تعمیرات آاگ

کدام یک از تعمیرات آاگ برای لباسشویی بهتر است؟

ماشین لباسشویی نیز مانند سایر لوازم برقی در گذر زمان با عیب های مختلفی رو به رو می شود. به نحوی که به بررسی و تعمیر کردن آن منجر می شود. موارد زیر مشکلات رایجی است که به واسطۀ آن مردم به نمایندگی تعمیرات آاگ رجوع می کنند و می توانید تعمیر لباسشویی آاگ را در تعمیرسرا انجام دهید .

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • آبگیری نکردن ماشین هنگام کار کردن
 • قطع شدن برنامۀ انتخابی بعد از آبگیری
 • گرم نشدن آب هنگام کار کردن ماشین لباسشویی
 • سر و صدای زیاد دستگاه هنگام کار کردن
 • حل نشدن پودر لباسشویی هنگام شست و شو
 • خاموش شدن لباسشویی هنگام کار
 • استشمام بوی سوختگی با روشن کردن ماشین لباسشویی

چرا چنین مشکلاتی برای لباسشویی آاگ رخ می دهد؟

هنگامی که ماشین لباسشویی آاگ شما روشن نمی شود بهتر است پیش از آن‌که به فکر تعمیرات آاگ باشید و قبل از هر کاری به اتصال دستگاه به برق، روشن بودن فیوز برق و اطمینان از جریان برق در ماشین مطمئن شوید.

اما اگر دستگاه روشن می شود ولی هنگام کار آبگیری نمی کند باید به فکر راه حل دیگری باشید. در این هنگام شیر آب، شلنگ آب برای وارد کردن آب به ماشین و فیلترهای موجود در شلنگ را بررسی کنید.

از طرفی ممکن است قطع شدن برق یا خاموش شدن دستگاه به خاطر عیب های تجهیزات آن باعث نیمه کار ماندن برنامۀ اجرایی شود. حتی تراز نبودن دستگاه در جایگاه خود و یا کامل بسته نبودن پیچ و مهره ها باعث سر و صدای زیاد آن شود. در این صورت باید به نمایندگی تعمیرات آاگ تماس بگیرید و کار خود را به تعمیرکاران مجرب تعمیرسرا بسپارید.

ایرادهای احتمالی در ماشین ظرف‌شویی آاگ

هنگامی که از عمر ماشین ظرف‌شویی آاگ می گذرد، مشکلات مختلفی ممکن است در دستگاه دیده شود.

 1. نشتی آب مشکل شایعی در ماشین ظرف‌شویی آاگ است. بهتر است شیر آب ورودی را ببندید. سپس به بررسی بخش هایی از دستگاه که نشتی آب در آن‌ها دیده می شود را بررسی کنید. بررسی برد الکترونیکی و سنسور آب ورودی یا پمپ تخلیه هم لازم است. بنابراین می توانید تعیین کنید که کدام یک از گزینه های تعمیرات آاگ بهتر است.
 2. وارد نشدن آب به ماشین ظرف‌شویی عیب دیگری است که شاید شما هم با آن برخورد کرده باشید. در این هنگام ابتدا شیر ورودی را ببندید. فیلتر آب دستگاه را تمیز کرده و سنسور ورودی آب را چک کنید. در ضمن بررسی برد مدار اصلی نیز لازم است.
 3. خارج نشدن آب از ماشین ظرف‌شویی بعد از شستشو نیز عیب احتمالی بعضی از دستگاه‌ها است. در این هنگام پمپ تخلیه را چک کنید. درستی کار کردن سنسور خروجی آب، فیلترهای خروجی آب و برد اصلی ماشین ظرف‌شویی آاگ نیز اهمیت دارد. با توجه به استفادۀ تجهیزات مدرن در ماشین های ظرف‌شویی جدید بهتر است به نمایندگی تعمیرات آاگ تماس بگیرید. تعمیرکاران مجرب تعمیرسرا به محل اعزام شده و خدمات تضمینی تعمیرات آاگ را به شما ارائه می نمایند.

چرا جاروبرقی آاگ شما به درستی کار نمی کند؟

با توجه به اینکه جاروبرقی وسیلۀ برقی پر کاربرد محسوب می شود، عیوب متعددی را ممکن است در دستگاه خود دیده باشید. بهترین گزینه استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات آاگ است. با این وجود بهتر است با برخی از مشکلات این دستگاه آشنا شوید.

 1. کم بودن مکش جارو برقی عموماً به خاطر گرد و خاک و یا آشغال هایی است که در دستگاه قرار می گیرد. بنابراین لازم است از انسداد لولۀ جاروبرقی، تمیزی فیلتر یا پاک جاروبرقی مطمئن شوید. در صورتی که راهکاری پیدا نکردید می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات آاگ استفاده کنید.
 2. جمع نشدن سیم جاروبرقی عیبی است که جمع کردن دستگاه بعد از اتمام کار را آزار دهنده می کند. لازم است بدانید که این مشکل می تواند به علت ایراد در دکمۀ سیم جمع کن یا قطعه ای که کار جمع کردن سیم را بر عهده دارد، باشد. بنابراین تعویض قطعه راهکار مناسبی برای تعمیر جاروبرقی آاگ شما خواهد بود. برای تعویض قطعات بهتر است از تعمیرکاران حرفه ای نمایندگی تعمیرات آاگ کمک بگیرید. شما می توانید به این واسطه از تعمیرات آاگ با گارانتی معتبر بهره‌مند شوید
 3. خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی آاگ می تواند اولین بار شما را نگران سوختن موتور کند. اما باید بدانید خرابی سنسور حرارتی، نوسانات برق، جدا شدن دو شاخه از پریز و حتی پر بودن پاک جاروبرقی می تواند باعث خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی بشود. در این هنگام ارائۀ خدمات تعمیرات آاگ به واسطۀ تعمیرکاران تعمیرسرا می تواند این مشکلات را رفع کند.

مشکلات احتمالی یخچال ساید بای ساید آاگ

اهمیت صحت کارکرد یخچال بر هیچ کسی پوشیده نیست. شاید شما هم باور دارید که برای انتخاب تعمیرات آاگ و رفع عیوب لوازم خانگی این برند باید از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات آاگ استفاده کرد. با این حال بهتر است شما هم با چند مورد از عیب های شایع یخچال فریزر ساید بای ساید آاگ آشنا شوید.

 • سر و صدای یخچال
 • کار کردن مداوم یخچال
 • خرابی نوار پلاستیکی دور درب یخچال
 • منجمد نشدن مواد در فریزر یخچال ساید بای ساید
 • کار نکردن موتور یخچال ساید بای ساید
 • سنسور یخچال عمل نمی کند
 • خراب شدن برد الکترونیکی یخچال
 • روشن نشدن یخچال
 • فن یخچال ساید بای ساید عمل نمی کند

هنگامی که با این مشکلات مواجه می شوید باید به نکته ای دقت کنید. در ساختن یخچال ساید بای ساید آاگ از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده شده است. بنابراین برای تعمیر آن بهتر است به نمایندگی تعمیرات آاگ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. تعمیرکاران در اسرع وقت خدمات تعمیرات آاگ را در محل به شما ارائه می دهند. همچنین می توانید از تعمیر یخچال تعمیر سرا نیز استفاده نمایید.

تعمیرات آاگ در تعمیر سرا

تعمیر سرابه عنوان نماینده رسمی تعمیرات آاگ در ایران با تخصص و مهارت بالای خود اقدام به تعمیرات اقلام شما خواهد نمود. کافی است برای ثبت سفارش خود تماس برقرار کنید و دیگر به ادامه مسیر کاری نداشته باشید و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر لوازم خانه شما در برند آاگ خواهیم نمود.

 

دستگاه خود را انتخاب کنید

چرا تعمیرسرا؟

شعار ما ابتدا تعمیر و سپس تعویض قطعات است؛ بنابراین کارشناسان تعمیرسرا نهایت تلاش خودشان را برای شناسایی مشکل و برطرف کردن آن به کار می‌گیرند. اگر تعمیر امکان‌پذیر نبود، قطعه آسیب‌دیده با نمونه اورجینال تعویض می‌شود. تعمیرسرا حرفه و تخصص خود را با تعمیر یخچال شروع نمود و پس از مدتی با تربیت و پرورش متخصصین در تعمیرات انواع لوازم خانگی تبدیل به مرجع این امور شد.

خدمات با بالاترین کیفیت
تضمین بهترین قیمت
تضمین خدمات ارائه شده
افراد متخصص و باتجربه

سوالات متداول تعمیرات آاگ

هزینه تعمیرات لوازم خانه آاگ بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدمات تعمیرات آاگ که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر