غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ + روش

تعمیرسرا مرکز تخصصی ارائه خدمات تعمیر یخچال سامسونگ

هر یخچال فریزری که داشته باشید، ممکن است در طول مدت استفاده با مشکلاتی مواجه شود. فارغ از اینکه چه برندی باشد. مشکلات و خرابی‌های یخچال هم مثل بقیه وسایل الکترونیکی بسیار متنوع است. به همین دلیل طبیعی است که به همۀ آن‌ها آشنایی نداشته باشید. متخصصان تعمیرسرا آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ به شما عزیزان است. در این مقاله به موضوع غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ میپردازیم با ما همراه باشید:

غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ

غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ از جمله مواردی است که موقع فروش باید توسط فروشنده انجام گیرد. در صورتیکه حالت دمو غیر فعال نشود، یخچال هیچگونه سرمایی تولید نخواهد کرد.

در اینجا قصد داریم روش های غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ را برای شما بازگو کنیم. با انجام روش های ذکر شده می توانید حالت دمو یخچال سامسونگ را غیرفعال کنید. در غیراینصورت شما می توانید از تعمیرسرا کمک بگیرید. تعمیرسرا با ارائه خدمات با کیفیت در خدمت مشتریان عزیز خود می باشد.

مطالب مرتبط: همه چیز در مورد یکسره کار کردن یخچال سامسونگ

حالت دمو یا DEMO MODE چیست؟

حالت دمو یا فروشگاهی به حالتی گفته می‌شود که یخچال در این حالت هیچ گونه سرمایی تولید نکند و تنها لامپ های یخچال روشن باشند. روشن ماندن لامپ های یخچال جهت روشنایی و بهتر دیده شدن محصول است. بنابراین در فروشگاه ها از حالت دمو برای بهتر دیده شدن محصول توسط مشتری استفاده می کنند.

در واقع حالت دمو کمک می کند یخچال بدون روشن شدن موتور و تولید سرما قابلیت‌های خود را به مشتریان نشان دهد. غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ برای بسیاری از کاربران و مخصوصا افرادی که تازه یخچال خریده اند بسیار اهمیت دارد.

بهتر است بدانید که حالت دمو به صورت پیش فرض در ساید بای سایدها فعال می باشد. در این حالت یخچال هیچگونه دما و سرمایی نخواهد داشت. به عبارت دیگر یخچال در حالت دمو مثل جسد بی جان است. در واقع حالت دمو یک حالتی است که سبب جلب مشتری می شود. در اینصورت فروشنده با باز گذاشتن در یخچال سبب می شود مشتریان واضح تر یخچال را مشاهده کنند.

(غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ)

متاسفانه در برخی مواقع که یخچال خریداری می کنیم به حالت دمو آن توجهی نداریم. موقع نصب و راه اندازی یخچال در منزل متوجه سرما نداشتن یخچال خواهیم شد. برخی مشتریان ممکن است فکر کنند که یخچال خراب می باشد.

اما از بابت سالم بودن یخچال خیال خود را آسوده کنید. زیرا حالت دمو یخچال فعال می باشد. با غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ دما و سرمای یخچال بازخواهد گشت. بهتر است بدانید که در ۹۰ درصد یخچال های ساید بای ساید حالت دمو و یا DEMO MODE وجود دارد. از یخچال های دارای حالت دمو می توان به ساید بای سایدهای ال جی، سامسونگ، ویرپول، بوش، دوو و …. اشاره کرد.

بنابراین موقع خرید هر کدام از این یخچال ها امکان فعال بودن حالت دمو آن وجود دارد. برای فعال شدن یخچال باید حالت دمو آن را غیرفعال کنید. از دیگر علایم فعال بودن حالت دمو یخچال این است که یخچال سرما نداشته باشد و خنک نکند. بنابراین فعال بودن حالت دمو یخچال سامسونگ عیب و ایراد محسوب نمی شود.

مطالب مرتبط: تعمیر درب یخچال سامسونگ+ آپدیت ۹۹

حالت دمو یخچال سامسونگ را چگونه تشخیص دهیم؟

برای تشخیص دادن فعال و یا غیر فعال بودن حالت دمو یخچال سامسونگ باید به نمایشگر یخچال دقت کنید. در صورتیکه یکی از این موارد از قبیل OFF  و OF OF بر روی نمایشگر یخچال سامسونگ مشاهده شود به معنای فعال بودن حالت دمو می باشد. در این حالت یخچال سرما نخواهد داشت. بنابراین موقع فعال بودن حالت دموی یخچال نگران خراب بودن یخچال خود نباشید.

(غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ)

روش های مختلف غیر فعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ

برای اینکه یخچال سامسونگ شما عملکرد صحیح داشته باشد باید حالت دموی آن را غیر فعال کنید. برای غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ می توانید از طریق مراحل زیر عمل کنید.

یکی از راه های غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ فشار دادن دکمه های Energy Saver+Freezer به مدت ۸ ثانیه می باشد. یک حالت دیگر غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ فشار دادن همزمان دکمه هایEnergy

Saver+Freezer+Alarm به مدت ۸ ثانیه است. بنابراین باید دکمه های ذکر شده را به صورت همزمان فشار دهید. در اینصورت صدایی از یخچال شنیده خواهد شد که حاکی از نشان دادن غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ است. سپس درجه‌های دما بر روی نمایشگر نشان داده می شوند.

(غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ)

در برخی از مدل های یخچال ها باید دکمه Lighting را هم با سایر دکمه ها  فشار داد. اما در سایر مدل های یخچال برای غیرفعال کردن دمو یخچال فقط کافی است دکمه های Refrigerator+Freezer را فشار دهید.

پس از غیر فعال کردن حالت دمو خنک سازی و سرد سازی یخچال بعد از گذشت مدت زمان ۲ ساعت به حالت عادی بر می‌گردد. نکته قابل توجه این است که باید کلید های ذکر شده در یخچال مورد نظر با همدیگر فشار داده شود.

همچنین مدت زمان نگهداری کلید های ذکر شده نباید کمتر از ۸ ثانیه باشد. در نظر بگیرید در صورتیکه نتوانستید حالت دموی یخچال سامسونگ را غیر فعال کنید می توانید با تعمیر سرا تماس بگیرید.

تعمیر یخچال سامسونگ تعمیرسرا

تعمیر یخچال با تعمیرسرا  

تعمیرسرا با ارائه خدمات در محل رضایت مشتریان خود را جلب کرده است. تعمیرکاران مجرب و ماهر تعمیرسرا با تعمیر یخچال سامسونگ در محل مشکل یخچال شما را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف می سازند. در مواقعی که قادر نیستید مشکل یخچال خود را برطرف کنید بهتر است از تعمیرسرا کمک بگیرید.

تعمیرسرا با ارائه خدمات با کیفیت و در عین حال قیمت بسیار مناسب یک انتخاب ایده آل محسوب می شود. غیرفعال کردن حالت دمو یخچال سامسونگ به راحتی قابل حل شدن است. حتی با یک تماس ساده و دادن آمار دقیق مدل یخچال خود به تعمیرسرا مشکل آن را برطرف کنید.

بنابراین غیرفعال کردن دمو یخچال خیلی راحت و آسان می باشد. تنها با فشار دادن چند دکمه می توانید حالت دمو یخچال خود را غیرفعال کنید. انتخاب تعمیرسرا با توجه به سابقه ای که در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ دارد بسیار مناسب است.

از آنجاییکه شما برای تهیه یخچال خود باید هزینه زیادی را پرداخت کنید. بنابراین موقع ایجاد مشکل باید آن را به دست متخصص ماهر و باتجربه بسپارید. زیرا سپردن یخچال به دست تعمیرکار نامتخصص ممکن است مشکلات جدیدی را به وجود آورد.

مشکلات به وجود آمده قطعا هزینه های هنگفتی را برای شما ایجاد خواهند کرد. به عبارت دیگر می توان گفت انتخاب نمایندگی مجاز و تعمیرکار ماهر از لحاظ اقتصادی به صرفه تر خواهد بود. توصیه می کنیم در صورت ایجاد مشکل نمایندهای مجاز تعمیرات یخچال سامسونگ را انتخاب کنید. تعمیرسرا از نمایندگی های مجاز تعمیر یخچال سامسونگ به شمار می آید.

۱۴۰۰/۰۹/۰۲

فرم ارسال نظر