تعمیر یخچال آدمیرال

قیمت تعمیر یخچال آدمیرال

جهت اطلاع از هزینه های دقیق تعمیرات یخچال آدمیرال با شماره ۰۲۱۶۲۹۴۱  تماس بگیرید

 

خدمات و تعمیر یخچال آدمیرال

تعمیر یخچال آدمیرال در تهران

تعمیرسرا، تعمیرگاه تخصصی یخچال آدمیرال در تهران است. تعمیرسرا با داشتن ۵ شعبه در سراسر تهران در کمترین فاصله از تماس شما با مجموعه، برای تعمیر یخچال آدمیرال تکنسین متخصص اعزام می‌کند.

برای درخواست تکنسین متخصص برای تعمیر یخچال از مجموعه تعمیرسرا، کافی است در هر ساعت از شبانه روز با تلفن‌های مجموعه تماس گرفته و یا فرم اینترنتی درخواست خود را در سایت تعمیرسرا تکمیل کنید. متخصصین تعمیر یخچال تعمیرسرا با کامل ترین تجهیزات آماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت هستند.

تعمیر سرا به عنوان نمایندگی آدمیرال

یکی از دلایل محبوبیت برندها، وجود خدمات و نمایندگی‌های معتبر آن برند با کیفیتی درست و قابل دسترس است. مجموعه تعمیرسرا تمام خدمات لازم برای تعمیر یخچال آدمیرال ارائه می‌کند.

تعمیرسرا با استفاده از تکنسین‌های مجرب و تخصص به روز، همین‌طور استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر یخچال آدمیرال به مشتریان اطمینان خاطر می‌دهد که با درخواست نیرو از خدمات و نمایندگی تعمیر آدمیرال، منجر به حل مشکل دستگاه و طولانی تر شدن عمر آن می‌شود. از خدمات نمایندگی یخچال آدمیرال می‌توان به
– سرویس سالیانه انواع یخچال‌های آدمیرال

– تعمیر قطعات یخچال آدمیرال

– تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید آدمیرال

– تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی انواع یخچال آدمیرال

تعمیرات یخچال آدمیرال در محل شما

مجموعه تعمیرسرا با دارا بودن ۵ شعبه مجاز شبانه روزی در تمام تهران، با بیشترین سرعت آماده خدمت رسانی و تعمیرات یخچال آدمیرال در محل مورد نظر شماست. جابه‌جایی یخچال برای تعمیرات بسیار هزینه بر بوده و ممکن است مشکلات بیشتری را برای دستگاه به وجود بیاورد. برای رضایت بیشتر مشتریان، تکنسین‌های تعمیرسرا با کمترین زمان با بهترین تجهیزات در محل حاضر شده و تعمیر دستگاه را ضمانت می‌کنند.

مشکلات متداول یخچال آدمیرال

۱. کار نکردن یخ‌ساز یخچال آدمیرال

۲. صدای بلند و آزار دهنده موتور یخچال

۳. برفک زدن یخچال فریزر آدمیرال

۴. دمای پایین فریزر و گرم بودن یخچال آدمیرال

۵. کار نکردن آبسرد کن در ساید بای ساید آدمیرال

۶. نشت آب در یخچال

۷. پارگی لاستیک دور درب یخچال

۸. کار کردن دائمی و یکسره موتور یخچال آدمیرال

در صورت بروز هر یک از مشکلات بالا، می توانید از خدمات تعمیر یخچال آدمیرال استفاده کنید.

تعویض یا تعمیر قطعات ؟

تعمیرسرا با به روز نگه داشتن توان و دانش فنی تکنسین‌های خود، تضمین می‌کند که عیب یابی سیستم با دقت انجام شود. در نتیجه اگر قطعه ای که دچار نقص شده است قابل تعمیر باشد، نیروهای تعمیرسرا در کوتاه ترین زمان تعمیر یخچال آدمیرال را تعمیر خواهند کرد.

در غیر این صورت و احتیاج به تعویض قطعه، تعمیرسرا قطعه جدید را با گارانتی به مشتریان ارائه می‌کند. استفاده از قطعات غیر اصلی می‌تواند دستگاه را برای همیشه از کار بیندازد.

تعمیر یخچال آدمیرال تخص ماست

در تعمیرات فریزر آدمیرال، بیش از هر چیز، توانمندی تعمیرکار متخصص اهمیت دارد. تعمیرکار متخصص در تعمیرسرا در فواصل معین دانش و مهارت را با تکنولوژی برند تخصصی خود، به روز می‌کند. عیب یابی درست دستگاه می‌تواند از به وجود آمدن مشکلات بعدی و صدمه به قطعات دیگر دستگاه جلوگیری کند. 

سوالات متداول تعمیر یخچال آدمیرال

هزینه تعمیر یخچال بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله تعمیر یخچال آدمیرال که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر