تعمیر لباسشویی ال جی

قیمت تعمیر لباسشویی ال جی

آخرین بروز رسانی در شنبه – ۲۹ آذر ۱۳۹۹

میانگین قیمت = توافقی

نوع خدمت

قیمت به تومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

خدمات و تعمیر لباسشویی ال جی

مطمئن ترین خدمات تعمیر لباسشویی ال جی در تعمیرسرا

ماشین‌های لباسشویی ال جی همانند سایر ماشین‌های لباسشویی هم تراز خود از سیستم پیچیده‌ای برخوردار است که باعث افزایش سطح کارایی و عملکرد فوق العاده آن‌ها گردیده است. بنابراین در صورت خرید این محصول ارزش آن را دارد که در مورد خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی کمی وسواس به خرج داده شود.

چنانچه در نصب و سرویس ماشین لباسشویی الجی دقت کافی شود دیگر شاهد بروز مشکل و خطا در هنگام استفاده از این ماشین لباسشویی حرفه‌ای نخواهید بود، به شرط اینکه نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را به افراد بی‌تجربه نسپارید.

تعمیرسرا کادری مجرب و متخصص تعمیر لباسشویی را به کار می‌گیرد که از  توانایی به خصوصی در زمینه ارائه خدماتی نظیر نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی برخوردارند. از دیگر خدمات تعمیرسرا می‌توان به گارانتی خدمات به مدت ۱۸۰ روز بعد از خدمات انجام شده اشاره کرد.

چرا باید برای تعمیر لباسشویی ال جی به تعمیرسرا اعتماد کنید؟

تعمیرسرا با بیش از ۳۰ سال تجربه تعمیرات انواع لوازم خانگی در تهران در ارائه خدمات پیشتاز بوده است. خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شامل نصب با رعایت اصول و استانداردهای الجی، سرویس ماشین لباسشویی اعم از تمیز کردن دستگاه، عیب یابی، رفع اشکالات جزئی و یا حتی تعویض قطعات و در نهایت تعمیرات اساسی ماشین لباسشویی از قبیل تعمیر موتور، درب و ….می‌باشد.

چنانچه در تمام مراحل مربوط به نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تمام استانداردهای کافی رعایت شود، ماشین لباسشویی الجی با مشکل جدی رو به رو نخواهد شد. اما اگر ردیابی ایرادات به طور صحیح انجام نشود می‌تواند زمینه ساز مشکلات دیگری در ماشین لباسشویی گردد.

کارشناسان آموزش دیده تعمیرسرا این مسئله را در نظر می‌گیرند و همواره  آن را اساس کار خود قرار می‌دهند.

چند مورد از ایرادات اساسی ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی همانند سایر لوازم خانه نیز می توانند ایرادات رایجی داشته باشند که در صورت برخورد به این ایردات نیاز به تعمیر دستگاه خود دارید، در ادامه به رایج ترین ایرادات ممکن برای ماشین لباسشویی خواهیم پرداخت :

  • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
  • ماشین لباسشویی روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند.
  • دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد.
  • ماشین لباسشویی آب‌گیری نمی‌کند.
  • ماشین لباسشویی به شدت می‌لرزد و جابجا می‌شود.
  • صدای ماشین لباسشویی خیلی زیاد شده است.
  • ماشین لباسشویی تخلیه نمی‌کند و پر از آب شده است.
  • ماشین لباسشویی نشتی آب دارد.
  • درب ماشین لباسشویی درست بسته نمی‌شود.
  • ماشین لباسشویی ارور یا کد خطا نمایش می‌دهد.

در صورتی که هر یک از مشکلات فوق برای دستگاه شما پیش آمد، می توایند از خدمات تعمیر لباسشویی ال جی در سایت تعمیر سرا استفاده کنید. تعمیر سرا با ارسال متخصصین با مهارت تعمیرات اقدام به رفع نیاز شما خواهد کرد.

خدمات تعمیر لباسشویی ال جی

خدمات پس از فروش که با معادل انگلیسی after sales services نیز شناخته می شود، مدیریت، طرح ریزی و اجرای مجموعه اقدامات نوین و استراتژی هایی در واحد خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشد که با حجم عظیمی از مشتریان که از طریق واحد فروش و بازاریابی به شرکت ارتباط یافته اند، روبه رو می باشند.
از جمله خدمات ماشین لباسشویی ال جی که در این مرکز ارائه می شود می توان به نصب، سرویس، تعمیر لباسشویی ال جی و همچنین مشاوره و آموزش استفاده صحیح و نگهداری لوازم خانگی اشاره کرد.
با توجه به اینکه این خدمات توسط متخصصانی با میانگین ۱۱ سال تجربه ارائه می شود و دارای ۱۸۰روز گارانتی می باشد، شما میتوانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی ال جی خود را به ما بسپارید و در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

تعمیرسرا با در دست داشتن متخصصین با مهرات در امر تعمیر لوازم خانه در برند های متفاوت از جمله ال جی، می توانند با عیب یابی صحیح سریعا اقدام به تعمیر لوازم خانه شما از جمله ماشین لباسشویی کنند.

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ال جی

این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را انجام می دهد و نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی نمی باشد. اگر گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، تعمیر لباسشویی ال جی را انجام دهد.

در صورتی که گارانتی و ضمانتنامه لباسشویی ال جی شما به اتمام نرسیده است، می توانید جهت دریافت خدمات، با شرکت یا نمایندگی ال جی تماس حاصل فرمایید

سوالات متداول تعمیر لباسشویی ال جی

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله تعمیر لباسشویی ال جی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر لباسشویی ال جی اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیر لباسشویی ال جی برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر