تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک

از آنجا که امروزه کارهای خانه و به خصوص آشپزخانه زیاد شده‌اند برای شست و شوی ظرف‌های غذا آن هم به صورت دستی، زمان آن‌چنانی وجود نخواهد داشت. از این رو تعداد زیادی از خانواده‌ها اقدام به خرید ماشین‌های ظرفشویی مختلف با برند‌های مختلف کرده‌اند. به دلیل اهمیت وجود ماشین ظرفشویی در آشپزخانه، وجود هرگونه نقص یا ایراد در عملکرد ماشین ظرفشویی باعث نگرانی افراد خانواده می‌شود. تعمیر سرا به عنوان متخصص تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک می باشد و در صورت وجود مشکل در ماشین ظرفشویی افراد خانواده مجبور به شست و شوی دستی ظرف‌های می‌شوند و زمان بسیار زیادی را از دست می‌دهند.

 
قیمت تعمیر و نصب انواع ظرفشویی جنرال الکتریک

آخرین بروز رسانی در شنبه – ۲۹ آذر ۱۳۹۹

میانگین قیمت = توافقی

نوع خدمت

قیمت به تومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

خدمات و تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک

تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک

از آنجا که امروزه کارهای خانه و به خصوص آشپزخانه زیاد شده‌اند برای شست و شوی ظرف‌های غذا آن هم به صورت دستی، زمان آن‌چنانی وجود نخواهد داشت. از این رو تعداد زیادی از خانواده‌ها اقدام به خرید ماشین‌های ظرفشویی مختلف با برند‌های مختلف کرده‌اند. به دلیل اهمیت وجود ماشین ظرفشویی در آشپزخانه، وجود هرگونه نقص یا ایراد در عملکرد ماشین ظرفشویی باعث نگرانی افراد خانواده می‌شود. چرا که در صورت وجود مشکل در ماشین ظرفشویی افراد خانواده مجبور به شست و شوی دستی ظرف‌های می‌شوند و زمان بسیار زیادی را از دست می‌دهند. تعمیرسرا مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی می باشد.

ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک شما چه زمانی باید انجام شود؟

اگر بر روی ظرف‌هایی که درون ماشین ظرفشویی قرار می‌دهید خط و خش‌هایی را مشاهده کردید، ظروف شما پس از پایان کار ماشین ظرفشویی به طور کامل تمیز نشده بودند یا اگر پس از اتمام شست و شوی ظرف‌ها، متوجه شدید که از آن‌ها آب چکه می‌کند، باید بدانید که زمان تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما فرا رسیده است.

نمایندگی تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک

امروزه در ارتباط با هر برندی نمایندگی‌های بسیاری وجود دارند که به ارائۀ سرویس و تعمیر ماشین‌های ظرفشویی یا دیگر لوازم می‌پردازند. همچون تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک که بسیار معتبر است.

در ادامه به برخی از مواردی اشاره می‌کنیم که موجب برتری تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در این مجموعه نسبت به دیگر مجموعه‌ها می‌شود.

۱: کارشناسان و تکنسین‌های تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک با به روز ترین و بهترین روش‌ها برای تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک آشنا بوده و طبق یک برنامۀ منظم مشغول به تعمیر ماشین‌های ظرفشویی هستند. این برنامه به آن‌ها کمک می‌کند که آن‌ها علاوه بر تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک، آمادگی ارائۀ بهترین خدمات را به شما داشته باشند. این متخصصین می‌توانند مشکل ماشین ظرفشویی شما را به راحتی تشخیص داده و مهارت کافی برای تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک را دارند.

۲: لازم است که بدانید کارشناسان این مجموعه به طور مستقیم و تحت نظارت تولیدکنندگان مختلف ماشین‌های ظرفشویی، آموزش‌های خود را گذرانده‌اند.

۳: تکنسین‌های این مجموعه همگی دارای مدارک معتبر در زمینۀ تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک هستند.

۴: برای ما مهم نیست که ماشین ظرفشویی شما چه مشکلی داشته باشد. زیرا تعمیرکاران ما قادر به تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک خواهند بود.

شرکت ما قادر به ارائۀ انواع خدمات از جمله تعویض قطعات و تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما است.

در ادامه به برخی از مشکلات رایج که در تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک به آن برخورده‌ایم، اشاره می‌کنیم

۱: نشت آب از ماشین ظرفشویی

این مشکل ممکن است بر اثر عوامل مختلفی رخ دهد. به عنوان مثال در صورت بسته نبود‌ن در ماشین ظرفشویی، مشکل ورود و خروج آب در لوله‌های مربوط به انتقال آب یا حتی سوراخ شدن کف ماشین ظرفشویی در اثر زنگ‌زدگی، شما شاهد نشت آب از دستگاه خواهید بود. این مشکل با تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک رفع خواهد شد.

۲: تمیز نشدن ظروف قرار داده شده در درون ظرفشویی

عوامل متفاوتی می‌توانند موجب بروز این مشکل شوند. عواملی مانند کاهش قدرت موتور در طول زمان، عدم چرخش مناسب بازو‌هایی که وظیفۀ آبپاشی به ظرف‌های درون ماشین ظرفشویی را دارند (ممکن است این بازو‌ها توسط تکه‌های غذا مسدود شده باشند) و همچنین کثیف بودن فیلتر باعث می‌شوند تا ظرف‌هایی که شما در درون ماشین ظرفشویی قرار می‌دهید به طور مناسبی تمیز نشوند. با تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک این مشکل رفع خواهد شد.

۳: روشن نشدن و تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک

اصلی‌ترین دلیل بروز این خرابی، می‌تواند به دلیل خراب بودن برد کنترل اصلی دستگاه باشد.

۴: گرم نشدن آب یا عدم تولید بخار در درون ظرفشویی

از عوامل اصلی بروز این نوع خرابی می‌توان به بروز مشکل در المنت یا هیت پمپ دستگاه اشاره کرد. در صورت برخورد با این نوع مشکل المنت یا هیت پمپ نیاز به تعویض خواهد داشت. این مشکل نیز با تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک رفع خواهد شد.

۵: بروز مشکل در تخلیه آب از درون ظرفشویی

دلایل اصلی برای بروز چنین خرابی وجود مشکل در مسیر خروجی آب یا پمپ تخلیه است. در صورت بروز این مشکل دستگاه شما نیاز به تعویض پمپ و همچنین بر طرف نمودن مشکل انسداد مسیر خروجی آب خواهد داشت. با تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک این موضوع رفع می‌شود.

۶: وجود رسوب سفید رنگ بر روی ظروف شسته شده

بروز این نوع خرابی می‌تواند در اثر خالی شدن ظرف نمک دستگاه یا بسته نشدن درب ظرف باشد. اگر درب ظرف نمک به خوبی بسته نشود یا نمک داخل ظرف تمام شود، شما شاهد ایجاد رسوب سفید رنگ بر روی ظروف خود خواهید بود. راه حل برطرف نمودن این مشکل، اطمینان از پر بودن ظرف نمک و بررسی محفظه خروج نمک از نظر انسداد است.

باید توجه داشته باشید که در صورت مواجه شدن با هر یک از خرابی‌های ذکر شده در بالا، شما نیازمند یک تعمیرکار حرفه‌ای و باتجربه برای تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک خواهید بود. برای جلوگیری از آسیب بیشتر به دستگاه، بهتر است در صورت مواجه شدن با هر یک از این مشکلات، هر چه زود تر با یک نمایندگی تماس گرفته و از خدمات آن‌ها استفاده نمایید. از اینکه خود شما به دست به آچار شوید و برای تعمیر دستگاه اقدام کنید خودداری نمایید.

در ادامه به برخی از نکات مهم در نگهداری و استفاده از ماشین‌‌های ظرفشویی اشاره می‌کنیم. این نکات به جلوگیری از بروز خرابی و همچنین بالا بردن کارایی دستگاه شما و همچنین به جلوگیری از تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک کمک خواهد کرد. توصیه ها را به عنوان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک عرض می کنیم.

جلوگیری از تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک

۱: فیلتر دستگاه را به طور منظم بررسی کرده و مرتباً تمیز نمایید.

۲: بروز نشتی در ماشین ظرفشویی مشکلی جدی به شمار می‌رود. بنابراین بروز هرگونه نشتی در ماشین ظرفشویی خود را جدی بگیرید.

۳: از نمک‌های اصلی و با کیفیت که مخصوص ماشین‌های ظرفشویی هستند استفاده نمایید.

۴: شوینده‌های مربوط به هر مدل ماشین ظرفشویی متفاوت بوده و در کیفیت‌های مختلی ارائه می‌شوند. بنابراین سعی کنید که از شوینده‌هایی که دارای کیفیت بالا بوده و همچنین متناسب با مدل و برند ماشین ظرفشویی شما هستند استفاده نمایید.

۵: برای هر مدل ماشین ظرفشویی، حد مشخصی تعریف شده است. بنابراین ماشین ظرفشویی خود را بیش از حد ظرفیت آن پر نکنید.

۶: برای هر مدل ماشین ظرفشویی برنامه‌های شست و شوی متفاوتی در نظر گرفته شده است. بنابراین سعی کنید که متناسب با میزان کثیفی ظرف‌های خود، برنامۀ شست و شوی مناسبی را برای شست و شوی ظرف‌های خود انتخاب کنید.

۷: قبل از قرار دادن ظرف‌های کثیف خود در داخل ماشین ظرفشویی، سعی کنید که تا حد امکان ته مانده‌های موجود بر روی ظرف‌ها را از ظرف‌ها جدا کنید. شما با این کار موجب جلوگیری از مسدود شدن مسیر پمپ و دیگر شلنگ‌های دستگاه خواهید شد.

۸: در صورت بروز خرابی و پوسیدگی لاستیک و چفت درب ماشین ظرفشویی، سریعاً نسبت به بر طرف کردن این مشکل اقدام کنید. تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک امری بسیار مهم است.

 

 

سوالات متداول تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک

هزینه تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر