اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال

تعمیرسرا ارائه دهنده بهترین خدمات تعمیر یخچال فریزر

تعمیرسرا با به کارگیری تکنسین‌های متخصص در حوزه تعمیر یخچال و ساید در انواع برند ابتدا مشکلات دستگاه را پیدا و سپس اقدام به تعمیر یخچال شما عزیزان در سریع ترین زمان و با مناسبترین قیمت میکند. در این مقاله به موضوع اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال خواهیم پرداخت پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

شما میتوانید با شماره ۶۲۹۴۱ – ۰۲۱ برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید!

یخچال‌ های امروزی جزء وسایلی می باشند که وجود آن ‌ها در هر خانه ضروری می باشد و زندگی بدون یخچال ها امروزه به یک کابوس بزرگ تبدیل خواهد شد. به همین دلیل شما باید در حفظ و نگهداری یخچال خودتان کوشا باشید.

امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت یخچال ‌ها خرابی و یا عدم کارکرد یخچال شما می‌تواند آسیب ‌های بسیار زیادی به شما وارد نماید و می‌تواند سرمایه‌ های بسیار زیادی را از شما بگیرد، پس در نتیجه شما باید با مراقبت از یخچال فریزر خودتان هزینه ‌های خود را تا حد بسیار زیادی پایین بیاورید.

برای این هدف شما می‌توانید به صورت مرتب قطعات یخچال و خودتان را تعویض نمایید و قطعات فرسوده را از یخچال خودتان دور نمایید و قطعات سالم روی آن نصب نمایید تا از به وجود آمدن هر گونه مشکل و خرابی در عملکرد یخچال خودتان جلوگیری نمایید.

ما در ادامه متن در رابطه با فیلتر آب یخچال برای شما صحبت خواهیم کرد و می‌خواهیم شما را با اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال آشنا سازیم و به شما یاد بدهیم چگونه می‌توانید تشخیص دهید که آیا یک فیلتر آب تقلبی می باشد یا خیر.

همان ‌طور که همه شما می‌دانید فیلتر های آب بسیار مهم می‌باشند و از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد و استفاده از یک فیلتر نامرغوب و تقلبی می‌تواند علاوه‌بر آسیب زدن بر یخچال شما برای سلامتی شما نیز مضر باشد و به آن آسیب برساند پس شما باید سعی نمایید که حتماً هنگام تعویض فیلتر یخچال آب یاد بگیرید که اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال را تشخیص دهید.

مطالب مرتبط: ۱۰ علت سرد نکردن یخچال فریزر و راهکارهای آن + علت یخ نزدن فریزر

نحوه تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال

اهمیت تعویض فیلتر آب یخچال

فیلتر یخچال جزء وسایلی می‌باشد که علاوه بر این‌ که یکی از قطعات مهم یخچال شما می باشد، با سلامت شما سروکار دارد. امروزه اکثر یخچال‌ ها دارای آبسردکن می باشند و کار نوشیدن آب را از یخچال برای ما آسان‌تر کرده‌اند.

این آبسردکن ها باعث شدند که ما سریع‌تر و راحت‌ تر آب بنوشیم و همچنین برای کودکان و بچه ‌ها نیز بسیار مفید می باشند، زیرا نوشیدن آب برای کودکان بسیار راحت می باشد.

آب سرد کن یخچال ها ‌ها معمولاً با آب‌ های شهری کار می‌کند و همان‌طور که می‌دانید آب‌های شهری ممکن است آلودگی ‌های گوناگون را در خود داشته باشند و فیلتر های یخچال باعث می شوند که این آلودگی ‌ها از یخچال شما جدا شود و آب تمیز و پاکیزه را به شما هدیه می دهد.

پس اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال می‌تواند به شما کمک نماید که حافظ سلامتی خانواده و فرزندان خودتان باشید و از بروز هرگونه مشکل گوارشی در آن ها جلوگیری نمایید.

متاسفانه امروزه تعداد بسیار زیادی از فیلتر های تقلبی در بازار موجود هستند و بالا بودن تعداد برند هایی که فیلترهای یخچال را تولید می‌کنند و همچنین نوسان قیمت ‌ها ممکن است باعث شود که شما در تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال دچار مشکل شوید.

مطالب مرتبط: آموزش صفر تا صد نحوه تعویض روغن موتور یخچال

اهمیت تعویض فیلتر آب یخچال

نکاتی برای تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال

تا این ‌جای کار ما شما را کمی با فیلتر آب یخچال آشنا ساختیم و به شما گفتیم که فیلتر های آب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و با سلامت شما سروکار دارند و شما حتماً باید در تعویض این نوع فیلتر ها دقت بسیار زیادی به خرج دهید.

یکی از نکاتی که متاسفانه ممکن است باعث شود که تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال کار سختی شود، نوسان قیمت‌ها است. نوسان هرروزه قیمت ‌ها باعث می‌شود که شما متوجه نشوی که یک قیمت معقول برای فیلتر آب چه مقدار میباشد، تا بتوانید اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال را تشخیص دهید.

ما به ‌هر حال ما در ادامه برای شما روش‌ هایی را نام میبریم تا تا بتوانید اصل و تقلبی بودن فیلتر آب یخچال را تشخیص دهید. اگر شما نیز می‌خواهید در این رابطه بیشتر بدانید به شما پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای متن همراه ما بمانید و به دقت نکاتی که می گوییم را بخوانید تا بتوانید یک فیلتر آب مناسب را برای یخچال خود تهیه نمایید و از بروز مشکلات سلامتی و گوارشی گوناگون برای خود و خانواده‌تان همچنین بروز مشکلات مختلف برای یخچال خود جلوگیری نمایید و به اقتصاد خانواده خود نیز کمک نمایید.

مطالب مرتبط: علت خاموش شدن و روشن نشدن لامپ یخچال و نحوه تعویض آن

نکاتی برای تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال

قدم اول

در قدم اول برای خرید فیلتر آب و برای تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال بهتر است که شما حتماً اقدام به خرید فیلتر آب از یخچال از یک فروشگاه معتبر نمایید؛ به طور کل فروشگاه‌های معتبر با فروش فیلتر های نامناسب اعتبار خودشان را پایین نمی‌آورند، و حتماً از انواع مختلف فیلتر های با کیفیت برای فروش استفاده می‌کنند.

به همین دلیل تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال در فروشگاه‌ های معتبر کاری بسیار راحت می‌باشد. همچنین شما می توانید به فروشگاهی که یخچال را از او خریداری نموده اید مراجعه فرمایید و فروشنده برای این‌ که اعتماد شما را همچنان نگه دارد یک فیلتر آب مناسب را برای شما فراهم خواهد کرد.

قدم دوم

توجه نمایید فیلتر آب یخچال بسیار حساس می‌باشد و حتماً باید با بسته‌بندی درست و پلمپ شده به مشتری عرضه شود. پس یکی دیگر از راه ‌های تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر یخچال این است که حتماً شما به بسته ‌بندی و پلمپ بودن فیلتر دقت نمایید و در صورتی‌ که هرگونه ناهماهنگی در پلمپ بودن فیلتر آب توجه نموده‌اید به هیچ عنوان آن را نخرید زیرا این فیلتر در برخورد با هوا و آلودگی‌ های محیطی آلوده شده است و می‌تواند سلامت و خانواده شما و یخچال شما را به خطر بیندازد. پس یکی دیگر از راه ‌های تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال توجه به بسته‌بندی فیلتر می باشد.

قدم سوم

شما باید حتماً هنگام خرید فیلتر آب یخچال به برند روی دستگاه و نوشته های روی آن دقت نمایید. توجه کنید که فیلتر آبی که خریداری می‌نمایید حتماً با فیلتر آبی که به صورت فابریک روی دستگاه شما نصب شده باشد یکی باشد و از همان برند باشند زیرا استفاده از فیلتر مشابه برای یخچال شما مفیدتر می باشد‌. پس توجه به برند یکی از راه‌ های تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال می‌باشد.

قدم چهارم

شما باید حتماً قبل از خرید فیلتر یخچال نام برند و یا شرکت را در اینترنت سرچ نمایید و متوجه شوید که آیا چنین شرکتی با چنین برندی وجود خارجی دارد یا خیر و بعد از این ‌که مطمئن شدید این شرکت وجود دارد، می‌توانید آن فیلتر آب را به راحتی و بدون هیچ مشکلی تهیه نمایید.

قدم پنجم

قدم پنجم این است که شما به تعداد لایه ‌های روی فیلتر خودتان توجه نمایید. اما توجه کنید که تعداد لایه‌ های فیلتر نمی‌تواند به شما در تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال کمک نماید، اما به ‌هر حال اگر تعداد این فیلترها بیشتر باشد نشان‌دهنده این است که فیلتر، فیلتر قوی است و آب را بیشتر تصفیه می‌کند و به ‌طور کلی می‌تواند برای شما و خانواده شما مناسب باشد. اما توجه نمایید که فیلتر های باکیفیتی نیز وجود دارد که تعداد لایه ‌های کمی دارند و شما می‌توانید بسته به سلیقه خودتان از هر کدام از انواعی که می‌خواهید استفاده کنید.

قدم ششم

یکی دیگر از راه‌ های تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال توجه به استانداردهای بین‌المللی روی فیلتر می باشد. شما باید توجه نمایید که حتماً دنبال علامت‌های استانداردهای بین‌المللی ان اف اس و اف دی ای و همچنین هولوگرام ‌های مخصوصی که کاملاً قابل پیگیری می‌باشد، باشید ، تا بتوانید تشخیص دهید که فیلتر آبی که شما در حال خرید آن هستید اصل می باشد یا خیر.پس یکی دیگر از راه‌های تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر یخچال توجه به استاندارد های بین‌المللی نیز می باشد.

قدم هفتم

توجه نمایید که عوامل بسیار مختلفی می‌تواند در تعیین عمر فیلتر را به یخچال تأثیرگذار باشد. عواملی مانند مقدار مصرف از فیلتر، کیفیت فیلترهای پیش تصفیه، آب ورودی، و غیره تماماً مواردی می‌باشند که می‌توانند در عمر فیلتر شما را اندازه‌گیری کنند و شما توجه نمایید که نسبت به محلی که زندگی می‌کنیم و نسبت به آبی که در محل زندگی شما وجود دارد، باید اقدام به تعویض فیلتر یخچال خودتان کنید.

اما به ‌طور کلی یک فیلتر آب یخچال باید حداقل یک سال کار کند. پس برای مثال اگر شما فیلتر آب یخچال خود را را تعویض نمودید و این فیلتر کمتر از یک‌سال کارکرد، شما می‌توانید تشخیص دهید که فیلتر که خریداری کرده‌اید تقلبی می باشد و این بار باید یک برند متفاوت را برای خرید فیلتر آب خودتان انتخاب کنید.

پس یکی دیگر از راه ‌های تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال توجه به عمر و سابقه و کارکرد آن فیلتر می باشد. پس حتماً سعی کنید که از فروشگاه‌هایی خریداری کنید که فروشنده در رابطه با اطلاعات فیلتر زمانی کمتر از یک ‌سال را برای شما بیان نمی‌کند..

قدم هشتم

توجه نمایید که اگر برندی که شما از خریداری می‌کنید اصل باشد به هیچ عنوان نوشته های روی فیلتر کج نمی‌باشند و به ‌صورت کاملاً واضح و با کیفیت نوشته شده است. پس یکی دیگر از راه‌ های تشخیص اصل یا تقلبی بودن فیلتر آب یخچال توجه به کیفیت بسته‌بندی و نوشته ‌های روی فیلتر می باشد که می‌تواند به شما کمک نماید که تشخیص دهید فیلتر آبی که در حال خرید آن می باشید اصل می‌باشد یا خیر.

مطالب مرتبط: قیمت موتور یخچال سال ۹۹ +قیمت موتور تمامی برندها

قدم آخر

شما می‌توانید به ‌عنوان قدم آخر برای تشخیص اصل یا غیر اصل بودن فیلتر آب یخچال به میزان آب‌دهی روی لیبل فیلتر و همچنین لوله فیلتر توجه نمایید و دقت کنید که میزان آب‌دهی یکسان باشد و از این راه شما می‌توانید اطمینان حاصل فرمایید که فیلتر آبی که خریداری کرده‌اید اصل می‌باشد.

تعمیرات انواع یخچال فریزر با تعمیرسرا

مجموعه تعمیر سرا می‌تواند در همه ساعات شبانه‌روز برای ارائه مشاوره رایگان و همینطور ارسال تعمیرکار متخصص به منزل شما در خدمت باشد.

مهم نیست از چه برند یخچال فریزری استفاده میکنید کافیست تعمیرات انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید خود را به تیم تعمیر سرا بسپارید.

۱۴۰۰/۰۹/۰۲

فرم ارسال نظر