سرویس و تعمیر یخچال وایت هاوس (نمایندگی وایت هاوس)

قیمت تعمیر و نصب انواع یخچال وایت هاوس

جهت اطلاع از هزینه های دقیق تعمیرات یخچال وایت هاوس با شماره ۰۲۱۶۲۹۴۱  تماس بگیرید

خدمات یخچال وایت هاوس

تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران

اگر در تهران ساکن هستید، دیگر نگران پیدا کردن تعمیرکار حرفه ای نباشید. تعمیرسرا با داشتن ۵ نمایندگی در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران آمادۀ ارائۀ خدمات به شما عزیزان است. تعمیر یخچال وایت هاوس در تهران توسط متخصص های تعمیر سرا در کمترین زمان و با کم ترین هزینه انجام می گیرد. با تعمیر یخچال در محل در هزینه ها به میزان زیادی صرفه جویی می شود. زیرا که دیگر لازم نیست هزینۀ جا به جایی یخچال را بپردازید.

نمایندگی یخچال وایت هاوس

تعمیرسرا نمایندگی رسمی و مجاز یخچال وایت هاوس است. یخچال های ساید بای ساید وایت هاوس طراحی بسیار زیبا و کاربردی ای دارد. تعمیرات ساید بای ساید وایت هاوس نیازمند تخصص و تجربۀ زیادی است زیرا که این مدل از یخچال نسبت به سایرین طراحی و ساخت پیچیده تری دارد. در صورت بروز مشکل در آن با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیر سرا تمام خدماتی که ارائه می دهد را تضمین می کند تا خیال شما از بابت خرابی مجدد آن قطعه راحت باشد.

تعمیر یخچال وایت هاوس در محل

یخچال وایت هاوس مانند سایر وسایل برقی گاهی دچار مشکل می شود. تعمیر این یخچال در محل توسط تکنسین های تعمیرسرا امکان پذیر می باشد. هر کجا از تهران که ساکن هستید می توانید با اطلاع رسانی به ما از طریق فرم اینترنتی تعمیر سرا و یا تماس مستقیم درخواست یک تعمیرکار حرفه ای کنید. تعمیرکار مورد نظر در اسرع وقت در محل برای رفع مشکل حاضر می شود.

مشکلات متداول یخچال وایت هاوس

۱. خرابی واشر دور درب یخچال وایت هاوس

۲. خرابی صفحۀ دیجیتال یخچال

۳. صدای زیاد یخچال

۴. ایجاد برفک در فریزر

۵. سوختن موتور یخچال

۶. خرابی یخ ساز

۷. دمای بالا در فریزر و یخچال

تعویض یا تعمیر قطعات یخچال وایت هاوس

تعمیرسرا با سال ها تجربه در امور فنی و حرفه ای تعمیرات یخچال وایت هاوس آمادۀ ارائۀ خدمات است. اگر یخچال وایت هاوس به هر دلیلی خراب شده باشد کافی است با ما تماس بگیرید.

متخصص تعمیر یخچال وایت هاوس پس از عیب یابی دستگاه در صورت امکان، قطعۀ خراب را تعمیر می کنید اما در صورتی که تعمیر ممکن نبود و یا هزینۀ تعمیر آن با خرید قطعۀ نو هم اندازه بود با مشورت شما آن را با نمونۀ اورجینال آن تعویض خواهد کرد. باید بدانید که تمام خدمات تعمیرسرا دارای گارانتی هستند.

تعمیرکار متخصص تعمیرسرا

تیم تعمیرکاران و تکنسین های تعمیرسرا همگی افرادی مجرب و کارآموزده هستند. این افراد موظف هستند در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند و همچنین در زمان کم مشکل یخچال را برطرف کنند. اعزام تعمیرکار در محل باعث صرفه جویی در هزینۀ پرداختی و زمان می شود. لازم به ذکر است که در صورت بروز هرگونه مشکل پشتیبانی تعمیرسرا پاسخگوی شما خواهد بود.

 

سوالات متداول سرویس و تعمیر یخچال وایت هاوس (نمایندگی وایت هاوس)

هزینه تعمیرات یخچال وایت هاوس بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر