تعمیر جارو برقی

تعمیر جاروبرقی در محل

با توجه به مشکل بودن جابه‌جایی جاروبرقی و احتیاج به وسیله نقلیه، همچنین ضروری بودن تعمیر جاروبرقی در اکثر مواقع، تعمیرسرا با بیشترین سرعت و اعزام تکنسین تخصصی ارائه خدمات را بهبود بخشیده است. ممکن است به خاطر وجود گرد و خاک ناشی از تعمیر جاروبرقی، افراد تمایلی به تعمیر دستگاه خود در محل نداشته باشند اما تعمیرسرا با ارسال تمام تجهیزات حرفه ای تعمیر جاروبرقی به همراه تکنسین، به شما اطمینان می‌دهد که آلودگی ناشی از تعمیر دستگاه، شما را آزرده نخواهد کرد.

تعمیر جاروبرقی در تهران (شرق و غرب و شمال و جنوب و مرکز تهران)

به دلیل وجود چندین شعبه تعمیرسرا در تمام نقاط تهران، اعزام تکنسین متخصص برای تعمیر جاروبرقی در کمترین زمان صورت می‌گیرد. وجود افراد متخصص و پنج شعبه مجاز از تعمیرسرا این امکان می‌دهد که در کمترین زمان و بهترین کیفیت از خدمات بهره‌مند شوید. در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید برای تعمیر جاروبرقی با تعمیرسرا تماس بگیرید و یا فرم مربوط را در سایت پرکنید.

هزینه تعمیر جاروبرقی و گارانتی تعمیر

هزینه تعمیر جاروبرقی با توجه به ایراد دستگاه تعیین می‌شود. تشخیص ایراد جاروبرقی، احتیاج به تعویض و یا تنها تعمیر قطعات دستگاه، باعث تفاوت در هزینه تعمیر جاروبرقی می‌شود. همچنین تعمیرسرا با تکیه بر تخصص نیروهای خود، تعمیرات جاروبرقی را گارانتی می‌کند. گارانتی تعمیر دستگاه به این معنی است که تا زمان مشخصی در صورت خرابی مجدد جاروبرقی با همان ایرادات قبل، تکنسین در محل حاضر شده و بدون دریافت هزینه، دستگاه جاروبرقی را دوباره عیب‌یابی و تعمیر می‌کند.

تعمیرسرا تعمیرکار حرفه ای جاروبرقی

ممکن است تصور شود تعمیر جاروبرقی نیاز به تخصص و سابقه ندارد، ولی عیب‌یابی اشتباه، تشخیص تعویض قطعه وقتی تنها احتیاج به تعمیر دارد، می‌تواند باعث شود دستگاه پس از مدتی کاملاً از کار بیفتد و یا هزینه زیادی برای تعمیر دستگاه جاروبرقی به فرد تحمیل شود. تعمیرسرا با داشتن سی سال سابقه در تعمیرات لوازم خانگی و تربیت نیروهای متخصص این امکان را ایجاد می‌کند که با اطمینان، بیشترین سرعت و بهترین کیفیت جاروبرقی خود را سالم تحویل بگیرید.

 

برند تعمیر جارو برقی خود را انتخاب کنید

چرا تعمیرسرا؟

شعار ما ابتدا تعمیر و سپس تعویض قطعات است؛ بنابراین کارشناسان تعمیرسرا نهایت تلاش خودشان را برای شناسایی مشکل و برطرف کردن آن به کار می‌گیرند. اگر تعمیر امکان‌پذیر نبود، قطعه آسیب‌دیده با نمونه اورجینال تعویض می‌شود. تعمیرسرا حرفه و تخصص خود را با تعمیر یخچال شروع نمود و پس از مدتی با تربیت و پرورش متخصصین در تعمیرات انواع لوازم خانگی تبدیل به مرجع این امور شد.

خدمات با بالاترین کیفیت
تضمین بهترین قیمت
تضمین خدمات ارائه شده
افراد متخصص و باتجربه

سوالات متداول تعمیر جارو برقی

هزینه تعمیرات جاروبرقی بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر