ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT

ارور ماشین لباسشویی بوش

ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT یکی از مشکلات رایج مردم می باشد. ممکن است تا به حال با انواع ایرادات و مشکلات ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT رو به رو شده باشید اما معنا و مفهوم آن را نفهمیده باشید.

در اینجا قصد داریم شما را با تمام ارورهای ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT  و راه های برطرف کردن آن ها آشنا کنیم. شما پس از خواندن این مقاله تا حد زیادی می توانید مشکل ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT را برطرف کنید. در صورتیکه قادر به حل مشکل نبودید می توانید با کمک تعمیرسرا ایرادات ماشین لباسشویی بوش را برطرف سازید.

شما میتوانید با شماره ۶۲۹۴۱ – ۰۲۱ برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید!

لیست ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT

در اینجا قصد داریم شما را با تمامی ارورهای ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT آشنا کنیم تا بدون صرف هزینه مشکل لباسشویی خودتان را حل کنید. ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT برای تمام مشکلات خود یک کد مخصوصی را نشان می دهد.

در واقع هر ارور نشان دهنده مشکل خاصی در لباسشویی است. با استفاده از ارور نمایش داده شده می توانید مشکل لباسشویی را پیدا کنید و در صورت لزوم از تعمیر لباسشویی تعمیر سرا استفاده کنید. با آگاهی از تمام ایرادات  ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT می توانید خیلی سریع مشکل دستگاه را برطرف سازید.

ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT یکی از جدیدترین مدل های ماشین لباسشویی شرکت بوش می باشد. در ساخت این مدل ماشین لباسشویی از به روزترین تکنولوژی دنیا استفاده شده است. به همین خاطر ارورهای این مدل ماشین لباسشویی را هر جایی پیدا نخواهید کرد.

(ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT)

ارور Er:01

یک نوع  ایراد ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT است، که نشان دهنده باز بودن درب ماشین لباسشویی می باشد. در صورتیکه درب ماشین لباسشویی بسته باشد باید سوئیچ و یا قفل درب دستگاه را تعویض نمایید. بنابراین برای حل این مشکل بهتر است مقاله آموزش تعویض سوئیچ یا قفل درب ماشین لباسشویی را حتما مطالعه کنید.

ارور Er:04

یک نوع دیگر ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT است، که نشان دهنده مشکل ماژول بر روی برد الکترونیکی اصلی می باشد. برای برطرف کردن این مشکل باید ۳ دقیقه دستگاه را خاموش کرده و از برق آن را بکشید. سپس دستگاه را مجددا روشن کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل باید برد الکترونیکی را تعمیر و یا تعویض کنید.

ارور Er:05

و Er:06انواع دیگر ایرادات ماشین لباسشویی بوش است. این ارور نشان دهنده مشکل در سنسور دمای ماشین لباسشویی بوش می باشد. در اینصورت باید سنسور دما را تعویض و یا تعمیر کرد. چنانچه قادر به تعمیر لباسشویی بوش نبودید بهتر است از کارشناسان مجرب تعمیرسرا کمک بگیرید.

ارور Er:07

یک نوع دیگر ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT می باشد. این ارور نشان دهنده مشکل در هیتر یا المنت دستگاه است. این مشکل زمانی پیش می آید که دمای هیتر بالا باشد، اما برد الکترونیکی اصلی دستور خاموش شدن هیتر را ندهد.

در اینصورت امکان صدمه هیتر به صورت فیزیکی وجود دارد. هیتر دستگاه در کف و زیر دیگ واقع شده است. در صورت سالم بودن المنت احتمال خرابی برد الکترونیکی اصلی وجود دارد.

ارور Er:08

یک نوع دیگر ایراد ماشین لباسشویی بوش است، که نقطه مقابل ارور Er:07 می باشد. در این حالت دستور خاموش شدن هیتر یا المنت صادر می شود اما هیتر همچنان روشن است. در صورت بروز این مشکل باید هیتر و برد الکترونیکی دستگاه مورد بازدید قرار بگیرند.

ارور ماشین لباسشویی بوش

ارور Er:09

یک نوع دیگر ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT می باشد، که یک خطای مهلک به حساب می آید. این خطا نشان دهنده مختل شدن ارتباط بین برد الکترونیکی و ماژول موتور اصلی است. برای برطرف کردن این مشکل باید هر دو قطعه دستگاه بررسی شوند.

ارور ماشین لباسشویی بوش Er:011

و Er:12دو نوع مشکل ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT هستند، که نشان دهنده پرشدن بیش از حد آب در دیگ می باشند. در اینصورت احتمال نشتی دستگاه و یا خرابی در سنسور تشخیص آب ورودی وجود دارد.

ارور  Er:13

یک نوع ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT می باشد. این ارور نشان دهنده طولانی بودن زمان تخلیه است. زیرا آب ماشین لباسشویی طبق بازه زمانی مشخص و از پیش تنظیم شده باید تخلیه گردد. اما اگر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خراب شده باشد این امر در زمان مشخص اتفاق نخواهد افتاد.

ارور Er:14

یک نوع ایراد ماشین لباسشویی بوش است، که نشان دهنده بالا رفتن بیش از حد سطح آب در دیگ دستگاه می باشد. در اینصورت سنسور تشخیص سطح آب ایراد پیدا کرده است. برای برطرف کردن این مشکل باید از تعمیرکاران ماهر تعمیرسرا کمک بگیرید.

ارور Er:17

یک نوع ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT است، که فنی می باشد. این ارور نشان دهنده مشکل درAquastop  دستگاه است. برای حل این مشکل باید از تعمیرکاران مجرب تعمیرسرا استفاده کنید.

ارور Er:20

یک نوع ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT می باشد. این ارور نشان دهنده مشکل در برد الکترونیکی و موتورگردان است. در اینصورت ممکن است که پروسه چرخش کامل شده باشد اما برد الکترونیکی قادر به تشخیص این فعالیت نباشد. همچنین احتمال سالم بودن برد الکترونیکی اما خرابی در موتور گردان وجود دارد. در اینصورت برد الکترونیکی دستور قطع پروسه چرخش را می دهد اما موتور گردان همچنان به کار خود ادامه می دهد.

ارور Er:21

یک نوع ایراد ماشین لباسشویی بوش است، که نشان دهنده عدم کیفیت مواد شوینده مورد استفاده می باشد. پیشنهاد ما به شما این است که از مواد شوینده با کیفیت استفاده کنید.

ارور Er:22

یک نوع ارور ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT است، که نشان دهنده مشکل در سیم برق می باشد.

ارور ماشین لباسشویی بوش Er:25

یک نوع دیگر از ایرادات ماشین لباسشویی بوش است، که نشان دهنده قفل شدن سوئیچ درب دستگاه می باشد.

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی بوش توسط تعمیرسرا

ماشین های لباسشویی بوش کیفیت بسیار بالایی دارند. به همین خاطر در صورت هر گونه مشکل کد خطای خاصی را به نمایش می گذارند. چنانچه با استفاده از مطالب بالا نتوانستید مشکل ماشین لباسشویی خود را برطرف کنید بهتر است از تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

تعمیرکاران ماهر تعمیرسرا آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز خود می باشند. ارائه خدمات با کیفیت بالا و در عین حال با قیمت مناسب را تنها از تعمیرسرا بخواهید. با کارشناسان مجرب تعمیرسرا می توانید از هزینه های اضافی خود بکاهید.

زیرا تعمیر ماشین لباسشویی بوش مدل NEXXT توسط تعمیرکار نامتخصص ضررهای هنگفتی را برای شما ایجاد خواهد کرد. با توجه به اینکه قیمت ماشین های لباسشویی بوش زیاد است باید آن را به دست متخصصین ماهر بسپارید.

۱۴۰۰/۰۹/۰۲

فرم ارسال نظر