سرویس و تعمیر یخچال سوپرا

در هر منطقه‌ای از شهر تهران هستید، کافیست با نزدیک‌ترین شعبه ما تماس بگیرید تا تکنسین‌های تعمیر یخچال سوپرا تعمیرسرا در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند.

قیمت تعمیر و نصب انواع یخچال سوپرا

جهت اطلاع از هزینه های دقیق تعمیرات یخچال سوپرا با شماره ۰۲۱۶۲۹۴۱  تماس بگیرید

ایرادات و سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید

سوپرا (Supra) یکی از برندهای تولید کننده یخچال است که مشتریان مخصوص به خود را دارد، ولی ممکن است بعد از سال ها استفاده دچار مشکلاتی شود. تعمیر یخچال سوپرا به روش صحیح و اصولی می تواند باعث شود تا این یخچال دوباره به خوبی کار کند. بدون شک هر مشکلی از طرف یخچال، جریان عادی فعالیت های منزل را مختل می کند. اما تماس با تعمیرسرا می تواند به معنای کسب خدمات با کیفیت و رفع کلیه نیازهای مربوط به‌ تعمیر یخچال باشد.

عیب یابی و تعمیر یخچال سوپرا

همان‌طور که پزشکان با دانش خود علت بیماری ها را تشخیص می دهند، تکنسین ها نیز با تخصصی که دارند که می توانند مشکلات یخچال های سوپرا را عیب یابی کنند. نحوۀ عیب یابی اصولی باعث می شود تا روند تعمیر یخچال و هزینه های پرداختی از سوی مشتری، به صرفه باشد. اگر تکنسین نتواند عیب یخچال را به درستی شناسایی کند، هم بر مشکلات بیشتر دامن می زند و هم هزینه های مشتری را افزایش می دهد.

بنابراین، عیب یابی اصولی مهم‌ترین قسمت از فرآیند تعمیر یخچال سوپراست زیرا هر مشکل ممکن است به زنجیره ای از مشکلات متعدد وابسته باشد. برای مثال، شنیدن صدا از یخچال فریزر سوپرا می تواند به علت خرابی فن یا تنظیم خیلی کم دمای یخچال باشد. شناسایی چنین مشکلی کار افراد عادی است و باید متخصص واجد شرایط یخچال را بازرسی کند تا بتواند مشکل را شناسایی و آن را از ریشه ای حل و فصل کند.

به ویژه در مدل های جدید یخچال سوپرا که تکنولوژی های پیشرفته ای به کار رفته است، بررسی خرابی نیاز به تخصص بیشتری دارد. اغلب قسمت های مختلف یخچال های قدیمی دارای عملکردی مشابه هستند، به همین دلیل روند تعمیرات آنها ساده تر خواهد بود. پس مهم است که تکنسین از دانش روز در حوزه تولید یخچال های مدرن آگاه باشد.

مشکلات رایج یخچال های سوپرا

مشکلات یخچال های سوپرا علل متفاوتی دارند، برخی از آنها به دلیل کارکرد زیادی خراب شده اند و برخی دیگر به دلیل عدم استفاده صحیح، دچار مشکل شده اند. خرابی به هر صورت که باشد، مهم‌ترین مشکلات یخچال های سوپرا عبارت‌اند از:

 • کندانسور کثیف است.
 • سرما در قسمت یخچال یا فریزر ساید بای ساید سوپرا کم است.
 • یخچال صدا می دهد.
 • یخچال فریزر سوپرا روشن نمی شود.
 • بدنه یخچال برق دارد.
 • داخل دستگاه برفک می زند.
 • درب یخچال کامل بسته نمی شود.
 • چراغ فیلتر روشن شده است.
 • موتور یخچال سوپرا کار نمی کند.
 • صفحه دیجیتالی یخچال خراب شده است.
 • سنسور یخچال عمل نمی کند.
 • بُرد الکترونیکی خراب شده است.
 • درب یخچال کامل بسته نمی شود.
 • سرمای یخچال بیش از حد است و مواد غذایی خیلی سریع یخ می زنند.

یخچال سوپرا از اجزای مکانیکی و الکتریکی تشکیل شده است. اجزای مکانیکی مانند کمپرسور، کندانسور، فیلتر درایر، اواپراتور، کاپیلاری تیوب هستند که هر کدام ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشند. اجزای الکتریکی مانند موتور الکتریکی، ترموستات، رله استارت و اورلود نیز ممکن است در طول زمان استفاده از یخچال، دچار مشکل شوند.

برای مثال، وقتی کندانسور خراب می شود، دیگر نمی تواند کمپرسور را خنک کند. از سویی دیگر نیز کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانال های اواپراتور را بر عهده دارد. در نتیجه، گردش گاز در کانال ها باعث خنک شدن اواپراتور و یخچال می شود. خرابی کندانسور باعث گرم شدن و خرابی تعدادی اعضای مکانیکی یخچال می شود.

هزینه تعمیر یخچال سوپرا

قیمت تعمیر یخچال سوپرا به عوامل مختلفی مانند مدل یخچال، قدیمی یا جدید بودن یخچال و نوع مشکل بستگی دارد. می توانید از طریق مشاوره رایگان و تماس با مجموعه تعمیرسرا، هزینه تعمیرات یخچال سوپرا را استعلام بگیرید.

تکنسین با حضور در محل و ارزیابی مشکلات یخچال، می تواند نسبت به قیمت نهایی اطلاعات لازم را در اختیار مشتریان قرار دهد. ارائه خدمات در منزل خود به تنهایی می تواند هزینه های حمل و نقل یخچال به تعمیرگاه را کاهش دهد و حداکثر راحتی را در اختیار مشتریان بگذارد.

در زمان خرابی یخچال سوپرا، تعمیر به موقع حیاتی است. چرا که طولانی شدن خرابی یخچال موجب انتقال مشکل به قسمت های دیگر می شود. این به معنای افزایش هزینه های تعمیر یخچال خواهد بود. همچنین، ارائه گارانتی خدمات تعمیرات می تواند اطمینان از نحوۀ عملکرد تکنسین را افزایش دهد و امکان خرابی مجدد بعد از تعمیر را بدون دریافت هزینه میسر کند.

چرا باید برای تعمیر یخچال سوپرا به سراغ تعمیرسرا رفت؟

تعمیرات و سرویس های مربوط به یخچال فریزرها و یخچال های ساید بای ساید سوپرا باید با اطمینان از کیفیت بالای خدمات انجام شوند. مجموعه تعمیرسرا با داشتن کادر مجرب و حرفه ای، توانسته خدمات با کیفیت خود را در سریع ترین زمان ممکن در محل انجام دهد. مجموعه تعمیرسرا دارای نمایندگی های مجاز در مناطق مختلف تهران (شمال، غرب، شرق، مرکز و جنوب) است. برای ثبت سفارش یا تماس با تعمیرسرا می توانید از شماره ۰۲۱۶۲۹۴۱۰۰۰ استفاده کنید.

 

سوالات متداول سرویس و تعمیر یخچال سوپرا

هزینه تعمیرات یخچال سوپرا بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر