تعمیر لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

شرکت آنلاین تعمیرسرا مفتخر است، با داشتن کادری مجرب و کار آزموده توانسته خدمات ارزنده­ای در زمینۀ تعمیر انواع لوازم خانگی مخصوصاً تعمیر لباسشویی به مشتریان خود ارائه دهد.

شرکت تعمیرسرا تمام سعی خود را در زمینه به صرفه بودن هزینه و سرعت در اعزام تکنسین­های مجرب به کار برده است. این شرکت تا امروز توانسته است رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان را جلب کند.

چرا تعمیر سرا ؟

از امتیازاتی که باعث شده تعمیرسرا به انتخاب اوّل مشتریان خود تبدیل شود، می­توان به گارانتی کردن موارد تعمیری اشاره کرد. مورد دیگر که بسیار با اهمیت است، داشتن تکنسین­هایی با علم روز است تا بتوانند در سریع­ترین زمان ممکن تعمیر ماشین لباسشویی شما را تمام کرده یا عیب­یابی کنند.

تماس برای تعمیر لباسشویی

شما فقط با یک تماس می­توانید درخواست تعمیر خود را ثبت کرده تا تکنسین شرکت تعمیرسرا به محل سکونت شما اعزام شود. یکی از بهترین ویژگی­های شرکت تعمیرسرا آنلاین بودن و رسیدگی حضوری آن به درخواست­های شماست. این شرکت با فرستادن تکنسین مناسب با درخواست شما، سعی دارد تمام تلاش خود را برای رفع کامل مشکل و راحتی شما به کار گیرد.

شما در هر کجا از شهر تهران که باشید می­توانید با درخواست به وسیلۀ تلفن یا ثبت در وب‌سایت، از امکانات و خدمات کادر مجرب تعمیرسرا بهره‌مند شوید. به یاد داشته باشید که شرکت تعمیرسرا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل سکونت شما مراجعه کرده و مشکل ماشین لباس شویی شما را عیب­یابی می­کند و در صورت لزوم اقدام به تعمیر لباسشویی شما می­کند.

مشکل­های معمول ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی به مانند هر وسیله الکترونیک دیگر در خانه می تواند دچار ایراد و مشکلات رایجی باشد که با عیب یابی لباسشویی توسط متخصصین با مهارت تعمیر لباسشویی تعمیرسرا اقدام به برطرف کردن آن می کنند.

لباسشویی روشن نمی شود

این مشکل می‌تواند ناشی از متصل نبودن جریان برق باشد. ابتدا مطمئن شوید که دو شاخۀ دستگاه به پریز برق وصل است. باز بودن درب ماشین لباسشویی یا خراب بودن آن نیز می‌تواند باعث به کار نیفتادن آن شود. اگر صدای وزوز از ماشین لباسشویی شنیده می‌شود، این احتمال وجود دارد که موتور آن نیم سوز شده باشد. مستهلک شدن تایمر دستگاه یا بروز خرابی در ولوم آن نیز می‌تواند از دلایل روشن نشدن لباسشویی باشد. خرابی میکروسوئیچ، عیب در کلید قطع و وصل و سیم‌های رباط نیز از دیگر دلایل هستند.

آب داخل دیگ لباسشویی تخلیه نمی شود

تخلیه نشدن آب داخل دیگ ممکن است به علت خرابی شیر ورودی آب باشد. اگر لباسشویی را از برق بکشید و آب همچنان به داخل دیگ وارد شود، قطعاً مشکل از شیر ورودی خواهد بود. گاهی این مسئله می‌تواند ناشی از مسدود شدن فیلترها یا بروز خرابی درپمپ نیز باشد. معیوب شدن شیلنگ‌ها نیز می‌تواند منجر به تخلیه نشدن آب از دیگ ماشین لباسشویی شود. این احتمال وجود دارد که شیلنگ‌ها به هم پیچیده شده و دچار گرفتگی شوند. علاوه بر این‌ها شاید چاه تخلیۀ ماشین لباسشویی پر شده و ظرفیتش تکمیل شده باشد.

