تعمیر پکیج

تعمیرات پکیج دیواری در محل

از آن جایی که باز کردن و حمل پکیج دیواری و بردن آن به محل تعمیر و نصب مجدد آن کار دشوار و پرهزینه‌ای است، متخصصان ما تمام این مراحل را در محل مورد نظر شما انجام می‌دهند. اعزام متخصص به آدرسی که شما مشخص می‌کنید و تعمیر آن در همان مکان به میزان قابل توجهی باعث صرفه جویی در هزینه‌ها می‌شود. لازم به ذکر است که امکان تعمیر انواع مختلف برندهای ایرانی و خارجی پکیج دیواری در محل ممکن است.

تعمیر پکیج دیواری در تهران

تعمیرسرا در شمال، جنوب، غرب و شرق تهران سرویس دهی و ارائۀ خدمات دارد. هر منطقه‌ای از شهر تهران هستید دیگران نگران یافتن تکنسین مجرب نباشید. بعد از تکمیل کردن فرم تعمیرسرا و یا پس از تماس مستقیم، متخصص به محل شما اعزام می‌شود. سپس دستگاه عیب یابی شده و در سریع‌ترین زمان مشکل پکیج دیواری را برطرف می‌کند.

هزینه تعمیرات پکیج دیواری و گارانتی تعمیر

هزینۀ تعمیر پکیج دیواری متناسب با برند آن و مشکل موجود متغیر است. همچنین هزینۀ قطعات آن در برندهای مختلف ایرانی و خارجی متفاوت است. بنابراین مشخص کردن قیمت دقیق برای تعمیر پکیج دیواری بدون بازدید از دستگاه ممکن نیست. اما تعمیرسرا این اطمینان را به شما می‌دهد که تکنسین‌ها با کم‌ترین هزینه مشکل را برطرف خواهند کرد. همۀ این موارد در حالی است که تضمین گارانتی تعمیر را به شما عزیزان می‌دهد.

تعمیر برد پکیج دیواری

برد پکیج دیواری اصلی‌ترین قسمت پکیج است. دلایل مختلفی مانند ورود گرد و غبار به برد یا نشت آب بر روی آن و همچنین قدیمی بودن برد پکیج می‌تواند از علل خرابی باشد. همان‌طور که گفته شد برد پکیج دیواری نقش هستۀ مرکزی را دارد بنابراین بروز هرگونه اشکال در آن می‌تواند در ادامه باعث از کار افتادن پکیج شود. تکنسین‌های تعمیرسرا آمادۀ ارائۀ خدمات و رفع مشکل در برد پکیج دیواری هستند.

علل خرابی پکیج دیواری

  • وجود هوا در پمپ. این مورد معمولاً به سر و صدای زیاد پکیج مشخص می‌شود.
  • به وجود آمدن نوسان در فشار آب و کم و زیاد شدن آن باعث اختلال در گرم شدن آب می‌شود.
  • یکی از مشکلات عمدۀ پکیج‌ دیواری وجود هوا در سیستم اصلی است. این اشکال معمولاً با هواگیری پکیج برطرف خواهد شد.
  • یکی دیگر از دلایل خرابی پکیج دیواری اشکال در مشعل‌هاست که موجب کم و زیاد شدن شعله می‌شود.
  • لوله‌های پکیج پس از گذشت زمان فرسوده شده و ممکن است باعث نشت آب شوند. برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است که سالی یک بار پکیج دیواری به طور کامل سرویس شود.
  • در زمستان، ممکن است آب درون لوله‌ها یخ بزند. این اشکالی است که در سیستم ضدیخ پکیج به وجود می‌آید.
  • یکی دیگر از مشکل‌های عمده پکیج دیواری سرد شدن آب است. سردی آب می‌توانند به دلیل چند مشکل باشد که در ادامه آن‌ها را نام برده‌ایم.

تعمیرسرا تعمیرکار حرفه ای پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری احتیاج به تخصص و تجربه فراوان دارد. گروه متخصصین تعمیرسرا آمادۀ ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. در هرکجا که هستید می‌توانید با تکمیل کردن فرم و یا تماس مستقیم با ما، مشکل خود را اطلاع رسانی کنید تا تکنسین‌های ما در اسرع وقت به محل درخواستی اعزام شوند

 

برند تعمیر پکیج خود را انتخاب کنید

چرا تعمیرسرا؟

شعار ما ابتدا تعمیر و سپس تعویض قطعات است؛ بنابراین کارشناسان تعمیرسرا نهایت تلاش خودشان را برای شناسایی مشکل و برطرف کردن آن به کار می‌گیرند. اگر تعمیر امکان‌پذیر نبود، قطعه آسیب‌دیده با نمونه اورجینال تعویض می‌شود. تعمیرسرا حرفه و تخصص خود را با تعمیر یخچال شروع نمود و پس از مدتی با تربیت و پرورش متخصصین در تعمیرات انواع لوازم خانگی تبدیل به مرجع این امور شد.

خدمات با بالاترین کیفیت
تضمین بهترین قیمت
تضمین خدمات ارائه شده
افراد متخصص و باتجربه

سوالات متداول تعمیر پکیج

هزینه تعمیرات پکیج دیواری بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر