سرویس و تعمیر یخچال مابه (نمایندگی مابه)

تعمیرسرا با ۳۰ سال تجربه فنی و تخصصی، نمایندگی رسمی یخچال مابه در شهر تهران است. هر زمان که با ما تماس بگیرید یا فرم خدمات تعمیرسرا را تکمیل کرده و مشکل خود را گزارش کنید، متخصصین تعمیرسرا پس از چند ساعت در محل مورد نظر شما حاضر می شوند. تعمیر یخچال مابه و همچنین برند های دیگر یخچال توسط تکنسین های تعمیرسرا انجام می شود.

قیمت تعمیر و نصب انواع یخچال مابه

جهت اطلاع از هزینه های دقیق تعمیرات یخچال مابه با شماره ۰۲۱۶۲۹۴۱  تماس بگیرید

خدمات و تعمیرات یخچال مابه

تعمیر یخچال مابه در تهران (تعمیرات یخچال مابه در تهران)

تعمیرسرا با ۵ نمایندگی در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز شهر تهران آمادۀ ارائه خدمات است. در هرکجای تهران که باشید، کافی است با ما تماس بگیرید و یا فرم خدمات تعمیرسرا را تکمیل نمایید تا تکنسین های ما پس از زمانی کوتاه برای عیب یابی و تعمیر یخچال در محل حضور یابند. دیگران نگران یافتن تعمیرکار با تجربه و مطمئن نباشید، فقط کافی است با تعمیرسرا تماس بگیرید.

تعمیر یخچال مابه در محل

یخچال مابه هر مشکلی که داشته باشد، تکنسین های تعمیرسرا پس از عیب یابی، آن را تعمیر می کنند. از مزیت های تعمیرسرا این است که احتیاجی به جا به جایی دستگاه نیست و تمام تعمیرات تا جای ممکن در محل انجام می گیرد. جا به جایی یخچال و یا قطعه ای که خراب شده است، می تواند زمان بر و پرهزینه باشد، با تعمیر آن در محل در هزینه ها به مقدار زیادی صرفه جویی می شود.

نمایندگی مابه (خدمات نمایندگی تعمیر یخچال مابه)

تعمیرسرا نمایندگی مجاز یخچال مابه در شهر تهران است. یخچال مابه دچار هر گونه ایرادی که شده باشد متخصصین ما می توانند آن را تعمیر کنند. لازم به ذکر است که این کارشناسان با هر مشکلی که ممکن است برای دستگاه ایجاد شود آشنا هستند پس سریعاً پس از عیب یابی برای رفع مشکل اقدام می کنند. از جمله خدماتی که تعمیرسرا برای تعمیر یخچال مابه ارائه می دهد را در ادامه نام برده ایم.

۱. شارژ گاز یخچال در محل

۲. تعمیر و تعویض درب یخچال مابه

۳. تعمیر آب سرد کن یخچال مابه

۴. تعمیر و تعویض انواع سنسور

۵. تعمیر بورد

۶. تعمیر لوله کشی آب یخچال

۷. تعویض لاستیک درب یخچال

مشکلات متداول یخچال مابه

یخچال مابه نیز به مانند تمامی برندهای دیگر از یخچال فریزر دارای ایرادات رایجی می باشد که در صورت مشاهده این عوامل می توانید از خدمات تعمیر یخچال مابه تعمیر سرا استفاده کنید.

۱. یخ نزدن فریزر

۲. برفک زدن

۳. خراب شدن درب یخچال مابه

۴. خرابی یخ ساز یخچال

۵. یخ زدن داخل یخچال

۶. خالی شدن گاز یخچال مابه

۷. داغ شدن شدید موتور

۸. قطع و وصلی برق یخچال

 

تعویض یا تعمیر قطعات یخچال مابه

متخصصین تعمیرسرا پس از عیب یابی، در صورت خرابی قطعه ای از یخچال مابه، در ابتدا اگر امکان تعمیر وجود داشته باشد، حتماً آن را تعمیر خواهند کرد. اما در صورتی که قطعه باید تعویض شود با اطلاع رسانی به شما، آن را با یک قطعۀ جدید و اورجینال تعویض خواهند کرد.

لازم به ذکر است که تمام خدماتی که تعمیرسرا ارائه می دهد دارای گارانتی هستند. پس در صورت هر گونه مشکل در مورد تعمیر یخچال مابه می توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیرکار متخصص تعمیرسرا

تمام تعمیرکاران و تکنسین های تعمیرسرا افراد متخصص و آموزش دیده هستند. همچنین سال ها تجربۀ کافی برای تعمیر وسایل مختلف از جمله یخچال مابه دارند. از مزیت های متخصصین تعمیرسرا حضور سریع آن ها در محل، پس از اطلاع رسانی شماست.

 

سوالات متداول سرویس و تعمیر یخچال مابه (نمایندگی مابه)

هزینه تعمیرات یخچال مابه بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر