دلایل خرابی و تعمیر درب یخچال زیمنس siemens

تعمیر درب یخچال زیمنس siemens  یکی از خدمات مهم تعمیرسرا به حساب می آید. تعمیر درب یخچال را باید به دست متخصصین ماهر تعمیر سرا بسپارید. بهتر است بدانید که تعمیر درب یخچال فریزر و ساید بای ساید در ۹۵ درصد شرکت‌های تعمیرات انجام نمی شود. بنابراین تعمیر درب یخچال تنها به شرکت هایی تعلق دارد که به مشتری خود اهمیت بسیاری می دهند. تعویض درب یخچال فریزر و ساید بای ساید خیلی راحت تر از تعمیر آن می‌باشد.همراه تعمیر سرا به عنوان متخصص تعمیر یخچال زیمنس باشید.

شما میتوانید با شماره ۶۲۹۴۱ – ۰۲۱ برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید!

راه های تعمیر درب یخچال siemens

یخچال های اروپایی زیمنس در تمامی مدل های موجود در بازار ممکن است به علت پوسیدگی، زنگ زدگی شکستگی و تغییرات رنگ درب آنها دچار خرابی شوند. در صورت بروز این مشکل باید سریعا نسبت به تعمیر درب یخچال siemens  و یا تعویض درب یخچال اقدام فرمایید.

تعمیر درب یخچال زیمنس siemens

تعمیر پوسیدگی درب یخچال زیمنس

یکی از رایج‌ترین مشکلات درب یخچال های زیمنس پوسیده شدن آنها می باشد. در صورتی که درب یخچال پوسیده شود شکل ظاهری آشپزخانه به هم می خورد. به عبارت دیگر آشپزخانه خیلی زشت و بد قیافه می‌شود. زیرا یخچال تاثیر شگرفی در زیبایی دکوراسیون منزل و آشپزخانه دارد. پوسیدگی درب یخچال زیمنس به علت تمیز کردن درب یخچال پس از ریختن مایعات بر روی آن می باشد. زیرا اگر آب و سایر مایعات به مدت زیادی بر روی درب یخچال باقی بمانند سبب پوسیده شدن درب آن خواهند شد.

زنگ زدگی پوسیدگی درب یخچال زیمنس

زنگ زدگی درب یخچال تاثیر منفی بسیار زیادی بر روی زیبایی آشپزخانه دارد. زنگ زدگی درب یخچال زیمنس زیبایی آشپزخانه و منزل را به شدت کاهش می دهد. زنگ زدگی درب یخچال زیمنس به علت شبنم بستن و رطوبت هوا ایجاد می شود. درست تمیز نکردن درب یخچال، دستگیره ها و آبسردکن یخچال زیمنس را دچار زنگ زدگی خواهد کرد. در صورت مشاهده هر گونه زنگ‌زدگی درب یخچال زیمنس باید سریعاً نسبت به تعمیر درب یخچال زیمنس siemens اقدام نمایید. در غیر این صورت زنگ زدگی کل درب یخچال زیمنس را فرا خواهد گرفت. این می تواند بدترین اتفاق ممکن برای یخچال زیمنس شما باشد. تعمیر سرا قادر است مشکل تمام زنگ زدگی های درب یخچال شما را به خوبی برطرف سازد.

تعمیر درب یخچال زیمنس

تعمیر شکستگی درب زیمنس

زمانیکه درب یخچال زیمنس دچار شکستگی حاد شود باید آن را تعویض نمایید. اما اگر شکستگی جزئی باشد می‌توانید با تعمیر درب یخچال زیمنس siemens  مشکل آن را برطرف کنید. بهتر است بدانید که تعویض درب یخچال زیمنس به هزینه بسیار بالایی نیاز دارد. درحالیکه هزینه تعمیر درب کمتر از تعویض آن می باشد. البته هزینه تعمیر در یخچال siemens   با توجه به مدل آن متفاوت است. در برخی موارد شکستگی مربوط به لولا های درب می باشد. در اینصورت می توانید به صورت کامل آن را تعویض و یا تعمیر کنید.

تغییر رنگ درب یخچال زیمنس

در صورتیکه به مدت ۱۰ الی ۱۵ سال از طول عمر یخچال شما گذشته باشد رنگ یخچال شما ممکن است تغییر پیدا کند. تغییر رنگ یخچال زیمنس بر روی زیبایی آن تاثیر منفی خواهد گذاشت. تعمیرسرا این قابلیت را دارد که درب یخچال زیمنس شما را از ۰ تا ۱۰۰ به صورت تخصصی تغییر رنگ دهد. با تعمیرکاران مجرب تعمیرسرا متوجه هیچگونه تغییری در رنگ یخچال خود نخواهید شد.

تعمیر یخچال زیمنس

تعمیر درب یخچال زیمنس توسط تعمیرسرا

در صورت نیاز به تعمیر درب یخچال زیمنس siemens  می‌توانید از مهندسین مجرب تعمیرسرا کمک بگیرید. تعمیر کاران ماهر تمیرسرا در کوتاهترین زمان ممکن به کمک شما خواهند آمد. تعمیرکاران مستقیماً به خانه شما می آیند و آسیب های وارده بر یخچال شما را تجزیه و تحلیل کرده سپس تمامی مشکلات یخچال زیمنس شما را برطرف خواهند کرد. اگر نگران هزینه‌های بالای تعمیر هستید بهتر است به شما بگویم که با تعمیرسرا نگرانی بابت هزینه ها نداشته باشید. تعمیرسرا با ارائه خدمات با کیفیت و در عین حال قیمت مناسب توانسته است نظر مشتریان را به خود جلب کند.

تعمیرکاران تعمیرسرا در وهله اول یخچال شما را تعمیر خواهند کرد و در صورت نیاز با استفاده از قطعات فابریک به تعویض قطعات یخچال شما خواهند پرداخت. با استفاده از تعمیرکاران آموزش دیده تعمیرسرا می توانید طول عمر استفاده از یخچال زیمنس خود را افزایش دهید. همچنین امکان تعمیر در محل تعمیر سرا مشکلات ناشی از جابجایی دستگاه را برای شما حذف کرده است. تعمیر درب یخچال siemens  در محل نشان دهنده توجه تعمیرسرا به رفاه حال مشتریان خود می باشد. با استفاده از خدمات تعمیرات در محل می توانید از خطرات ناشی از انتقال دستگاه به بیرون جلوگیری کنید. همچنین امکان تعمیر درب یخچال زیمنس siemens  در محل سبب حذف هزینه های جابه جایی یخچال خواهد شد. از طرفی تعمیرات در محل سبب می شود شما عزیزان بتوانید از نزدیک شاهد تعمیرات یخچال خود باشید. توصیه می کنیم در صورت بروز مشکل برای برطرف سازی آن از خدمات تعمیرگاه های غیرمجاز استفاده نفرمایید. زیرا ضررهای جبران ناپذیری بر یخچال زیمنس شما وارد خواهد شد.

تعمیر یخچال زیمنس تعمیرسرا

نکات مهم سرویس و نگهداری تعمیر درب یخچال زیمنس

برای نگهداری مناسب باید یخچال را در اتاق خشک و با تهویه مناسب نصب نمایید. دستگاه نباید در معرض نور مستقیم آفتاب و یا در نزدیکی منبع گرما نصب شود. در صورت لزوم باید از یک صفحه عایق استفاده نمایید. قبل از قرار دادن مواد غذایی و نوشیدنی های گرم اجازه دهید آنها خنک شوند. برای ذوب کردن محصولات یخ زده آنها را داخل یخچال قرار دهید. زیرا دمای پایین محصولات یخ زده سبب خنک شدن مواد غذایی داخل یخچال می شود. قبل از تمیز کردن یخچال بهتر است آن را خاموش کنید.

 درب یخچال زیمنس را با پارچه نانو و آب ولرم و مایع شستشوی با phخنثی تمیز نمایید. مهر و موم درب یخچال زیمنس را تنها با آب تمیز بشویید. سپس آن را خشک نمایید. کندانسور که در قسمت عقب یخچال قرار دارد را مرتباً با استفاده از جاروبرقی تمیز نمایید. در مواقع غیرضروری درب یخچال را برای مدت طولانی باز نگذارید. هنگام مشاهده هرگونه آسیب و یا خرابی بهتر است با نمایندگی های مجاز تعمیرات یخچال زیمنس تماس بگیرید. با تعمیرسرا می توانید با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن مشکل یخچال خود را به برطرف نمایید.

۱۴۰۰/۰۹/۰۲

فرم ارسال نظر