سرویس و تعمیر یخچال مای تگ (نمایندگی مای تگ)

تعمیرسرا نمایندگی مجاز تعمیر یخچال مای تگ در شهر تهران است و با داشتن ۳۰ سال تجربۀ فنی و کاری آمادۀ ارائه خدمات به شما عزیزان است. تمام خدماتی که توسط تعمیرسرا ارائه می‌شود دارای گارانتی هستند. برای خدمات یخچال مای تگ می توانید فرم اینترنتی تعمیر سرا را تکمیل کنید و یا به طور مستقیم با ما تماس بگیرید تا تکنسین های تعمیر سرا پس از چند ساعت در محل حاضر باشند.

قیمت تعمیر و نصب انواع یخچال مای تگ (میتگ)

جهت اطلاع از هزینه های دقیق تعمیرات یخچال مای تگ (میتگ) با شماره ۰۲۱۶۲۹۴۱  تماس بگیرید

خدمات و تعمیرات یخچال مای تگ (میتگ)

تعمیر یخچال مای تگ در تهران

در هر منطقه ای از شهر تهران هستید برای تعمیر یخچال مای تگ دیگر نگران یافتن تعمیرکار باتجربه و حرفه ای نباشید. تعمیرسرا با داشتن ۵ نمایندگی تعمیر یخچال در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز شهر تهران، در هر کجا که باشید و مشکلاتتان را اطلاع رسانی کنید، تعمیرکار اعزام می کند. تعمیر یخچال در محل باعث می شود در هزینه ها صرفه جویی شود چون دیگر لازم نیست قطعات سنگین یخچال جا به جا شود و به تعمیرگاه برده شود.

نمایندگی تعمیر یخچال مای تگ

تعمیرسرا نمایندگی تعمیرات یخچال در تهران است. انواع برندهای خارجی و ایرانی از جمله یخچال مای تگ توسط متخصصین تعمیرسرا قابل تعمیر هستند. تعمیر یخچال نیازمند تخصص و تجربۀ فراوان است در صورت بروز مشکل در مراحل تعمیر، ممکن است مجبور شوید هزینه های زیادی را پرداخت کنید. با نمایندگی تعمیر یخچال تعمیرسرا تماس بگیرید و از این اتفاقات احتمالی جلوگیری کنید.

تعمیر یخچال در محل

در صورت بروز هرگونه مشکل با تعمیرسرا تماس بگیرید تا هر کجا که هستید تکنسین های تعمیرسرا در محل حاضر شوند. مراحل تعمیر یخچال مای تگ در محل توسط متخصصین تعمیرسرا امکان پذیر است و دیگر نیاز به جا به جایی یخچال نیست. لازم به ذکر است که پس از اطلاع رسانی به ما، در کمترین زمان تعمیرکار در محل اعزام می شود.

مشکلات متداول یخچال مای تگ

۱. خرابی درب یخچال مای تگ

۲. خرابی یخ ساز

۳. ایجاد صدا از یخچال

۴. داغ شدن موتور

۵. ایجاد برفک

۶. یخ زدگی درون یخچال

۷. خالی شدن گاز یخچال

چنانچه هر یک از مشکلات وق برای یخچال شما پیش آمد، جای هیچ گونه نگرانی نیست. شما میتوانید از خدمات تعمیر یخچال مای تگ تعمیرسرا به صورت ۲۴ ساعته استفاده کنید.

تعویض یا تعمیر قطعات یخچال مای تگ

متخصصین تعمیرسرا پس از اعزام در محل در ابتدا یخچال را عیب یابی کرده و سپس در صورت خرابی قطعه ای از یخچال، در صورت امکان آن را تعمیر می کنند. در صورتی که قطعۀ خراب قابل تعمیر نبود، تکنسین ها آن را با نمونۀ اورجینال آن تعویض کرده و مشکل را برطرف خواهند کرد.

لازم به ذکر است که تمام خدماتی که تعمیرسرا ارائه می دهد دارای گارانتی هستند. پس در صورت هر گونه مشکل می توانید با ما تماس بگیرید.

عیب یابی یخچال مای تگ توسط تعمیرکار تعمیرسرا

تعمیرکاران تعمیرسرا با هر مشکل احتمالی که ممکن است برای یخچال مای تگ رخ دهد آشنا هستند. آن‌ها پس از اعزام در محل، در کم ترین زمان ممکن دستگاه را عیب یابی کرده و اقدام به تعمیر یخچال مای تگ خواهند نمود. به خاطر داشته باشید با تعمیر یخچال در محل در هزینه ها به مقدار زیادی صرفه جویی می شود.

تعمیرکار متخصص تعمیرسرا

گروه تعمیرکاران تعمیرسرا از افراد متخصص، باتجربه و آموزش دیده تشکیل شده است. همچنین سال ها تجربۀ کافی برای تعمیر وسایل مختلف از جمله یخچال مای تگ دارند. تیم تعمیرکاران ماهر و متخصص باعث شده است که تعمیرسرا ارائۀ تمام خدماتش را تضمین کند.

 

سوالات متداول سرویس و تعمیر یخچال مای تگ (نمایندگی مای تگ)

هزینه تعمیرات یخچال مای تگ (میتگ) بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله تعمیر یخچال مای تگ که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر