تعمیرات جنرال الکتریک

خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیرسرا به عنوان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به شما مشتریان خدمات تضمین شده و مقرون به صرفه ارائه می دهد. در این راستا از تعمیرکاران آموزش دیده و مجرب استفاده می کند. در ضمن در صورت نیاز به تعویض قطعات لوازم خانگی برند جنرال الکتریک از قطعات اورجینال استفاده می کنند.

خدمات تعمیرات جنرال الکتریک شامل چه وسایلی است؟

شرکت آمریکایی جنرال الکتریک از اواخر قرن ۱۹ لوازم خانگی تولیدی خود را به بازار عرضه کرد. مردم ایران نیز سال‌ها است که از انواع مختلف لوازم خانگی این برند استفاده می کنند. بسیاری با در اختیار داشتن کارت گارانتی تا مدت زمان مشخصی از نمایندگی جنرال الکتریک بهره‌مند می شوند.

خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به خاطر تعداد زیاد کاربران آن توسط شرکت هایی که مجوز تعمیرات انواع لوازم خانگی جنرال الکتریک از جمله تعمیر یخچال جنرال الکتریک را دارند، انجام می شود. تعمیرسرا نیز با در اختیار داشتن چنین گواهینامه ای برای خدمت رسانی آماده است. در این راستا رضایت مشتریان، تعمیر ضمانت شدۀ لوازم خانگی و جلب اعتماد مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است.

تعمیر سرا برای تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیرسرا برای تعمیر و تعویض لوازم خانگی زیر از تعمیرکارانی مجرب و ماهر استفاده می کند. در واقع شما در صورتی که در یکی از لوازم زیر مشکلی مشاهده کردید می توانید به نمایندگی های مجاز تعمیرسرا که در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران قرار دارند تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

 • کولر اسپلیت
 • کولر گازی اسپلیت
 • یخچال فریزر
 • اجاق گاز
 • اجاق گاز صفحه ای
 • تلویزیون
 • ماشین لباسشویی
 • جارو برقی
 • مایکروفر
 • تستر
 • ماشین ظرف‌شویی
 • تصفیه کننده هوا
 • کولر آبی
 • خرد کن

تعمیرات جنرال الکتریک در زمان تعیین شدۀ شما انجام می شود. در واقع شما می توانید با ثبت درخواست خود در تعمیرسرا از خدمات اعزام به محل نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی برند  جنرال الکتریک بهره‌مند شوید. یکی از بهترین خدمات تعمیر سرا، مربوط به تعمیر یخچال می باشد.

چرا تعمیرسرا را برای تعمیرات جنرال الکتریک انتخاب کنیم؟

تعمیرسرا با ۳۰ سال سابقه نه تنها نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک را دارد، بلکه گروهی از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای را استخدام کرده است. بنابراین به مشتریان خود امتیازات زیرا می دهد:

 • اعزام تعمیرکاران به محل در تهران

در تمام ساعات ساکنان تهران می توانند جهت عیب یابی و تعمیر یا تعویض قطعات لوازم جنرال الکتریک خود از خدمات نمایندگی جنرال الکتریک تعمیرسرا بهره‌مند شوند.

 • تعمیرکاران آموزش دیده، حرفه ای و مجرب

تعمیرسرا برای تعمیرات جنرال الکتریک تعمیرکاران خود را با کمک دوره های آموزشی، تعلیم می دهد. در ضمن بر اساس استانداردها و آزمون های مختلف تعمیرکارانی مجرب و حرفه ای نیز استخدام می کند.

با توجه به تنوع لوازم خانگی جنرال الکتریک تعداد زیادی تعمیرکار مجرب و متخصص در تعمیرسرا مشغول به کار هستند. مشتریان می توانند با اعتماد کامل به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک، از دانش، تجربه و تخصص تعمیرکاران تعمیرسرا در جهت تعمیرات انواع لوازم خانگی بهره‌مند شوند.

 • ارائۀ خدمات تمام وقت

نمایندگی خددمات جنرال الکتریک با کمک تیم امور مشتریان ۲۴ ساعته، در ۷ روز هفته پاسخگوی مشتریان است. به این ترتیب در هر زمان می توان از خدمات تعمیرات جنرال الکتریک بهره‌مند شد.

 • تعمیر و تعویض قطعات ۱۰۰ درصد تضمینی

نمایندگی جنرال الکتریک این مزیت را دارد که بعد از منقضی شدن گارانتی دستگاه جنرال الکتریک، به شما خدمات ۱۰۰ درصد تضمینی تعمیر جنرال الکتریک را ارائه می دهد. در ضمن در صورت نیاز به تعویض قطعات لوازم خانگی، از قطعات اورجینال استفاده می کنند. بنابراین مشتریان با اطمینان خاطر از کارکرد درست دستگاه خود از معتبرترین نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک بهره‌مند می شوند.

 • قیمتی مقرون به صرفه

مزیت دیگر ثبت درخواست تعمیر جنرال الکتریک در سایت تعمیرسرا، بهره‌مندی از خدمات مقرون به صرفه است. در واقع علاوه بر اجرت تعمیرکاران، پرداخت هزینۀ قطعۀ تعویضی و تعمیر تضمینی مبلغ معقول و اقتصادی به عهدۀ مشتریان خواهد بود.

 • تعمیرگاه سیار برای تعمیر جنرال الکتریک

با اعزام تعمیرکاران به محل دیگر نیازی به انتقال دستگاه معیوب به تعمیرگاه نیست. بنابراین حضور تعمیرکاران در محل و زمان ثبت شده مانند بهره‌مندی از خدمات تعمیرگاهی سیار است.

 • سرویس دوره ای:

یکی دیگر از خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک می تواند بررسی دوره ای دستگاه های تعمیر شدۀ جنرال الکتریک باشد. کافی است که مشتریان درخواست خود را در سایت تعمیرسرا به ثبت برسانند. در اسرع وقت برای بررسی به محل اعزام می شوند.

 • مشاورۀ رایگان

دارندگان لوازم خانگی جنرال الکتریک با مشاهدۀ نقص و ایراد در لوازم خود می توانند به نمایندگی های مجاز تعمیرسرا تماس بگیرند. آن‌ها این فرصت را دارند که برای تعمیرات جنرال الکتریک از مشاورۀ رایگان تعمیرسرا نیز بهره‌مند شوند.

کلام آخر

تعمیرسرا در مقام نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک، تعمیرکاران مجرب و متخصص برای تعمیر لوازم خانگی برند جنرال الکتریک را استخدام می کند. خدمات تعمیرات به صورت تمام وقت انجام می شود.

هرچند مشاورۀ رایگان به مشتریان نیز داده می شود، به علاوه تعویض قطعات و تعمیر آن‌ها به پشتوانۀ نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به صورت تضمینی در محل اعزام شده انجام می شود. کافی است مشتریان درخواست خود را در سایت تعمیرسرا یا نمایندگی های مجاز آن به ثبت برسانند تا بتوانند از خدمات تعمیرسرا بهره‌مند شوند.

 

چرا تعمیرسرا؟

شعار ما ابتدا تعمیر و سپس تعویض قطعات است؛ بنابراین کارشناسان تعمیرسرا نهایت تلاش خودشان را برای شناسایی مشکل و برطرف کردن آن به کار می‌گیرند. اگر تعمیر امکان‌پذیر نبود، قطعه آسیب‌دیده با نمونه اورجینال تعویض می‌شود. تعمیرسرا حرفه و تخصص خود را با تعمیر یخچال شروع نمود و پس از مدتی با تربیت و پرورش متخصصین در تعمیرات انواع لوازم خانگی تبدیل به مرجع این امور شد.

خدمات با بالاترین کیفیت
تضمین بهترین قیمت
تضمین خدمات ارائه شده
افراد متخصص و باتجربه

سوالات متداول تعمیرات جنرال الکتریک

هزینه تعمیرات لوازم خانه جنرال الکتریک بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدمات تعمیرات آاگ که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر