یکسره کار کردن یخچال وستینگهاوس + علت و رفع آن

یکسره کار کردن یخچال وستینگهاوس

شرکت تعمیرسرا با به کار گرفتن تکنسین فنی و مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای نصب، سرویس تعمیر یخچال وستینگهاوس است. کارشناسان تعمیرسرا ابتدا خطاهای یخچال فریزر وستینگهاوس را شناسایی و سپس اقدام به تعمیر یخچال فریزر شما عزیزان میکنند. در این بخش می خواهیم در مورد یکسره کار کردن یخچال وستینگهاوس صحبت کنیم.

شعار تعمیرسرا کیفیت، سرعت و قیمت مناسب است.

یخچال وستینگهاوس

یخچال‌های وستینگهاوس یخچال‌های بسیار مرغوبی هستند که دوام و طول عمر بالایی هم دارند و کمتر موضوع تعمیر یخچال وستینگهاوس پیش می‌آید اما ممکن است مانند دیگر یخچال‌ها دچار مشکلاتی بشوند و در مواردی، نیاز به تعمیر یخچال وستینگهاوس و تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس ایجاد شود. یکی از مشکلات متداول در یخچال‌های وستینگهاوس، یکسره کار کردن یخچال وستینگهاوس است.

در صورتی که یخچال بی وقفه و یکسره کار کند، موتور یخچال می‌سوزد، پس باید زودتر از این مشکل باخبر شد و برای تعمیر اقدام کرد. در این مقاله سعی داریم به این پرسش بپردازیم که چرا مشکل خاموش نکردن یخچال وستینگهاوس پیش می‌آید و موضوع تعمیر یخچال را بررسی کنیم. در ادامه به موضوعات زیر خواهیم پرداخت:

 • یخچال وقتی برای اولین بار وصل می‌شود باید چه قدر کار کند؟
 • چرا مشکل خاموش نکردن یخچال وستینگهاوس پیش می‌آید؟

مطالب مرتبط: علت سرما نداشتن یخچال وستینگهاوس

یکسره کار کردن یخچال وستینگهاوس

یخچال برای اولین بار چه قدر باید کار کند؟

مقدار زمانی که یخچال باید در این حالت کار کند، به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی چون سایز یخچال، سایز فریزر و کیفیت این قسمت‌ها، مشخص می‌کند که یک یخچال وقتی برای اولین باری که وصل شد، چه قدر باید کار کند. اما به طور متوسط ۴ تا ۸ ساعت زمان نیاز دارد تا بخش‌های مختلف را خنک کند و به دمای مورد نظر برسد اما ممکن است که برخی از عوامل باعث شود که یخچال بیشتر از میزان مورد احتیاج کار کند. در ادامه این عوامل را ذکر خواهیم کرد:

 1. فضای کافی برای گردش هوا و تهویه وجود ندارد
 2. گاهی ممکن است واشرهای درب مشکل داشته باشد و از همین جا هوای گرم به درون یخچال برود و باعث شود کمپرسور سخت کار کند.
 3. غذاهای داغ باعث می شود که یخچال‌ها پس از اتصال تا مدت زیادی کار کنند.
 4. همچنین یخچال‌های خالی مدت زیادی کار می‌کنند زیرا یخچالی که غذا در آن وجود دارد از آنجایی که فضای خالی کمتری دارد، راحتتر خنک می‌شود.

مطالب مرتبط: شارژ گاز یخچال وستینگهاوس (Westinghous)

در صورتی که این خنک کردن اولیه یخچال بیش از حالت معمول شود، نیاز به تعمیر یخچال وستینگهاوس و تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس وجود دارد.

تعمیر یخچال وستنگهاوس تعمیرسرا

چرا مشکل یکسره کار کردن یخچال وستینگهاوس پیش می‌آید؟

همان طور که در قسمت مقدمه نیز گفته شد، یکی از مشکلات متداول در یخچال‌ها یکسره کار کردن آن است که در برخی مواقع کار به تعمیر یخچال وستینگهاوس یا تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس می‌رسد.

این مشکل عموما برای یخچال‌ها در ماه‌های گرم سال رخ می‌دهد. دلیل این موضوع این است که یخچال باید بیشتر کار کند تا محیط خود را در دمای مناسب نگه دارد. یخچال باید به طور متوسط بین ۳۵ تا ۸۵ درصد روز را کار کند و اگر یخچال بیش از این مدت کار کند، نیاز به بررسی دارد و گاهی نیاز به تعمیر یخچال وستینگهاوس یا تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس وستینگهاوس است. در ادامه به دلایلی که باعث بروز یکسره کار کردن یخچال وستینگهاوس می‌شود، می‌پردازیم:

 1. همان طور که پیشتر نیز گفتیم، گاهی اوقات این مشکل زمانی رخ می‌دهد که یخچال در اتاق گرمی قرار دارد.
 2. درب یخچال به مدت زیادی باز بوده است و هوای گرم در فضای یخچال جریان پیدا کرده است.
 3. شما اخیرا در یخچال غذای داغ گذاشته‌اید و همین موضوع باعث شده است که یخچال مدت زیادی برای ایجاد دمای مناسب کار کند.
 4. کندانسور یا سرپیچ‌های کثیف هم ممکن است باعث یکسره کار کردن یخچال شود.
 5. تایمر برفک زدایی یا دیفرست یخچال نیز اگر خراب باشد، باعث می‌شود که یخچال یکسره کار کند.

البته برخی دیگر از عوامل نیز هستند که باعث ایجاد مشکل یکسره کار کردن یخچال وستینگهاوس می‌شوند. مشکلاتی نظیر تنظیم نبودن دمای یخچال یا خراب شدن برد اصلی یخچال. هر کدام از این مشکلات راه حل مخصوص به خود را دارد و برخی از آن‌ها به راحتی حل می‌شوند، به عنوان مثال اگر یخچال درمحیطی گرم قرار دارد، شما می‌توانید جای یخچال را عوض کنید و یا اگر در یخچال زیاد باز و بسته می‌شود، برای درب یخچال قفل کودک بگذارید یا اگر سرپیچ‌ها کثیف است آن را تمیز کنید.

البته به شما پیشنهاد می‌کنیم، در صورت یافتن چنین مشکلی در یخچال خود با ما تماس گرفته و از متخصصان تعمیرسرا مشاوره بگیرید، تا در صورت جدی بودن مشکل نسبت به تعمیر یخچال وستینگهاوس یا تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس شما اقدام شود.

جمع‌بندی

وستینگهاوس یک شرکت آمریکایی است و در زمینه تولید محصولات لوازم خانگی فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت کیفیت بالایی دارد و از طول عمر و دوام بالایی برخوردار است اما گاهی همچون دیگر وسایل الکتریکی دچار مشکلاتی می‌شود. یکی از این مشکلات که در یخچال‌ها متداول است، مشکل خاموش نکردن یخچال وستینگهاوس و یکسره کار کردن آن است.

این مشکل دلایل مختلفی دارد، برخی از این مشکلات نظیر گرم بودن اتاقی که یخچال در آن قرار دارد، مشکل کوچکی است و شما می‌توانید مکان  یخچال را تغییر دهید تا نیازی برای تعمیر یخچال وستینگهاوس یا تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس پیدا نشود.

اما در برخی دیگر از مشکلات مثل خرابی دیفراست یا برد اصلی یخچال مشکل جدی است و یک متخصص باید به تعمیر یخچال وستینگهاوس یا تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس شما بپردازد.

همان طور که می‌دانید پیدا کردن علت مشکل هم موضوعی اصلی در برطرف کردن مشکل است، در نتیجه از شما می‌خواهیم تا در صورت مشکل با متخصصان ما تماس بگیرید و برای برطرف شدن مشکل خاموش نکردن یخچال وستینگهاوس از آن‌ها مشاوره بگیرید.

۱۴۰۰/۰۹/۰۲

فرم ارسال نظر