دانلود دفترچه راهنمای یخچال فریزر ال‌جی+ آپدیت ۲۰۲۰

تعمیرسرا ارائه دهنده خدمات تعمیر انواع یخچال فریزر در تهران

شرکت تعمیرسرا با به کار گرفتن تکنسین فنی و مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای نصب، سرویسو تعمیر یخچال ال جی است. کارشناسان تعمیرسرا ابتدا مشکلات یخچال فریزرتان را شناسایی و سپس اقدام به تعمیر یخچال فریزر lg شما عزیزان میکنند. در این مقاله میتوانید لینک دانلود دفترچه راهنمای یخچال فریزر ال‌جی را مشاهده و سپس دانلود کنید.

شما میتوانید با شماره ۶۲۹۴۱ – ۰۲۱ برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید!

مقدمه‌ای بر LG

کمپانی‌های مطرحی در سراسر جهان در حال تولید لوازم‌خانگی هستند. کمپانی‌های بزرگ و معروف با استفاده از نوع تولید، تکلونوژی بروز و شیوه‌های تولیدی اختصاصی و… که این عوامل همگی برای جلب رضایت مشتریان جهانی خود می‌باشد. این کمپانی‌ها انواع وسیله‌های خانگی ازجمله فر، گاز، اجاق و یخچال و … را تولید می‌کنند. یکی از این شرکت‌ها ال‌جی می‌باشد. یک شرکت مطرح در تولید لوازم‌خانگی که در سرتاسر جهان نمایندگی دارد. یخچال‌های ال‌جی، با استایل تولیدی خاص و نوآوری در تولید آن بسیار محبوب می‌باشند.

مطالب مرتبط: ۱۰ مورد از مهم‌ترین خرابی‌های یخچال فریزر ال­‌جی

یخچال ال‌جی

یخچال ال‌جی با سیمایی زیبا و ویژگی‌های جانبی کاربردی بسیار پرفروش هستند. برای مثال نوع قرارگیری آب‌سردکن، دستگیره یخچال ال‌جی و… بسیار زیبا و متفاوت هستند. علاوه بر این‌ها، کارایی بالا و ضمانت کارکرد این یخچال‌ها دلایل مهمی برای این محبوبیت هستند. سرد کردن دقیق و اتومات شدن این یخچال‌ها بسیار به استفاده‌کننده کمک می‌کند. به‌طورکلی در سراسر جهان یکی از بهترین یخچال‌ها، یخچال ال‌جی با مدل‌های مختلف خود می‌باشد.

 یخچال ال‌جی

انواع یخچال ال‌جی

یخچال‌های ال‌جی دارای مدل‌های مختلفی هستند که دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. یکی از گران‌قیمت‌ترین یخچال‌های ال‌جی ساید بای ساید X33 است که نزدیک ۹۶ میلیون تومان قیمت دارد و در مقابل یخچال ال‌جی RF15 با دو و نیم میلیون تومان قیمت یک یخچال کوچک و ارزان‌قیمت است. دراین‌بین هرچه سایز و آپشن، بالاتر و بهتر باشد قیمت یخچال نیز بالاتر می‌رود.

قیمت یخچال ال‌جی

رنج قیمت یخچال‌ها ال‌جی از دو میلیون تومان تا ۱۰۰ میلیون تومان است. یخچال‌های ال‌جی بر اساس آپشن ها و سایزهایشان قیمت‌گذاری می‌شوند. یخچال‌های کوچک و کم آپشن باقیمت‌های نزدیک به دو میلیون تومان و یخچال‌های بسیار بزرگ و جادار با آپشن های بزرگ باقیمت‌های متنوع که گاهی به ۱۰۰ میلیون تومان نیز می‌رسد.

دفترچه راهنما، پیشگیری‌کننده خیلی از مشکلات

یخچال ال‌جی هم مانند هر یخچال دیگری ممکن است دچار نواقص و معایبی شود. خیلی از این مشکلات می‌تواند فنی باشد و در اثر خرابی یکی از قسمت‌های یخچال باشد. مشکلات فنی را می‌توان به یک تعمیرکار ماهر یا متخصصان شرکت ال‌جی سپرد؛ اما خیلی از مشکلات یخچال ال‌جی می‌تواند براثر استفاده نادرست استفاده‌کنندگان باشند. محیط قرارگیری یخچال، دمای محیط و نوع استفاده در مشکلات یخچال ال‌جی مؤثر هستند. برای جلوگیری از رخ دادن چنین مشکلاتی باید بر اساس ظرفیت‌های یخچال ال‌جی از آن استفاده نمود. برای اینکه یک استفاده صحیح از یخچال ال‌جی داشته باشیم، باید از دفترچه راهنمای یخچال ال‌جی استفاده کنیم. در دفترچه راهنمای یخچال ال‌جی یا هر یخچال دیگری ظرفیت‌های آن نوشته‌شده است، محیط مناسبی که یخچال باید در آن قرار بگیرد نوشته‌شده است و همچنین نکات زیادی برای نوع قرارگیری، نوع استفاده و شرایط تنظیم و … درج‌شده است.

مطالب مرتبط: تمامی کدهای خطا یا ارورهای یخچال فریزر ال جی +راه حل

محتویات درج‌شده در راهنمای یخچال

در دفترچه راهنمای یخچال ال‌جی نکات زیادی نوشته‌شده است. مهم‌ترین نکات و نتیجه استخراجی از این دفترچه را می‌توان به چند دسته تقسیم کرد:

  1. کار هایی که باید انجام داد
  2. کار هایی که نباید انجام داد.
  3. نکات مهم و الزام به رعایت
  4. چند هشدار مهم
  5. ۵-     و …

این نکات هم در دفترچه راهنمای یخچال ال‌جی و هم در دفترچه راهنمای یخچال‌های دیگر یکسان هستند و شاید فقط در چند نکته اختصاصی متفاوت باشند. در ادامه تمام نکات مهم دفترچه راهنمای این وسیله را بررسی خواهیم کرد.

 محتویات درج‌شده در راهنمای یخچال الجی

محیط‌های مناسب ذکرشده در راهنما

زمانی که یک یخچال را خریداری می‌کنید، به این نکته توجه کنید که فقط داشتن مکانی برای آن کافی نیست. محل قرارگیری یخچال بسیار مهم است. در دفترچه راهنمای خیلی از یخچال‌ها نیز به این مورد اشاره‌شده است و درصورتی‌که محل قرارگیری یخچال مناسب نباشد در درازمدت یخچال دیگر کارایی قبلی خود را نخواهد داشت و حتی ممکن است دچار خرابی‌های بزرگ شود. مکانی که در آن یخچال ال‌جی قرار می‌گیرد نباید تنگ باشد. تنگی مکان قرارگیری باعث فشار آمدن به دیواره‌های یخچال می‌شود و خیلی از قسمت‌های یخچال را تحت‌فشار می‌گذارد. مکانی که یخچال قرار می‌گیرد نباید ازلحاظ دمایی خیلی بالا باشد. بالا بودن دمای محیط باعث می‌شود سنسورهای یخچال در تشخیص دمای محیط درونی یخچال دچار مشکل شوند و یخچال در بازه زمانی طولانی‌مدت دچار خرابی شود. این خرابی ممکن است برای سنسورها، موتور و سایر قسمت‌های یخچال ال‌جی رخ دهد. زمین قرارگیری یخچال باید کاملاً تراز باشد. تراز بودن یخچال باعث بالا رفتن کارایی و حفظ تعادل آن در هنگام سرد کردن هوای درونی یخچال می‌شود. نکات مهم دیگری نیز در مورد محیط قرارگیری یخچال در دفترچه راهنمای یخچال ال‌جی یادداشت شده است.

مطالب مرتبط: ۹ دلیل برای صدای یخچال+ نمونه انواع صداها از جمله بوق زدن

استفاده درست از یخچال ال‌جی

مطمئناً خیلی از مشکلاتی که برای یخچال ال‌جی به وجود می‌آیند در اثر استفاده نادرست خودمان به وجود می‌آیند. در دفترچه راهنمای یخچال استفاده درست از یخچال توضیح داده‌شده است.

برای مثال تنظیم دمای درون یخچال و زمان اتومات کردن یخچال بسیار مهم است. سرد شدن بیش‌ازحد فضای درون یخچال و نیز گرم شدن آن باعث خراب شدن مواد غذایی می‌شود و علاوه بر آن خود یخچال دچار مشکلات فنی می‌شود. برای اینکه این مشکلات به وجود نیاید، باید از دفترچه راهنمای یخچال استفاده کنید. یکی از نکاتی برای استفاده صحیح در دفترچه راهنمای یخچال ذکرشده است این است که هرکدام از انواع مواد غذایی در کدام قسمت از یخچال قرار بگیرد یا ظروف نباید به‌صورت درباز در یخچال قرار داده شوند. این کار ها باعث ماندگاری بیشتر و حفظ مواد غذایی می‌شود. سعی کنید ظروف بزرگ را در انتهای یخچال قرار ندهید. این کار باعث می‌شود جلوی گردش و سرمایش فضای داخلی یخچال گرفته نشود. جمع شدن هوای سرد در یک نقطه یا جلوگیری از پخش هوای سرد در درون یخچال ال‌جی باعث ازکارافتادن موتور و سنسورهای آن می‌شود. یخ زدن یا برف گیری قسمت‌های مختلف یخچال نیز نتیجه این اشتباهات است. علاوه بر این‌ها سعی شود، چند وقت یک‌بار داخل یخچال خوب تمیز شود. مهم‌ترین نکات تمیز کردن یخچال ال‌جی که در دفترچه راهنمای یخچال ذکر شده‌اند را بررسی خواهیم کرد.

دفترچه راهنمای یخچال LG

هشدارهایی حین تمیز کردن یخچال

تمیز کردن یخچال ال‌جی بسیار مهم است؛ اما تمیز کردن آن کار چندان آسانی نیست. برای تمیز کردن یخچال کافی است چند نکته را رعایت فرمایید.

اولین نکته بسیار مهم این است قبل از هرگونه تمیز کردنی یخچال را از برق بکشید. بسیاری از قسمت‌های یخچال الکتریکی هستند و در صورت برخورد با آب دچار نقص و خرابی می‌شوند. ازاین‌رو کافی است قبل از هرکاری یخچال را از برق بکشید.

دومین نکته مهم این است که نباید به‌هیچ‌عنوان به درون یخچال آب بپاشید. با استفاده از یک دستمال خیس و یک ضدعفونی‌کننده غیر شیمیایی درون یخچال را خب تمیز کنید. سعی کنید از ضدعفونی یا شوینده شیمایی استفاده نکنید. تمیز کردن موتور یخچال ال‌جی هرچند وقت یک‌بار باعث بالا رفتن کارایی آن می‌شود. بازه زمانی خاصی را در نظر بگیرید و سپس هرچند وقت یک‌بار با استفاده از یک دستمال نم‌دار موتور را تمیز کنید و سپس خشک‌کنید.

تمیز کردن لوله‌هایی که دچار برفک می‌شوند به روند سرد کردن یخچال ال‌جی بسیار کمک می‌کند. سعی کنید هرچند وقت یک‌بار این لوله‌ها را از برفک‌ها عاری کنید.

مطالب مرتبط: ۱۰ علت نشتی آب یخچال و راه‌حل آن‌ها

دفترچه راهنمای یخچال فریزر ال‌جی

دفترچه راهنمای هر وسیله‌ای درست‌ترین روش‌های استفاده و همچنین اشتباه‌ترین کارای ممکن را به ما گوش زد می‌کند. با استفاده از یک دفترچه راهنما شما مجموعه‌ای از دستورات را خواهید داشت به این صورت که یک سری امور را حتماً انجام دهید و رعایت فرمایید و یک سری امور را به‌هیچ‌وجه انجام ندهید. تمامی این امور برای ماندگاری وسیله در بازه زمانی طولانی‌مدت و همچنین بالا بردن کارایی یخچال ال‌جی می‌باشد.

دفترچه راهنمای هر وسیله‌ای به‌طورمعمول در بسته‌بندی این وسیله قابل دریافت است. دفترچه راهنمای فیزیکی به‌صورت بسته‌بندی‌شده در کارتن وسیله موردنظرتان است. علاوه بر این، می‌توانید دفترچه تلفن را از طریق سایت میزبان دانلود فرمایید و بر روی موبایل‌های خود آن را مطالعه فرمایید.

خیلی از وسایل خانگی ازجمله یخچال ال‌جی نکات مهمی بر روی کارتن آن‌ها نوشته شود. سعی کنید قبل از راه‌اندازی این وسیله این نکات را خوب بخوانید. البته این نکته را هرگز فراموش نفرمایید که زمانی وسیله موردنظرتان مشمول گارانتی خواهد بود که پلمپ کارتن توسط نصاب شرکت مربوطه یا نصاب نمایندگی آن‌ها باز شود و وسیله راه‌اندازی شود.

برای دانلود دفترچه راهنمای یخچال ال جی کافیست در سایت زیر مدل دستگاه خود را وارد و سپس دفترچه را دانلود کنید:

دانلود دفترچه های راهنما و سایر مدارك مهم محصول

دانلود دفترچه راهنما:

سخن پایانی

شرکت ال‌جی یکی از شرکت‌های بزرگ جهانی است که دهه‌ها است که در حال تولید وسایل خانگی و وسایل الکتریکی است. یکی از این وسایل یخچال است. یخچال‌های ال‌جی با بهترین کیفیت در سراسر جهان عرضه می‌شوند. از دلایلی که باعث این محبوبیت و فروش جهانی وسایل ال‌جی شده است، استفاده از شیوه‌های نوین و اختصاصی در تولید، ضمانت بلندمدت وسایل، زیبا و شیک بودن وسایل، استفاده از تکلونوژی نوین و ایده‌های مبتکرانه است. این دلایل مهر تأییدی بر کیفیت کالاهای ال‌جی نیز می‌باشند. بااین‌همه وسایل ال‌جی نیز خیلی اوقات دچار نقایص و خرابی می‌شوند؛ اما مطمئناً هر خرابی ریشه فنی ندارد یا دلیل خیلی از مشکلات فنی نیز تولید نادرست نیست. استفاده نادرست استفاده‌کنندگان و شرایط و نوع نگه‌داری بسیار مهم است. این دلیلی است که شرکت ال‌جی دفترچه راهنمای مخصوص وسایل خود را به‌صورت فیزیکی و یا به‌صورت فایل PDF در سایت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. در این صورت استفاده درست از وسایل را نیز آموزش داده است و بسیاری از مشکلات پیش نخواهند آمد.

دفترچه راهنمای یخچال الجی

تعمیرسرا ارائه دهنده بهترین خدمات تعمیر یخچال فریزر

شرکت تعمیرسرا با استفاده از بهترین متخصصان آماده ارائه خدمات تعمیر انواع لوازم خانگی با بهترین قیمت و سریعترین زمان به شما عزیزان است. شما میتوانید درخواست اینترنتی خود را با استفاده از فرم الکترونیکی سایت تنها با چند کلیک ثبت کنید و یا با شماره زیر تماس بگیرید:

۶۲۹۴۱ – ۰۲۱

۱۴۰۰/۱۲/۰۸

فرم ارسال نظر