تعمیر برد یخچال زیمنس + عوامل خرابی آن

تعمیر یخچال زیمنس با تعمیرسرا

تعمیر برد یخچال زیمنس (siemens) یکی از مشکلات خانواده هایی است که یخچال زیمنس دارند. در صورتی که تعمیر یخچال به صورت حرفه ای انجام شود مشکل پیش آمده به زودی برطرف خواهد شد. زیمنس شرکت آلمانی چند منظوره می باشد. شرکت زیمنس با دارا بودن شعبه های متعدد فعالیت جز بزرگترین شرکت های تولیدی اروپا به حساب می آید. فعالیت زیمنس قدمت ۱۷۰ ساله دارد. شرکت زیمنس در حال حاضر در حوزه های مختلفی از قبیل انرژی، سلامت، صنعت، زیرساخت و صنایع شهری فعالیت دارد.

تعمیر برد یخچال زیمنس (siemens)

زیمنس برند معتبر جهانی به حساب می‌آید. یخچال های زیمنس با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ساخته شده اند. از مشکلات رایج یخچال های زیمنس می توان به خرابی برد الکترونیک آنها اشاره کرد.

برد الکترونیکی یخچال زیمنس می تواند بر اثر عوامل مختلفی از قبیل نوسانات و اتصالات جریان برق، طول عمر و کارکرد فراوان، آسیب فیزیکی به یخچال و اتصال ناشی از تعویض اشتباهی دیگر قطعات یخچال دچار خرابی شود. در اینجا قصد داریم علل اصلی خرابی برد الکترونیکی یخچال زیمنس را شفاف تر توضیح دهیم.

(تعمیر برد یخچال زیمنس (siemens))

نوسانات و اتصالات جریان برق

یکی از دلایل اصلی خرابی برد الکترونیکی یخچال زیمنس نوسانات و اتصالات جریان برق است. برای جلوگیری از این مشکل باید از محافظ برق استفاده شود. نکته قابل توجه این است که در انتخاب محافظ بعد باید نهایت دقت را داشته باشید. زیرا محافظ های معمولی هیچ تاثیری بر روی جریان و نوسانات برق نخواهند داشت.

مطالب مرتبط: دلایل خرابی و تعمیر درب یخچال زیمنس siemens

طول عمر و کارکرد فراوان یخچال زیمنس

یخچال های زیمنس عمر مفید ۸ ساله دارند. در صورتی که بیش از ۸ سال از خرید و استفاده از یخچال زیمنس شما گذشته باشد باید نسبت به تعمیر یخچال زیمنس اقدام نمایید. زیرا اگر یخچال شما از طول عمر بیشتر از ۸ سال  برخوردار باشد امکان هرگونه خرابی یخچال به وجود می آید.

برد یخچال از جمله قطعات حساس آن می باشد. بنابراین کارکرد زیاد یخچال بر روی کارایی برد الکترونیکی یخچال زیمنس تاثیر گذار خواهد بود. در اینصورت باید به تعمیر برد یخچال زیمنس (siemensبپردازید.

 اتصال ناشی از تعویض اشتباهی دیگر قطعات یخچال

توصیه می کنیم هنگام خرابی یخچال آن را به دست تعمیرکاران مجرب و ماهر تعمیر سرا بسپارید. زیرا اگر تعمیرکاران قطعات خراب شده یخچال را به صورت اشتباهی تعویض کنند بر روی برد الکترونیکی یخچال تاثیر می گذارند.

در برخی موارد تعویض قطعات اشتباهی سبب سوخته شدن برد الکترونیکی یخچال می شود. هر قطعه دارای پورت مخصوصی بر روی برد الکترونیکی یخچال است. در صورتیکه اتصالی برای قطعه مربوطه ایجاد شود سبب ایجاد خرابی پورت یا سوکت مربوطه بر روی برد الکترونیکی یخچال می شود. همچنین برای تهیه یخچال زیمنس باید قیمت هنگفتی بپردازید. بنابراین سپردن یخچال به دست متخصصین باتجربه امری واجب است.

آسیب فیزیکی به یخچال: در حین جابجایی ممکن است یخچال شما دچار آسیب فیزیکی شود. بنابراین هنگام جابجایی یخچال باید با دقت کافی این کار را انجام دهید. برای جلوگیری از صدمه دیدن یخچال هنگام جابجایی بهتر است آن را درون کاور قرار دهید. در غیر اینصورت به تعمیر برد یخچال زیمنس (siemensنیاز پیدا خواهید کرد.

تشخیص خرابی برد الکترونیکی یخچال زیمنس

 برای تشخیص دقیق مشکل برد الکترونیکی یخچال بهتر است از نمایندگی های مجاز تعمیر یخچال زیمنس کمک بگیرید. در صورت تشخیص خرابی برد الکترونیکی یخچال زیمنس توسط کارشناس باید نسبت به تعمیر برد یخچال زیمنس (siemensاقدام نمایید.

در صورتیکه یخچال زیمنس شما به صورت صحیح کار نکند. به عبارت دیگر دماهای یخچال را اشتباه نشان دهد. کار نکردن قطعات سالم یخچال در اثر خرابی برد الکترونیکی یخچال اتفاق می افتد.

مطالب مرتبط: ۹ دلیل برای صدای یخچال+ نمونه انواع صداها از جمله بوق زدن

نمایشگر یخچال زیمنس

 در صورتیکه برد دیسپلی یا نمایشگر یخچال زیمنس شما ایراد داشته باشد تنها کافیست با تعمیرسرا تماس حاصل فرمایید. تعمیرسرا قادر است خرابی برد الکترونیکی یخچال شما را به راحتی برطرف کند. تعمیرکاران ماهر تعمیرسرا برد یخچال را با دقت بالا از یخچال جدا می کنند. در صورتیکه این کار اشتباهی انجام گیرد سبب خرابی برد یخچال خواهد شد. بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده تعمیر برد یخچال زیمنس (siemens) را به تعمیر سرا بسپارید.

تعمیر یخچال زیمنس

چرا تعمیرسرا؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم با توجه به قیمت بالای یخچال های زیمنس در صورت خرابی بهتر است آن را به نمایندگی های مجاز تعمیر یخچال زیمنس بسپارید. تعمیر سرا با دارا بودن سابقه طولانی در زمینه تعمیر برد یخچال زیمنس (siemens) قادر است مشکلات برد الکترونیکی یخچال زیمنس شما را برطرف سازد.

از طرفی هزینه های منصفانه تعمیر سرا سبب جلب رضایت مشتریان شده است. آسوده خاطر باشید که تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه بوده و تحت نظارت این مجموعه می باشد.

قبل از شروع کار حدود قیمت به شما اعلام شده و پس از پایان کار هزینه تعمیر برد یخچال زیمنس (siemens) از شما دریافت خواهد شد. تعمیر سرا قادر است در اسرع وقت مشکل یخچال زیمنس شما را برطرف سازد.

با توجه به اینکه تعمیرکاران ماهر تعمیر سرا در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات از طرف تعمیرسرا در هر زمان و مکانی برای شما وجود دارد.

تعمیر کاران ماهر، با سابقه و با تجربه فراوان در حوزه تعمیرات هرساله با گذراندن دوره های علمی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی آشنایی لازم را پیدا می‌کنند. بنابراین این افراد مناسب‌ترین فرد جهت تعمیرات لوازم خانگی شما به شمار می آیند.

مطالب مرتبط: شایع ترین علل بسته نشدن درب یخچال+ آموزش جامع

تعمیرسرا با توجه به مشکلات اقتصادی جامعه در وهله اول سعی در تعمیر قطعات دارند. تنها در شرایطی که امکان تعمیر وجود نداشته باشد قطعات یخچال زیمنس را تعویض می کنند. تعمیرسرا قطعات یخچال زیمنس را با قطعات اصلی تعویض می کنند. بنابراین مشکلی برای یخچال زیمنس شما به وجود نخواهد آمد.

تعمیرسرا قادر است انواع یخچال های زیمنس از قبیل یخچال ساده، فریزر ساده، ساید بای ساید، یخچال های درب از بالا و درب از پایین را طبق استانداردهای زیمنس تعمیر نماید. تعمیر برد یخچال زیمنس (siemens)  در محل تعمیرسرا سبب شده است شما بتوانید بدون جا به جایی و در کوتاهترین زمان ممکن مشکل یخچال خود را برطرف سازید.

تعمیرسرا با دارا بودن حس مسئولیت پذیری خدمات باکیفیتی را به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد. شما می توانید با خیالی آسوده یخچال گران قیمت خود را جهت تعمیر برد یخچال زیمنس (siemens) به دست تعمیرسرا بسپارید.

۱۴۰۰/۰۹/۰۲

فرم ارسال نظر