مرحله اسپین (چرخش)  به درستی عمل نمی­کند

یکی از دلایل رایجی که باعث عدم چرخش آبکش ماشین لباسشویی می‌شود، حجم بیش از حد لباس‌هاست. لباسشویی‌ها قادر به شست و شوی حجم مشخصی از لباس‌ها هستند. قرار دادن بار اضافه در دیگ شست و شو باعث فشار بیش از حد به موتور می‌شود. گاهی این احتمال وجود دارد که موتور دستگاه معیوب شده باشد. نیم سوز شدن موتور ماشین لباسشویی هم از دیگر دلایل این مشکل است. خرابی قطعاتی مثل برد کنترلر دستگاه، رتو و استاتور، کلاچ، کوپلینگ موتور، بلبرینگ یا پاره شدن تسمه نیز از دیگر دلایل عدم چرخش دستگاه هستند.

از لباسشویی آب نشت می­کند

نشت آب از لباسشویی دلایل مختلفی دارد. شاید مسیرهای ورود و خروج آب دچار آسیب شده باشند. مسیرهای ورود و خروج آب یعنی شیلنگ ورودی یا شیلنگ تخلیه، کشوی مخصوص مواد شوینده، دریچۀ ورود آب و موارد دیگر. بعضی وقت‌ها به خاطر استفادۀ زیاد از مواد شوینده، ماشین لباسشویی دچار نشتی می‌شود. آسیب دیدگی لاستیک عایق دور درب، خراب شدن پمپ تخلیه، معیوب شدن دیگ لباسشویی یا بلبرینگ نیز از دیگر دلایل بروز نشتی آب در ماشین لباسشویی هستند.

مواد شوینده پخش نمی­شود

دلیل پخش نشدن مواد شوینده ناشی از عوامل مختلف است. اگر فیلتر شیر الکتریکی کثیف شده باشد، فشار آب ورودی به جا پودری دستگاه کم خواهد بود. بنابراین تمام پودری که در آن ریخته شده است به خوبی حل و پخش نخواهد شد. گاهی اوقات کثیف شدن خود جا پودری عامل این اتفاق است. استفادۀ مداوم و طولانی مدت باعث ایجاد رسوبات در کشوی مواد شوینده می‌شود. از دیگر دلایل این مسئله، استفاده از مواد شویندۀ نامناسب یا نامرغوب است. در خرید پودر ماشین لباسشویی دقت کنید که محصول مورد نظر مناسب با ماشین لباسشویی شما باشد.

لباسشویی خیلی تکان می­خورد و حرکت می­کند

از اولین اقداماتی که برای جلوگیری از حرکت ماشین باید انجام دهید، چک کردن بست‌هاست. بست‌ها و پیچ‌های ایمنی به مرور زمان شل می‌شوند. شل شدن پیچ‌های ایمنی باعث بروز لرزش و حرکت در دستگاه خواهند شد. گاهی خرابی پمپ و تخلیه نشدن آب باعث فشار زیاد بر لباسشویی می‌شود. بار سنگین در دیگ نیز ممکن است دلیل حرکت لباسشویی باشد. یکی دیگر از کارهایی که باید انجام داد، تنظیم کردن پایه‌های لباسشویی است. همچنین که تراز نبودن ماشین لباسشویی، نامتعادل بودن یا زیادی لباس‌ها، خرابی کمک فنرها یا فنرهای دیگ نیز از دیگر دلایلی هستند که باعث حرکت کردن ماشین لباسشویی می‌شوند.

لباسشویی با سروصدای زیادی کار می­کنید

یکی از دلایل اصلی که باعث سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی می‌شود، نامتعادل بودن بار است. به همین دلیل بهتر است با توقف فرآیند شست و شو، لباس‌ها را جابجا کنید تا توزیع بار متناسب و متوازن شود. در برخی موارد ممکن است درام یا دیگ آبکشی ماشین لباسشویی شکسته باشد. شل شدن پولی‌ها نیز می‌توانند منجر به ایجاد سر و صدا حین شست و شو شود. خرابی یاتاقان‌، معیوب شدن بلبرینگ‌ها یا وجود جسم خارجی بین چیلک و مخزن شست و شو از دیگر عوامل ایجاد سر و صدا در روند شست و شوی ماشین لباسشویی هستند.

ماشین لباسشویی بوی بدی می­دهد

دلایل بوی بد ماشین لباسشویی ناشی از عوامل گوناگون است. اگر روند شست و شو در دمای پایین انجام شود، باکتری‌ها به خوبی از بین نخواهند رفت. رسوب باکتری در محفظۀ لباسشویی اصلی‌ترین دلیل بوی بد ماشین لباسشویی است. مرطوب ماندن لباسشویی باعث ایجاد فضای مطلوب برای رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها می‌شود. اگر پودر کافی به لباس‌ها نرسد یا بیشتر از حد لازم برسد نیز می‌تواند منجر به بوی بد در لباسشویی شوند. وجود مشکلات تخلیه، بار زیاد در حین شست و شو، تنظیمات نادرست لباسشویی و کثیف شدن قطعات ماشین نیز از دیگر عوامل ایجاد بوی بد در دستگاه هستند.

ماشین لباسشویی چرخه شستشو را کامل انجام نمی­دهد

اگر ماشین لباسشویی چرخۀ شست و شو را کامل انجام نمی‌دهد، احتمالاً تایمر دستگاه خراب شده است. بروز اتصالی یا سوختگی در پنل کنترلر دستگاه باعث کامل نشدن چرخۀ شست و شو می‌شود. در کل، خرابی قطعات مختلف در دستگاه می‌توانند منجر به این اتفاق شوند. معیوب شدن سوکت موتور و خازن راه‌انداز از دلایل رایج دیگر هستند. گاهی اوقات ممکن است موتور دستگاه سوخته یا نیم سوز شده باشد. خارج شدن پولی یا تسمه و اتصالی یا از بین رفتن سیم‌های رابط نیز از عوامل دیگر هستند.

آسیب دیدگی موتور و از کار افتادن آن

دلایل مختلفی برای کار نکردن موتور ماشین لباسشویی وجود دارد. ساییده شدن و از بین رفتن کلاچ باعث فشار زیاد بر موتور می‌شود که در نهایت باعث از کار افتادگی آن خواهد شد. ریختن لباس بیش از ظرفیت مجاز نیز عاملی است که باعث آسیب دیدن موتور می‌شود. نشستن گرد و خاک بر موتور موجب بروز اختلالاتی در عملکرد آن می‌گردد. به هم ریختن تنظیمات قطعات، تراز نبودن ماشین، ایراد در سیستم برقی موتور نیز از عوامل دیگر هستند. اما در کل، اغلب مشکلاتی که برای موتور ماشین لباسشویی پیش می‌آیند ناشی از اتصالات جریان برق دستگاه یا ساختمان هستند.

تعمیر لباسشویی رو به تعمیر سرا بسپار

اگر شما با هر یک از مشکلات فوق مواجه شده­ اید، نیازی به نگرانی نیست. تکنسین­های مجرب شرکت تعمیرسرا از عهدۀ تمام موارد به خوبی بر می­آیند. تکنسین­های تعمیر لباسشویی شرکت تعمیرسرا تماماً کادری مجرب و آماده به خدمت هستند. شما در مورد هر مشکلی می­توانید روی آن‌ها حساب کنید.

نکتۀ لازم به توضیح در این بخش این است که شرکت تعمیرسرا با داشتن، تکنسین­هایی با علم روز، توان تعمیر انواع لوازم خانه از جمله لباسشویی های بروز دنیا را هم دارد.

شرکت تعمیرسرا در تعمیر انواع لوازم خانگی مخصوصاً تعمیر ماشین لباسشویی سابقه­ای سی ساله دارد. همین موضوع باعث شده تمام موارد اجرایی خود را برای مشتریان با گارانتی انجام می­دهد.

آخرین مقاله تعمیر سرا را مطالعه کنید، آبگیری نکردن لباسشویی چیست ؟

برندهای دیگر تعمیراتی در تعمیرسرا

تعمیر لباسشویی دوو

تعمیر لباسشویی فریجیدر

 

چرا تعمیرسرا؟

شعار ما ابتدا تعمیر و سپس تعویض قطعات است؛ بنابراین کارشناسان تعمیرسرا نهایت تلاش خودشان را برای شناسایی مشکل و برطرف کردن آن به کار می‌گیرند. اگر تعمیر امکان‌پذیر نبود، قطعه آسیب‌دیده با نمونه اورجینال تعویض می‌شود. تعمیرسرا حرفه و تخصص خود را با تعمیر یخچال شروع نمود و پس از مدتی با تربیت و پرورش متخصصین در تعمیرات انواع لوازم خانگی تبدیل به مرجع این امور شد.

خدمات با بالاترین کیفیت
تضمین بهترین قیمت
تضمین خدمات ارائه شده
افراد متخصص و باتجربه

سوالات متداول تعمیر لباسشویی

هزینه تعمیر لباسشویی بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدمات تعمیرات که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر