راهنمای کامل ارور یخچال میله Miele

تعمیرسرا مرکز تخصصی تعمیر یخچال میله

دانستن معانی ارور یخچال میله  Miele به همه سوالات شما در این زمینه پاسخ می دهد. ما در این مقاله علاوه بر بررسی انواع ارور یخچال میله  Miele سعی کردیم روش های برطرف کردن خطا را توضیح دهیم تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن مشکل مورد نظر را برطرف نماید.

شما میتوانید برای دریافت قیمت موتور یخچال و همینطور مشاوره خرید موتور با شماره ۶۲۹۴۱ – ۰۲۱  تماس بگیرید!

ارور یخچال میله  Miele با کد ارور F0

در صورتی که ارور یخچال میله  Miele به صورت F0 بر روی صفحه نمایشگر دیده می شود علت آن مربوط به سنسور هوای تازه است. بیوفرش یا سنسور هوای تازه یکی از بخش های مهم یخچال محسوب می شود.

نحوه رفع ارور F0: نیاز است در ابتدا وضعیت سنسور هوای تازه با همه اتصالاتی که دارد مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه ای است باید قطعه مورد نظر تهیه و تعویض صورت بگیرد. در صورتی که اطمینان حاصل شد که سنسورهای هوای تازه به خوبی کار می کنند و مشکلی نیست می بایست برد الکترونیکی یخچال چک شود. نیاز به متخصص تعمیرکار خواهد بود.

ارور یخچال میله  Miele با کد F1

در صورتی که ارور F1 بر روی صفحه نمایشگر یخچال مشاهده شد.می بایست علت آن مشکل در سنسور یخچال مورد بررسی قرار بگیرد.

نحوه رفع ارور F1: ارور یخچال میله  Miele با کد اف یک مربوط به سنسور یخچال است که معمولاً قابل تعمیر نیست و باید تعویض صورت بگیرد. باز هم این این امکان وجود دارد که مشکلی در بخش سنسور یخچال وجود نداشته باشد و برد الکترونیکی درگیر باشد.

ارور یخچال میله  Miele با کد F2

در صورت رویت کد خطای F2 روی صفحه نمایش یخچال میله مشکل احتمالی در بخش عدم دیفراست است که در واقع در سنسور اپراتور ایراد ایجاد می کند. دقت کنید که برای رفع این ایراد نیاز به تعمیرکار دارید و گاه یک اشتباه ساده سبب ضرر بزرگی برای شما می شود.

نحوه رفع ارور F2: زمانی که در سنسور اپراتور مشکلی ایجاد شود در سرما سازی و دیفراست قطعاً ایراد زیادی رویت می شود. نیاز است که برای حل ارور یخچال میله  Miele در ابتدا سنسور اپراتور و اتصالات مربوط به آن بررسی شود. در صورتی که مشکل در بخش سنسور اپراتور بود باید اقدام نسبت به تعویض آن صورت بگیرد. چناچنه هیچ مشکلی در سنسور وجود نداشت نیاز است که برد الکترونیکی مورد بررسی قرار بگیرد.

ارور یخچال میله  Miele

ارور یخچال میله  Miele با کد F3

در صورتی که کد ارور F3 مشاهده شده باشد علت مربوط به ایرادی است که در بخش سنسورهای هوای داخل فریزر دیده می شود. برای اینکه این مشکل برطرف شود نیاز است که سنسورهای هوایی که در داخل فریزر قرار دارند تعویض شوند. در صورتی که مشکلی در بخش سنسور داخل فریزر نبود می بایست برد الکترونیکی مورد ارزیابی قرار بگیرد.

مطالب مرتبط: قیمت موتور یخچال سال ۹۹ +قیمت موتور تمامی برندها

ارور یخچال میله  Miele با کد F4

ارور F4 مربوط به دریافت سیگنال سنسور بخش اپراتور است که به آن سنسور دیفراست نیز گفته می شود و این سنسور توسط برد الکترونیکی ارزیابی می شود. این سنسور به طور کلی می بایست توسط تعمیرکار مورد ارزیابی قرار بگیرد.

نحوه رفع کد F4: برای اینکه ارور یخچال میله  Miele برطرف شود می بایست سنسور اواپراتور بخش داخل یخچال عوض شود. اگر مشکل برطرف نشد باید برد الکترونیکی مورد ارزیابی قرار بگیرد. دقت شود کیلوی سنسور دیفراست قدیمی با سنسور جدید می بایست یکسان باشد تا تغییرات به صورت دقیق بررسی شود.

ارور یخچال میله  Miele با کد F5

در صورتی که ایرادی در کارت میکروپروسسور و یا در برد الکترونیکی وجود داشته باشد می بایست با کد ارور F5 نمایش داده شود. برای رفع این عیب نیاز است که از تکنسین کمک بگیرید و می بایست برد الکترونیکی را بررسی و تعمیر کرد.

تعمیر یخچال میلهارورهای ۰۱ ، -F ، ۲۱ در یخچال میله

سه ارور به نام های ۰۱ ، -F ، ۲۱ در یخچال میله وجود دارد که علت این ارور ایرادی است که در سیستم یخساز دیده می شود.

رفع ارور ۰۱ ، -F ، ۲۱: برای رفع این ارور نیاز است که یک سری شرایط بررسی شود. در صورتی که یخساز یخ ها را بر نگرداند مشکل در بخش المنت است. در صورتی که یخساز صدا می دهد علت آن گیر کردن چیزی است که در بخش مارپیچ انتهای یخساز وجود دارد.

در صورتی که یخ ها در داخل مخزن یخساز چسبیده باشند احتمال اینکه تفلن بخش کف مخزن از بین رفته باشد بسیار زیاد است. در صورتی که هیچ مشکلی در سیستم یخساز احساس نشود می بایست برد الکترونیکی مورد بررسی قرار بگیرد.

ارور یخچال میله  Miele با کد خطا F120

در صورتی که ولتاژ پایین برق یخچال صورت بگیرد با کد خطای F120 نمایش داده می شود. این موضوع برای یخچال های ساید بای ساید نیز دیده می شود.

برای رفع کد خطای F120 نیاز است که یک محافظ به یخچال متصل شود. این مشکل زمانی رخ می دهد که جریان برق به یخچال وصل شده باشد. و نیاز است که از یک محافظ مخصوص استفاد کنید.

ارور یخچال میله  Miele با کد F146-F141

در صورتی که درب یخچال برای مدت طولانی باز مانده باشد ارور F146-F141 نمایش داده می شود که این موضوع اهمیت بسته بودن درب یخچال را مدنظر قرار داده است و اهمیت زیادی دارد.

مطالب مرتبط: علت چشمک زدن یخچال فریزر + همه برندها به همراه راه حل

ارور یخچال میله  Miele با کد na

در صورتی که دمای فریزر بالا برود احتمال اینکه کد na ظاهر شود بسیار زیاد است. بالا رفتن دمای فریزر دلایل زیادی می تواند داشته باشد. اگر در چندین روز گذشته قطعی برق به صورت مداوم تجربه شده باشد این امکان وجود دارد که دمای داخل فریزر بیش از حد بالا برود. در چنین شرایطی نیاز است که دکمه آرام بر روی صفحه نمایشگر فشار داده شود. در این شرایط بیشترین دمای چند روز گذشته یخچال و فریزر نمایش داده می شود.

ارور F145

ارور F145 به این معنی است که درب فریزر بیش از ۳۰ دقیقه باز مانده است. دقت کنید که این کار سبب آسیب رسیدن به یخچال می شود و مشکلات زیادی ایجاد می کند و گاه هزینه بر است و بهتر است دقت لازم را داشته باشید تا این مشکل برطرف شود. در صورتی که رقم ۱۴۰ دیده شود یعنی بیش از ۱۵ دقیقه درب یخچال باز بوده است و در صورتی که ۱۴۶ باشد یعنی بیش از ۴۵ دقیقه باز بوده است.

رفع ارور یخچال میله  Miele

یکی از موضوعاتی که در زمینه ارور یخچال میله  Miele دیده می شود به این صورت است که شما باید بتوانید در ابتدا تحلیل درستی از خطای مورد نظر داشته باشید. در واقع ارور مورد نظر گاه با یک تکنیک ساده برطرف می شود و نیاز به هزینه زیادی در این زمینه نخواهد بود.

اینطور که بررسی ها نشان می دهد کسانی که قصد برطرف کردن ارور یخچال میله  Miele به خصوص در بخش برد الکترونیکی را دارند باید در وهله اول از یک تعمیرکار استفاده نمایند که بتواند تخصص کافی در این زمینه داشته باشد در غیر این صورت مشکلات چند برابر شده و خسارت مالی زیادی ایجاد می کند.

از یاد نبرید که اگر تا حد زیادی رعایت کنید می توانید این مشکلات را برطرف سازید. و مشکلی برای شما ایجاد نمی شود. اینطور که مشخص است یخچال میله در لیست یخچال هایی قرار دارد که کمترین میزان خرابی را دارد و در لیست محصولات با کیفیت قرار گرفته است و موقعیت نصب آن نیز دقیق و محاسبه شده است.

عیب‌یابی و تعمیر یخچال فریزر

و یا با شماره زیر تماس بگیرید:

۱۴۰۰/۰۹/۰۲

فرم ارسال نظر