سرویس و تعمیر ماکروفر سامسونگ

قیمت تعمیر ماکروفر سامسونگ

آخرین بروز رسانی در شنبه – ۲۹ آذر ۱۳۹۹

میانگین قیمت = توافقی

نوع خدمت

قیمت به تومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

تعویض یا تعمیر برد

۶۰۰ هزارتومان

خدمات و تعمیرات مایکروفر سامسونگ

معرفی نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر سامسونگ

مجموعه تعمیرسرا، نمایندگی رسمی محصولات سام سرویس است. تضمین ارائه بهترین خدمات تحت نظر سام سرویس، استفاده از قطعات اصلی و اعزام متخصصین با تجربه مواردی است که مجموعه تعمیرسرا برای آرامش خاطر بیشتر مشتریان به کار می گیرد. اگر به هر دلیلی برگه گارانتی محصول در دسترس نبود و یا تاریخ گارانتی مایکروفر سامسونگ به پایان رسیده بود، می توانید از خدمات تخصصی تعمیرسرا به عنوان تعمیرات سامسونگ با اطمینان و تضمین ارائه خدمات استفاده کنید.

خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ در محل

تعمیرسرا با دارا بودن پنج شعبه شبانه روزی در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز شهر تهران آماده خدمت رسانی در کوتاه ترین زمان است. جا به جایی مایکروفر سامسونگ خطر زیادی دارد. ممکن از در حین حمل و نقل دستگاه آسیب جدی ببیند.

برای همین بهترین کار استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر سامسونگ در محل مورد نظر است. تعمیرسرا با اعزام نیروهای متخصص خود در کمترین زمان و بهترین تجهیزات، خطر آسیب به مایکروفر در جا به جایی را از بین برده و به شما این امکان را می دهد به سرعت بتوانید از ماکروفر سامسونگ خود استفاده کنید.

مشکلات متداول ماکروفر سامسونگ

ماکروفر سامسونگ به مانند سایر لوازم خانه می تواند دچار آسیب هایی شود که در این بخش به بررسی آن ها پرداخته ایم. در صورتی که ایرادات زیر را در دستگاه خود مشاهده کردید، می بایست اقدام به تعمیر ماکروفر سامسونگ خود نمایید.

۱. جرقه زدن مایکروفر سامسونگ

۲. سر و صدای غیر معمولی مایکروفر سامسونگ

۳. روشن نشدن لامپ داخل مایکروفر

۴.نچرخیدن صفحه گردان داخل مایکروفر سامسونگ

۵. دود کردن مایکروفر سامسونگ

۶. باز نشدن درب مایکروفر

۷. خاموش شدن دستگاه مایکروفر سامسونگ در حین پخت غذا

دلایل روشن نشدن لامپ مایکروفر سامسونگ

۱. سوختن لامپ مایکروفر

۲. سوختن اتصالات لامپ مایکروفر سامسونگ

۳. سوختن سیم های متصل به لامپ در مایکروفر

۴. اشکال در برد الکترونیکی مایکروفر سامسونگ

۵. اشکال در منبع برق لامپ داخل مایکروفر سامسونگ

تعمیر یا تعویض قطعات ماکروفر سامسونگ

تعمیرسرا با تکیه بر دانش متخصصین خود، تعویض قطعات را در صورت نبود امکان تعمیر قطعه با بهترین کیفیت انجام می دهد. همچنین در صورت بلااستفاده و غیر قابل تعمیر بودن قطعه دستگاه ماکروفر سامسونگ، تعمیرسرا با ارائه تضمین استفاده از قطعات اصلی دستگاه، قطعه مورد نظررا تعویض می کند.

تعمیرسرا با اطمینان از خدمات ارائه شده توسط مجموعه، تعمیر ماکروفر سامسونگ خود را گارانتی می کند و در صورت بروز مجدد مشکل بدون دریافت هیچ هزینه اضافی، دستگاه شما را مجدد تعمیرخواهد کرد.

چرا مایکروفر سامسونگ جرقه میزند؟

لب پریده بودن ظروف

کثیف بودن قطعات داخلی مایکروویو

از بین رفتن لعاب داخلی دستگاه مایکروفر

وجود ظرف فلزی یا قطعه فلزی اضافه در داخل مایکروفر سامسونگ

از بین رفتن پوشش هدایت کننده امواج در داخل محفظه مایکروفر سامسونگ

مشکل در اتصالی داخلی مایکروویو

چرا مایکروفر سامسونگ برنامه پخت را به خوبی اجرا نمیکند

انتخاب نادرست برنامه پخت در دستگاه مایکروفر

خراب بودن قفل درب مایکروفر سامسونگ

خرابی سه راهی برق، اتصالات و سیم ها در دستگاه مایکروفر

انتخاب جای نامناسب برای مایکروفر که توانایی خنک کردن خود را نداشته باشد

درست کار نکردن فن مایکروفر سامسونگ

هزینه تعمیر ماکروفر سامسونگ

در شروع تعمیر دستگاه مایکروفر سامسونگ، عیب یابی باید خیلی دقیق و تخصصی انجام بگیرد. عیب یابی درست دستگاه هزینه تعمیر را مشخص می کند. احتیاج به تعمیر قطعه، لزوم تعویض قطعه و یا حتی اشتباه در کارکردن با دستگاه می تواند باعث بروز مشکل و خرابی دستگاه مایکروفر سامسونگ شود. بعد از عیب یابی امکان تعیین هزینه توسط متخصص باتجربه تعمیر مایکروفر سامسونگ قابل پیش بینی است.

تعمیرکار متخصص تعمیرسرا

در حال حاضر تنوع برندها و نحوه تعمیرات متفاوت در هر برند، به کار گیری نیروی متخصص کیفیت خدمات را بالا میبرد. مجموعه تعمیرسرا با بهره گیری از افراد متخصص و مسلط به برندهای مختلف اماده ارائه خدمات تخصصی است.

این مجموعه با تکمیل دانش نیروهای خود به وسیله برگزاری دوره های آموزشی و به روز کردن اطلاعات فنی تکنسین ها خدمات خود را تضمین می کند. نیروهای متخصص تعمیرسرا با اطلاعات کامل از اخرین تغییرات برند سامسونگ، مایکروفر را با بیشترین دقت و کمترین زمان عیب یابی می کنند.

تعمیر ماکروفر سامسونگ توسط تیم متخصص تعمیرسرا

لازمه عیب یابی و تعمیر درست دستگاه مایکروفر سامسونگ، داشتن اطلاعات به روز و اخرین تجهیزات لازم برای تعمیرات است. تیم متخصص تعمیرسرا با دارا بودن دانش کامل و تخصصی برند سامسونگ، کیفیت تعمیرات را بالابرده و خطر عیب یابی اشتباه یا عدم ضرورت تعویض قطعه به حداقل می رساند. تیم متخصص تعمیرسرا با ضمانتنامه قطعات اصلی، دستگاه شما را با بهترین کیفیت آماده استفاده مجدد می کنند.

 

سوالات متداول سرویس و تعمیر ماکروفر سامسونگ

هزینه تعمیر ماکروفر سامسونگ بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله تعمیر ماکروفر سامسونگ که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیر ماکروفر سامسونگ برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر