سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

قیمت تعمیر و نصب انواع ماشین ظرفشویی زیمنس

آخرین بروز رسانی در شنبه – ۲۹ آذر ۱۳۹۹

میانگین قیمت = توافقی

نوع خدمت

قیمت به تومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس

تعمیر ظرفشویی زیمنس در تهران

مجموعه تعمیرسرا دارای ۵ شعبه شبانه روزی در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز شهر تهران است. همچنین مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی زیمنس با بهترین خدمات و قطعات اصلی در تهران می باشد. دسترسی شبانه روزی به نیروهای آموزش دیده این مرکز فقط با یک تلفن و یا تکمیل کردن فرم اینترنتی در کمترین زمان صورت می‌گیرد.

تعمیر ظرفشویی زیمنس در محل

جا به جایی وسایل خانه خصوصاً ماشین ظرفشویی برای تعمیرات کار بسیار سخت و پر هزینه ای است. ممکن است در حین جا به جایی، ماشین ظرفشویی آسیب بیشتری ببیند. اگر احیاناً مشکل دستگاه مربوط به اتصالات آن به محل آبگیری باشد، عیب یابی آن بدون اینکه دستگاه در محل مورد استفاده قرار داشته باشد غیر ممکن است. تعمیرسرا با اعزام نیروی متخصص به محل مورد نظر مشتریان، این امکان را می دهد که ماشین ظرفشویی زیمنس، با کمترین آسیب به بهترین نحو عیب یابی شود.

مشکلات ماشین ظرفشویی زیمنس

عدم کارکرد پمپ تخلیه ظرفشویی زیمنس

شستشوی ناقص ظروف

کمبود ورود آب به داخل ظرفشویی زیمنس

روشن نشدن برد ظرفشویی زیمنس

خشک نشدن کامل ظروف

بوی نامطبوع ماشین ظرفشویی زیمنس

چنانچه دستگاه شما هر یک از مشکلات فوق را داشت، می توانید از متخصصین تعمیر ظرفشویی زیمنس تعمیرسرا استفاده کنید.

خدمات تعمیرسرا برای ماشین ظرفشویی زیمنس شما

تعمیرسرا آماده ارائه تمام خدمات مربوط به ماشین ظرفشویی زیمنس در تهران است. از جمله این خدمات چکاپ سالیانه ماشین ظرفشویی زیمنس، عیب یابی تخصصی دستگاه، تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی و در صورت لزوم تعویض قطعات با قطعه دارای ضمانت اصل بودن کالا است. تعمیر سرا متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی شما می باشد.

قیمت ماشین ظرفشویی زیمنس

ماشین ظرفشویی زیمنس با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آن و همچنین ظرفیت ماشین ظرفشویی متغیر است. ماشین ظرفشویی زیمنس با طراحی های گوناگون و داشتن ظرفیت های متفاوت توانسته است برای بسیاری از افراد قابل استفاده باشد. در حال حاضر ماشین ظرفشویی زیمنس از ۶ تا ۳۰ میلیون تومان است که با بودجه های متفاوت قابل خرید و استفاده است.

تعویض و تعمیر قطعات ظرفشویی زیمنس

تکنسین های تعمیرسرا با دارا بودن دانش به روز تعمیرات و همراه داشتن کامل‌ترین تجهیزات عیب یابی ماشین ظرفشویی زیمنس دستگاه را عیب یابی می کنند. در صورت امکان قطعات را تعمیر می کنند اما در مواقع لازم تعویض قطعات دستگاه، نیروهای متخصص تعمیرسرا قطعات مورد نیاز را با ضمانت نامه اصل بودن قطعه، تعویض می کنند.

تعمیرکار متخصص تعمیرسرا

آموزش تعمیرکار متخصص در تعمیرسرا به صورت تفکیک شده برای هر برند صورت می‌گیرد. برگزاری کلاس های آموزشی برای به روز کردن تخصص تعمیرکار با توجه به تکنولوژی های در حال پیشرفت، در فواصل کوتاه صورت می گیرد. این تمهیدات باعث شده است تعمیرسرا با تکیه بر دانش تعمیرکار متخصص، هرگونه تعمیرات توسط تکنسین های خود گارانتی کند و در هنگام بروز مجدد همان مشکل، مشتریان می توانند از خدمات تعمیرسرا بدون پرداخت هزینه اضافی استفاده کنند.

 

سوالات متداول سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر