روشن نشدن یخچال بوش Bosch + دلایل رایج آن

تعمیرسرا ارائه دهنده بهترین خدمات تعمیر یخچال بوش

روشن نشدن یخچال بوش Bosch یکی از مشکلات رایج خانواده ها است. خانواده هایی که یخچال بوش دارند با این مشکل کم و بیش آشنا هستند. امروزه یخچال فریزر یکی از وسایل ضروری هر خانه و آشپزخانه به حساب می آید. در این مقاله همراه تعمیر سرا باشید.

بنابراین هرگونه مشکل از قبیل خاموش شدن یا خراب شدن آن در زندگی اختلال ایجاد خواهد کرد. یخچال از جمله وسایلی است که در طول شبانه روز و به صورت مداوم کار می کند. زمانیکه قصد تمیزکردن و یخ زدایی یخچال را دارید آن را خاموش می کنید.

بنابراین یخچال با توجه به کارکردی که دارد نسبت به سایر وسایل برقی منزل زودتر خراب می شود. توصیه می کنیم در نگهداری یخچال خود نهایت دقت را داشته باشید.

(روشن نشدن یخچال بوش Bosh)

خراب شدن برخی از قطعات یخچال امری طبیعی می باشد. برای نگهداری از یخچال بوش بهتر است هر ۶ ماه یکبار آن را سرویس کنید. در برخی موارد ممکن است پس از استفاده طولانی مدت از یخچال و بدون هیچ مشکل قبلی با روشن نشدن یخچال بوش Bosh مواجه شوید.

قطعا این مشکل شما را ناراحت خواهد کرد و در پی آن هستید علت خاموشی یخچال را پیدا کنید. در صورت مواجه شدن با این مشکل اصلاً نترسید ما در اینجا سعی داریم تمامی علل روشن نشدن یخچال بوش Bosh را برای شما توضیح دهیم. بعد از مطالعه این مطلب می توانید از دلایل روشن نشدن یخچال بوش Bosh  مطلع شوید و با کمترین هزینه به تعمیر یخچال بپردازید. در صورتی که بعد از خواندن این مطلب در رابطه با روشن نشدن یخچال بوش Bosh ابهاماتی داشتید بهتر است با تعمیر سرا تماس حاصل فرمایید. کارشناسان مجرب تعمیرسرا با ارائه مشاوره کاملا رایگان بهترین راهکار را به شما پیشنهاد خواهند داد.

مطالب مرتبط: انواع و دلایل سوت کشیدن یخچال بوش(Bosh) +راه‌کار

بررسی دلایل روشن نشدن یخچال بوش Bosh

دلایل روشن نشدن یخچال بوش Bosh همواره از مشکلات اکثر خانواده ها می باشد. ممکن است یخچال فریزر و ساید بای سایدها به دلایل مختلفی روشن نشوند. زمانیکه یخچال با این مشکل مواجه می شود در کمتر از ۱۰ ساعت مواد غذایی شروع به فاسد شدن می کنند. برای حل این مشکل باید در اسرع وقت به تعمیرکاران مجرب تعمیرسرا مراجعه کنید و مشکل را برطرف سازید.

برق ورودی اصلی: یکی از دلایل روشن نشدن یخچال بوش Bosh مشکل در برق ورودی اصلی است. باید از سالم بودن پریز برق و برق اصلی مطمئن شوید. یخچال هایی که محافظ برق دارند باید آن ها را از محافظ برق جدا کرده و مستقیما به برق اصلی وصل کنید. این امر برای مطمئن شدن از قوی بودن ولتاژ برق انجام می گیرد. زیرا یخچال بوش با ولتاژ ضعیف برق روشن نمی شود.

تعمیر یخچال بوش

موتور یا کمپرسور یخچال

این قطعه جزء قطعات اصلی در یخچال است. زمانیکه موتور یخچال ایراد داشته باشد بدون شک بر روی روشن نشدن یخچال بوش Bosh تاثیر خواهد گذاشت. همچنین خرابی در این قطعه یخچال سبب گرم شدن یخچال خواهد شد.

به عبارت دیگر یخچال سرمادهی نخواهد داشت. در صورتی که موتور روشن اما یخچال روشن نشود امکان سوخته شدن موتور به وجود خواهد آمد. با مراجعه به تعمیرسرا می‌توانید مشکل به وجود آمده را با کمترین هزینه برطرف سازید. اما اگر موتور یا کمپرسور زیاد آسیب دیده باشد باید آن را با قطعات اصلی تعویض کرد.

برد الکترونیکی دستگاه

یکی از دلایل مهم و اساسی روشن نشدن یخچال بوش Boshخرابی برد الکترونیکی دستگاه است. متاسفانه این مشکل بسیار پرهزینه می باشد. زمانیکه برد الکترونیکی دستگاه دچار خرابی شود دستگاه اصلا روشن نمی شود.

البته بسته به آسیب برد الکترونیکی دستگاه باید مشکل را برطرف کرد. چند راه حل وجود دارد که می توانید برد الکترونیکی دستگاه را تعمیر کنید و یا نسبت به تعویض کامل آن اقدام نمایید. البته تعمیر برد الکترونیکی از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است.

همچنین تمام مدل های برد الکترونیکی بوش قابل تعمیر شدن هستند. اما اگر برد الکترونیکی به شدت آسیب دیده باشد باید آن را به طور کامل تعویض کنید. تعویض برد الکترونیکی یخچال بوش زمان می برد و بسیار پرهزینه می باشد. توصیه می‌شود جهت تعویض کامل برد الکترونیکی دستگاه آن را از نمایندگی تعمیرات مجاز بوش تهیه کنید.

مطالب مرتبط: ۶ علت داغ شدن موتور یخچال

تعمیر یخچال bosh تعمیرسرا

قطعات دیفراست

یکی دیگر از دلایل روشن نشدن یخچال بوش Bosh مشکل در قطعات دیفراست است. مشکل در قطعات دیفراست باعث می شود یخچال روشن ‌شود ولی اصلاً سرما تولید نکند.

در اینجا لازم است با تمام کد خطاهای یخچال بوش آشنایی لازم را پیدا کنید. بهتر است بدانید که دیفراست شامل قطعات مختلفی از قبیل ترموفیوز، ترمودیسک، المنت، اواپراتور و سنسور می باشد. در برخی موارد فن اواپراتور هم جزء قطعات دیفراست به حساب می آید.

بنابراین در زمان روشن نشدن یخچال بوش Bosh باید به صورت تخصصی به رفع مشکل بپردازید. تعمیرسرا قادر است به صورت تخصصی این مشکل را بررسی و برطرف سازد. همچنین تعمیر سرا در اسرع وقت و بدون ایجاد هزینه های اضافی یخچال شما را تعمیر خواهد کرد.

تعمیر یخچال بوش Bosh در محل

با توجه به قیمت بالای یخچال در صورت خرابی باید آن را به دست متخصصین مجرب بسپارید. زیرا تعمیر یخچال توسط فرد نامتخصص خسارت های جبران ناپذیری را به بار خواهد آورد. بنابراین انتخاب تعمیرکار متخصص در کاهش هزینه های اضافی بسیار موثر است.

از طرفی جابه جایی یخچال ممکن است سبب آسیب رساندن به یخچال شود. به همین خاطر تعمیرسرا جهت راحتی بیشتر مشتریان عزیز خود کارشناسان مجرب را جهت تعمیر یخچال بوش به محل اعزام می کند. تعمیرسرا با ارائه خدمات با کیفیت و در عین حال قیمت مناسب سعی در جلب رضایت مشتریان محترم دارد.

(روشن نشدن یخچال بوش Bosh) تعمیرکاران متخصص تعمیرسرا ابتدا سعی در تعمیر قطعات یخچال دارند. در صورت لزوم قطعات یخچال را تعویض خواهند کرد. تعمیرسرا قطعات یخچال را با قطعات اصلی و اورجینال تعویض خواهد کرد. تعمیر یخچال بوش در محل اعتماد مشتریان را بیشتر جلب خواهد کرد.

زیرا تمامی کارها زیر نظر مشتریان انجام می شود. مشتریان می توانند با خیال آسوده یخچال خود را به دست کارشناسان مجرب تعمیرسرا بسپارند. تعمیرسرا با توجه به سابقه چندین ساله ای که در زمینه تعمیر لوازم خانگی دارد از اعتبار بالایی در بین مشتریان برخوردار است. از طرفی هزینه مناسب تعمیر یخچال بوش توسط تعمیرسرا از لحاظ اقتصادی به صرفه می باشد. اکثر مشتریان به دلیل دارا بودن ویژگی های بارز تعمیرسرا را انتخاب می کنند.

تعمیرات انواع یخچال فریزر با تعمیرسرا

مجموعه ما می‌تواند در همه ساعات شبانه‌روز برای ارائه مشاوره رایگان و همینطور ارسال تعمیرکار متخصص به منزل شما در خدمت باشد.

مهم نیست از چه برند یخچال فریزری استفاده میکنید کافیست از طریق شماره تماس های تعمیر سرا با در تماس باشید.

۱۴۰۰/۰۹/۰۲

فرم ارسال نظر