سرویس و تعمیر ظرفشویی سامسونگ

قیمت تعمیر و نصب انواع ظرفشویی سامسونگ

آخرین بروز رسانی در شنبه – ۲۹ آذر ۱۳۹۹

میانگین قیمت = توافقی

نوع خدمت

قیمت به تومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

خدمات و تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

مجموعۀ تعمیرسرا خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ را در تهران به شما ارائه می دهد. تعمیرسرا در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران ۵ نمایندگی دارد. کافی است با نمایندگی های مجاز تعمیرسرا در تهران تماس بگیرید. این نمایندگی ها به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما هستند. تعمیرکاران مجرب ما نیز در زمان و مکان درخواستی شما اعزام شده و تعمیر ماشین ظرفشویی شما را بر عهده میگیرند.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل

یکی از خدمات تعمیرسرا اعزام متخصصان ماهر و مجرب در محل می باشد. اهمیت تعمیر ماشین ظرفشویی برند سامسونگ در محل، استفاده از خدمات تعمیرکاران ماهر تعمیرسرا در اسرع وقت است. تعمیرکاران حرفه ای در زمان و محلی که انتخاب کرده اید خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ را ارائه می کنند.

مشکلات متداول ظرفشویی سامسونگ

  1. قفل نشدن در ظرفشویی
  2. نشتی ظرفشویی
  3. وارد نشدن آب درون ظرفشویی
  4. کار نکردن کلیدهای ظرفشویی
  5. باقی ماندن لکه روی ظروف بعد از شستشو
  6. تخلیه نشدن آب از ظرفشویی
  7. بد بو بودن ظرفشویی
  8. استفاده نکردن از مواد شوینده هنگام شستشو

رفع ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

مدل های مختلف ظرفشویی سامسونگ ممکن است با انواع ارورها مواجه شوند. تنها تعمیرکاران مجرب و ماهر رفع ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ بر می آیند. کافی است درخواست خود را در سایت تعمیرسرا ثبت کنید. در اسرع وقت متخصصان حرفه ای تعمیرسرا برای رفع ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ شما در محل حاضر می شوند.

تعویض یا تعمیر قطعات ظرفشویی سامسونگ

یکی از مزایای ثبت درخواست تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تعمیرسرا استفاده از گارانتی تعمیر خدمات تعمیرکاران ماهر و مجرب مجموعۀ تعمیرسرا است. بعد از عیب یابی، ۱۰۰ درصد تضمین شده تعمیر قطعات ظرفشویی سامسونگ شما انجام می شود. تعمیرکاران تعمیرسرا در صورت نیاز به تعویض، قطعات اورجینال را جایگزین قطعات معیوب می کنند. کافی است درخواست خود را در سایت تعمیرسرا ثبت کنید تا از خدمات تضمین شدۀ تعمیر یا تعویض قطعات ظرفشویی سامسونگ بهره‌مند شوید.

قیمت تعمیر ظرفشویی سامسونگ

قیمت تعمیرات ماشین ظرفشویی برند سامسونگ مبلغ مشخصی دارد. این قیمت با توجه به عوامل مختلفی مانند مدل دستگاه، قطعه ای که باید تعمیر یا تعویض شود، متغیر خواهد بود. با انتخاب تعمیرسرا با خیالی آسوده می توانید از خدمات کم هزینه ای که ۱۰۰ درصد تضمین می شوند، بهره‌مند گردید. بنابراین تمام خدمات تعمیرات ظرفشویی برند سامسونگ که ارائه می شوند، مقرون به صرفه هستند.

تعمیرکار متخصص تعمیرسرا

در تولید مدل های مختلف ظرفشویی سامسونگ به خصوص مدل های جدید آن، فناوری های نوین استفاده می شود. بنابراین تعمیر اصولی و دقیق این دستگاه از عهدۀ تعمیرکاران حرفه ای بر می آید. مجموعۀ تعمیرسرا با ۳۰ سال تجربه به عنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ در زمینۀ تعمیر ظرفشویی سامسونگ و سایر لوازم خانگی شناخته می شود.

 

سوالات متداول سرویس و تعمیر ظرفشویی سامسونگ

هزینه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر