سرویس و تعمیر یخچال ویرپول

قیمت تعمیر و نصب انواع ویرپول

جهت اطلاع از هزینه های دقیق تعمیرات یخچال ویرپول با شماره ۰۲۱۶۲۹۴۱  تماس بگیرید

ایرادات و سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید

ویرپول (wirpool) یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی در کشور آمریکاست که بخصوص در تولید یخچال فریزر برندی معتبر و شناخته شده محسوب می شود. لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر که به صورت مکرر مورد استفاده قرار می گیرند بعد از مدتی استفاده شاید دچار آسیب و نقص هایی شوند که نیاز به تعمیرات و رفع عیوب داشته باشند. در این زمان به تعمیر کاری نیاز است که شناخت کافی از تعمیر یخچال ویرپول را داشته باشد تا با تشخیص و یا تعمیر اشتباه ضرر بیشتری به یخچال فریزر نرساند.

شرکت خدماتی تعمیرسرا گزینه ای مناسب برای تعمیر و رفع ایرادات یخچال فریزر ویرپول شماست. شما با ثبت درخواست خود مبنی بر «تعمیر یخچال فریزر» در سایت یا در نمایندگی های مجاز به آسانی می توانید به تعمیر کاران مجرب و تخصصی دسترسی داشته باشید و با اطمینان کامل تعمیر یخچال ویرپول خود را به آن‌ها بسپارید.

عیب های معمول یخچال فریزر ویرپول

شاید در صورت استفاده از یخچال فریزر ویرپول به ایراداتی برخورده اید. یک سری از این نواقص و ایرادات به صورت رایج در یخچال فریزر ویرپول وجود دارد که با دانستن آن‌ها، شرح توضیحات شما در ثبت درخواست برای تعمیر یا توضیح به کارشناسان بخش مربوط آسان تر می شود.

در هر صورت بد نیست که عیوب رایج یخچال فریزر ویرپول را بدانید تا در صورت تصمیم‌گیری برای تعمیرات با آگاهی بیشتری مشکل دستگاه خودتان را شناسایی کنید. در ادامه به مشکلات رایج یخچال فریزر ویرپول اشاره می کنیم.

۱-       کمپرسور یخچال فریزر ویرپول صدای زیادی تولید می کند

بر اثر جابجایی اولیه و نصب یخچال فریزر ویرپول و یا موارد مشابه، روغن داخل کمپرسور وارد لوله‌های کندانسور یا اواپراتور می‌شود و درون لوله‌ها یا ابتدای کمپرسور صدایی مانند قل قل کردن یا صدای مانند جوشیدن آب از یخچال به گوش می‌رسد. در این مواقع بهتر است که اقدامی را خودتان در راستای تعمیر یخچال انجام ندهید و حتماً به تعمیرکاران معتبر برای رفع این مشکل مراجعه کنید.

۲-       اواپراتور یخچال فریزر ویرپول برفک زیاد می زند

علل مختلفی باعث برفک زدن زیاد اواپراتور یخچال می شوند:

هنگامی که یخچال فریزر در محل گرم و مرطوب قرار گرفته باشد. با باز و بسته کردن درب یخچال فریزر حجم مورد توجهی از رطوبت وارد آن می شود.

خوب بسته نشدن درب یخچال و خراب شدن لولاها و لاستیک درب.

خرابی سیستم دیفراست یخچال فریزر ویرپول.

۳-       داغ شدن بیش از حد موتور یخچال فریزر ویرپول

تولید حرارت زیاد از سوی موتور علل زیادی می تواند داشته باشد که از شایع ترین آن‌ها می توان به خرابی فن، کثیفی کندانسور، زیاد کار کردن موتور که مربوط است به باز و بسته کردن مداوم درب یخچال، گرمای محیطی که یخچال در آن قرار دارد، خرابی «رله استارت» اشاره کرد. در صورتی که «رله استارت» خراب شود، سیم‌پیچ کمکی برای را انداختن کمپرسور کمک نمی‌کند و چون سیم پیچ کمکی «استارت» به کمک سیم پیچ اصلی «راننیگ» نمی‌آید، موتور هر ۲ دقیقه یک بار می خواهد روشن شود، ولی چون نمی‌تواند سیم پیچ موتور بیش از اندازه داغ می‌شود و این حرارت موجب داغ شدن موتور می شود. چنین مشکلی شاید با تعویض «رله اورلود» رفع شود و می توانید از متخصصین تعمیر یخچال ویرپول تعمیرسرا استفاده کنید.

۴-       روشن نشدن یخچال ویرپول

احتمال دارد که به صورت ناگهانی متوجه شوید که یخچال فریزرتان کار نمی کند و هر چقدر که سعی می کنید نمی توانید آن را روشن کنید. از دلایل مهمی که می توانند در روشن نشدن یخچال فریزر ویرپول تاثیر گذار باشند، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

خراب شدن برد الکتریکی: این برد وظیفه کنترل کمپرسور و فن را بر عهده دارد که از بخش های مهم سیستم یخچال محسوب می شوند. همچنین خرابی برد الکترونیکی هم نشانه ایی از قبیل گرم شدن مواد غذایی داخل یخچال، خاموش شدن موتور یخچال به مدت طولانی، کار نکردن فن کمپرسور، سوختن سیم های داخل کمپرسور و سوختن اتصالات برق دارد.

خرابی کمپرسور یا موتور یخچال: در صورت خرابی این قطعات مهم، یخچال دیگر روشن نخواهد شد. خراب شدن کمپرسور و یخچال عللی دارند که در اینجا به آن اشاره می کنیم:

در صورت گرم شدن یا خراب شدن مواد غذایی داخل یخچال

در صورت خنک نشدن فضای داخلی یخچال به اندازه کافی

اگر فن موتور به مدت خیلی زیادی از کار افتاده باشد

در صورت سوختن سیم های داخلی موتور یخچال فریزر

اگر اتصالات برق سوخته باشند هم از شانه های خرابی موتور است

خراب شدن ترموستات

در صورتی می توانید از سلامت ترموستات اطمینان حاصل کنید که بعد از تنظیم دما از سوی شما، یخچال به صورت خودکار تغییر دما ندهد. یعنی ترموستات سالم است. ولی در صورت دیدن علائم زیر می توان پی برد که ترموستات مشکل دارد و نیاز به تعمیر یخچال ویرپول خود دارید.

سردی موتور یا کمپرسور

کار کردن موتور یا کمپرسور به صورت مداوم

شنیدن صدای کلیک طور به صورت مداوم

بالا رفتن دمای داخلی یخچال و سرد نشدن

 

سوالات متداول سرویس و تعمیر یخچال ویرپول

هزینه تعمیرات یخچال ویرپول بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر