سرویس و تعمیر یخچال فریجیدر (نمایندگی فریجیدر)

مجموعۀ تعمیرسرا به عنوان نمایندگی تعمیرات فریجیدر، در سرویس و تعمیر یخچال فریجیدر ۳۰ سال تجربه دارد. در صورت نیاز به تعمیر ساید بای ساید فریجیدر خود کافی است درخواست خدمات یخچال فریجیدر را در سایت تعمیرسرا ثبت کنید یا با نمایندگی های مجاز تعمیرسرا در تهران تماس بگیرد. متخصصان ماهر و با تجربه در اسرع وقت به محل اعزام می شوند و اقدام به سرویس و تعمیرات دستگاه شما می نمایند.

قیمت تعمیر و نصب انواع یخچال فریجیدر

جهت اطلاع از هزینه های دقیق تعمیرات یخچال فریجیدر با شماره ۰۲۱۶۲۹۴۱  تماس بگیرید

خدمات و تعمیرات یخچال فریجیدر

تعمیر یخچال فریجیدر در تهران

مجموعۀ تعمیرسرا خدمات تعمیر یخچال فریجیدر در تهران را ارائه می کند. تعمیرسرا در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران ۵ نمایندگی دارد. شما می توانید با نمایندگی های مجاز تعمیرسرا در تهران تماس بگیرید. این نمایندگی ها به صورت شبانه روزی پاسخگوی شما هستند. تعمیرکاران مجرب ما نیز در زمان و مکان درخواستی شما اعزام شده و یخچال فریجیدرتان را تعمیر می کنند. شما می توانید تعمیر یخچال را تعمیرسرا بسپارید و با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.

نمایندگی فریجیدر (خدمات نمایندگی تعمیر فریجیدر)

تعمیر یخچال فریجیدر

مجموعۀ تعمیرسرا نمایندگی فریجیدر را بر عهده دارد. شما می توانید با ثبت درخواست خود در سایت تعمیرسرا، از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر بهره‌مند شوید. تعمیرکاران ماهر تعمیر سرا به پشتوانۀ نمایندگی فریجیدر می توانند مشکلات یخچال شمار را رفع کنند. کافی است با شعب مختلف تعمیرسرا که نمایندگی فریجیدر در تهران می باشند، تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی فریجیدر

رفع مشکل روشن نشدن یخچال

رفع خرابی موتور و فن یخچال

رفع عیب سنسور و بردهای الکترونیکی یخچال

تعمیرگاه یخچال فریجیدر

حمل و نقل یخچال به تعمیرگاه یخچال فریجیدر برای افراد کار دشواری است. در صورت تماس با شعب تعمیرسرا در سراسر تهران می توانید از خدمات مقرون به صرفۀ تعمیرکاران ماهر تعمیرسرا بدون انتقال دستگاه خود به تعمیرگاه یخچال فریجیدر بهره‌مند شوید.

تعمیر یخچال فریجیدر در محل

از خدمات تعمیرسرا می توان به اعزام متخصصان ماهر و مجرب در محل اشاره کرد. مزیت مهم تعمیر یخچال فریجیدر در محل، استفاده از خدمات تعمیرکاران ماهر تعمیرسرا در اسرع وقت است. تعمیرکاران حرفه ای در زمان و محلی که انتخاب کرده اید خدمات تعمیر یخچال فریجیدر را ارائه می کنند.

مشکلات متداول یخچال فریجیدر

  1. کار نکردن موتور
  2. خرابی برد الکترونیکی
  3. داغ شد موتور
  4. دیفراست نکردن
  5. صدای زیاد هنگام کار کردن
  6. خرابی لاستیک دور در
  7. خرابی صفحۀ دیجیتال

تعویض یا تعمیر قطعات یخچال فریجیدر

یکی از مزایای درخواست تعمیر یخچال فریجیدر در تعمیرسرا استفاده از خدمات تعمیرکاران ماهر و مجرب مجموعۀ تعمیرسرا است. این متخصصان بعد از عیب یابی، تعمیر قطعات یخچال فریجیدر شما را ۱۰۰ درصد تضمین شده انجام می دهند. در صورت نیاز به تعویض، قطعات اورجینال را جایگزین قطعات معیوب می کنند. شما می توانید با ثبت درخواست خود در سایت تعمیرسرا از خدمات تضمین شده برای تعمیر یا تعویض قطعات یخچال فریجیدر بهره‌مند شوید.

تعمیرکار متخصص تعمیرسرا

در تولید مدل های مختلف یخچال فریجیدر به خصوص مدل های جدید آن، جدیدترین فناوری ها استفاده می شود. بنابراین تعمیر اصولی و دقیق این دستگاه از عهدۀ تعمیرکاران حرفه ای بر می آید. شرکت خدماتی تعمیرسرا با ۳۰ سال تجربه به عنوان نمایندگی یخچال فریجیدر در زمینۀ تعمیر یخچال فریجیدر و سایر لوازم خانگی شناخته می شود.

 

سوالات متداول سرویس و تعمیر یخچال فریجیدر (نمایندگی فریجیدر)

هزینه تعمیرات یخچال فریجیدر بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر