تعمیر یخچال وستینگهاوس (نمایندگی وستینگهاوس)

قیمت تعمیر یخچال وستینگهاوس

جهت اطلاع از هزینه های دقیق تعمیرات یخچال وستینگهاوس با شماره ۰۲۱۶۲۹۴۱  تماس بگیرید

خدمات و تعمیر یخچال و ساید بای ساید وستینگهاوس

تعمیر یخچال وستینگهاوس در تهران

مجموعه تعمیرسرا با داشتن ۵ شعبه مجاز در تهران، ارائه خدمات را با بیشترین سرعت و بهترین کیفیت ممکن کرده است. شعب تعمیرسرا با دارا بودن مجوز تخصصی تعمیر یخچال وستینگهاوس در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات است. تعمیرسرا با تکیه بر تخصص تکنسین‌های خود، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در تهران را با بیشترین سرعت و بهترین کیفیت قطعات در خدمت شماست.

نمایندگی وستینگهاوس

تعمیرسرا نمایندگی تعمیر یخچال وستینگهاوس در تهران است. به همین دلیل تکنسین‌های تعمیرسرا، به صورت مرتب تخصص خود را به روز کرده و به صورت تخصصی عیب یابی و تعمیرات یخچال وستینگهاوس را انجام می‌دهند. گوشه ای از خدمات ارائه شده در نمایندگی وستینگهاوس می‌توان از موارد زیر نام برد:

. شارژ گاز یخچال در محل

. تعمیر یخ‌ساز یخچال

. تعمیر و تعویض درب یخچال

. سرویس کامل یخچال و فریزر

. تعمیر آبسرد کن یخچال

تعمیرگاه یخچال وستینگهاوس

تعمیرسرا با ۳۰ سال سابقه در تعمیر لوازم خانگی نمایندگی تعمیرگاه یخچال وستینگهاوس است. عیب یابی، تشخیص و تعمیر یخچال وستینگهاوس توسط متخصصین تعمیرسرا در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. تعمیرسرا با داشتن ۵ شعبه مجاز در تهران و همچنین تکنسین‌های با سابقه و دقیق در کوتاه ترین زمان ساید بای ساید وستینگهاوس را عیب یابی و تعمیر می‌کند.

تعمیر یخچال وستینگهاوس در محل

یخچال وسیله ضروری در هر آشپزخانه است. به دلیل سنگین بودن یخچال، خصوصاً یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس و همچنین مختل شدن روند زندگی با خراب شدن یخچال، برای تعمیر هزینه و زمان بسیار زیادی به فرد تحمیل می‌شود. مجموعه تعمیرسرا با ۵ شعبه در تمام تهران و نمایندگی تعمیر یخچال به صورت شبانه روزی در تلاش برای خدمت رسانی با بیشترین کیفیت است.

مشکلات متداول یخچال وستینگهاوس

از مشکلات یخچال وستینگهاوس می‌توان از موارد زیر نام برد

. خنک نکردن یخچال یا فریزر

. عمل نکردن دستگاه یخ‌ساز

. عدم چسبندگی لاستیک دور درب یخچال

. بوی بد یخچال

. نشت آب از زیر یخچال

. صدای غیرمعمول و یا زیاد یخچال

. مشکلات آبریز (چکه کردن آب ریز و یا عدم خروج آب)

. برفک زدن یخچال وستینگهاوس

تعویض یا تعمیر قطعات یخچال وستینگهاوس

تعمیرسرا با تکیه بر تخصص نیروهای خود این اطمینان را می‌دهد که بهترین و به صرفه ترین پیشنهاد را برای تعمیر یخچال وستینگهاوس داشته باشد. در صورت امکان، قطعه یخچال وستینگهاوس با بیشترین دقت تعمیر شده و به دستگاه شما متصل خواهد شد.

در صورت نیاز به تعویض قطعه، تعمیرسرا قطعه اصلی یخچال وستینگهاوس را برای یخچال استفاده کرده و گارانتی قطعه تعویض شده با مهر معتبر نمایندگی را ارائه خواهد داد.

تعمیرکار متخصص تعمیرسرا

مجموعه تعمیرسرا، به دلیل تخصصی شدن تعمیرات برندهای مختلف، در هر بخش به صورت جدا به تکنسین‌های خود آموزش می‌دهد و در فواصل کوتاه، دانش تعمیرکار متخصص را به روز می‌کند. وجود تعمیرکار متخصص تعمیر یخچال وستینگهاوس در تمام شعب تعمیرسرا، باعث شده است که این مجموعه تعمیرات خود را تضمین و گارانتی کند.

 

سوالات متداول تعمیر یخچال وستینگهاوس (نمایندگی وستینگهاوس)

هزینه تعمیرات یخچال بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله تعمیر یخچال که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر