعمیرسرا؟

شعار ما ابتدا تعمیر و سپس تعویض قطعات است؛ بنابراین کارشناسان تعمیرسرا نهایت تلاش خودشان را برای شناسایی مشکل و برطرف کردن آن به کار می‌گیرند. اگر تعمیر امکان‌پذیر نبود، قطعه آسیب‌دیده با نمونه اورجینال تعویض می‌شود. تعمیرسرا حرفه و تخصص خود را با تعمیر یخچال شروع نمود و پس از مدتی با تربیت و پرورش متخصصین در تعمیرات انواع لوازم خانگی تبدیل به مرجع این امور شد.

خدمات با بالاترین کیفیت
تضمین بهترین قیمت
تضمین خدمات ارائه شده
افراد متخصص و باتجربه

سوالات متداول تعمیرات بوش

هزینه تعمیرات کولر گازی بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر