تعمیر ماکروفر

تعمیر ماکروفر در محل

یکی از خدمات قابل توجه شرکت خدماتی تعمیرسرا اعزام متخصصان ماهر و مجرب به محل است. از طرفی دیگر متخصصان تعمیرسرا در تعمیر انواع برندهای داخلی و خارجی و مدل های مختلف ماکروفر مهارت و تجربۀ کافی دارند. سرویس تعمیر ماکروفر در محل باعث بهره‌مندی مشتریان از مهارت های تعمیرکاران مجرب بدون نیاز حمل و نقل ماکرویو می شود.

تعمیر ماکروفر در تهران

شرکت خدماتی تعمیرسرا در شرق، غرب، شمال و جنوب شهر تهران ۵ شعبه و نمایندگی های مجاز دارد. این شعب خدمات تعمیر ماکروفر را در اسرع وقت به مشتریان ارائه می دهند. مزیت مهم خدمات تعمیرسرا برای تعمیر ماکروفر در تهران، ارائۀ خدمات شبانه روزی در زمان و مکان دلخواه مشتریان می باشد.

 هزینه تعمیر ماکروفر و گارانتی تعمیر

هزینه تعمیر ماکروفر مبلغ مشخصی را به خود اختصاص می دهد. این هزینه با توجه به عوامل مختلفی مانند برند و مدل دستگاه، قطعه ای که باید تعمیر یا تعویض شود، متغیر خواهد بود. با انتخاب تعمیرسرا با خیالی آسوده می توانید از خدمات کم هزینه ای که ۱۰۰ درصد تضمین می شوند، بهره‌مند گردید. تعمیرکاران شرکت خدماتی تعمیرسرا، قطعه یا قطعاتی که لازم باشد تعمیر یا تعویض می کنند. تعمیرکاران تعمیرسرا آموزش ها و مهارت های لازم در حرفۀ خود را دارند. بنابراین تمام خدمات تعمیر ماکروفر که ارائه می شوند، گارانتی تعمیر دارند.

تعمیر تاچ ماکروفر

تاچ ماکروفر بخش مهمی برای روشن، خاموش و کار کردن دستگاه است. به نحوی که وقتی آسیب می بیند، عملکرد کل سیستم مختلف می شود. از طرفی تعمیر تاچ ماکروفر به تخصص الکترونیک و تجهیزات ویژه ای مانند مولتی متر نیاز دارد. برای سهولت این امر کافی است درخواست تعمیراتی خود را در سایت تعمیرسرا ثبت کنید. تعمیرکاران ماهر و مجرب شرکت خدماتی تعمیرسرا خدمات تضمینی تعمیر تاچ ماکروفر را در انواع مدل ها و برندهای موجود به مشتریان ارائه می دهند.

مشکلات رایج ماکروفر

با توجه به درخواست های متعددی که برای تعمیر ماکروفر در سایت تعمیرسرا ثبت شده است، ۷ مورد زیر مشکلات رایج ماکروفر محسوب می شوند.

۱-   ماکروفر هنگام کار متوقف می شود.

گاهی وقت ها ماکروفر را برای گرم کردن غذا روشن می کنید اما زودتر از زمان انتخابی دستگاه خاموش می شود. علل مختلفی برای این عیب وجود دارد. برای مثال می توان به ایراد در برد اصلی، آسیب دیدن ترانس های ولتاژ یا خرابی هواکش ماکروفر باشد. هنگام برخورد با چنین مشکلی می توانید از تعمیرکاران ماهر تعمیرسرا کمک بگیرید.

۲-   سینی ماکروفر نمی چرخد.

یکی از مشکلات عمدۀ ماکروفرها، نچرخیدن سینی ماکروفر است. دلایل مختلفی باعث بروز چنین مشکلی می شود. اشتباه قرار گرفتن سینی در ماکروفر، خرابی غلتک های زیر سینی و وجود چربی و مواد غذایی در سینی و غلتک های آن علل رایج چنین عیبی هستند. توانید رفع این مشکل را به تعمیرکاران مجرب تعمیرسرا بسپارید.

۳-   ماکروفر غذا را گرم نمی کند.

گرم نشدن غذا با ماکروفر یکی دیگر از مشکلات رایج ماکروفر است. خرابی دیودها و خازن های ماکروفر، مشکل در میکروسوییچ در ماکروفر و خرابی مگنترون عموماً مسبب چنین عیبی هستند. کافی است تعمیر ماکروفر خود را به تعمیرکاران مجرب تعمیرسرا واگذار کنید.

۴-   در ماکروفر بسته نمی شود.

مشکلی که در زبانه های چفت در ماکروفر به وجود آمده، اجازه نمی دهند که در ماکروفر کامل بسته شود. بسته نشدن در مانع از عملکرد درست دستگاه می شود. هنگام مواجهه با این مشکل می توانید از خدمات تعمیر ماکروفر تعمیرسرا بهره‌مند شوید.

۵-   فن ماکروفر برعکس کار می کند.

وقتی سوییچ در ماکروفر آسیب ببیند، ممکن است فن برعکس کار کند. به این معنا که با باز کردن در ماکروفر فن شروع به کار می کند و با بسته آن خاموش می شود. برای رفع چنین مشکلی می توانید از خدمات تعمیرکاران ماهر تعمیرسرا استفاده کنید.

۶-   ماکروفر هنگام کار صدای زیادی دارد.

گاهی با صدای زیاد ماکروفر هنگام کار کردن مواجه می شوید. درست قرار نگرفتن سینی یا آسیب دیدن موتور و مگنترون می تواند علل عمدۀ چنین مشکلی باشند. تعمیرکاران حرفه ای تعمیرسرا می توانند رفع چنین مشکلی را بر عهده بگیرند.

۷-   لامپ ماکروفر سوخته است.

خاموش ماندن لامپ ماکروفر اجازه نمی دهد متوجه عملکرد دستگاه باشید. مشکلاتی در اتصالات ماکروفر یا آسیب دیدن خازن آن می تواند منجر به سوختن لامپ ماکروفر شود. هنگام مواجهه با این مشکل می توانید از خدمات تعمیر ماکروفر تعمیرسرا بهره‌مند شوید.

تعمیرسرا تعمیرکار حرفه ای ماکروفر

در تولید ماکروفرها به خصوص مدل های جدید از جدیدترین فناوری ها استفاده می شود. بنابراین هر فردی از عهدۀ تعمیر این دستگاه بر نمی آید. شرکت خدماتی تعمیرسرا با ۳۰ سال تجربه به عنوان مجموعه ای حرفه ای در زمینۀ تعمیر ماکروفر و سایر لوازم خانگی شناخته می شود.

 

برند تعمیر ماکروفر خود را انتخاب کنید

چرا تعمیرسرا؟

شعار ما ابتدا تعمیر و سپس تعویض قطعات است؛ بنابراین کارشناسان تعمیرسرا نهایت تلاش خودشان را برای شناسایی مشکل و برطرف کردن آن به کار می‌گیرند. اگر تعمیر امکان‌پذیر نبود، قطعه آسیب‌دیده با نمونه اورجینال تعویض می‌شود. تعمیرسرا حرفه و تخصص خود را با تعمیر یخچال شروع نمود و پس از مدتی با تربیت و پرورش متخصصین در تعمیرات انواع لوازم خانگی تبدیل به مرجع این امور شد.

خدمات با بالاترین کیفیت
تضمین بهترین قیمت
تضمین خدمات ارائه شده
افراد متخصص و باتجربه

سوالات متداول تعمیر ماکروفر

هزینه تعمیر ماکروفر بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر