سرویس و تعمیر یخچال پروفایل

قیمت تعمیر یخچال پروفایل

جهت اطلاع از هزینه های دقیق تعمیرات یخچال پروفایل با شماره ۰۲۱۶۲۹۴۱  تماس بگیرید

خدمات و تعمیرات یخچال پروفایل

تعمیر یخچال پروفایل در تهران

تعمیرسرا در پنج منطقه تهران (شمال، جنوب، مرکز، غرب و شرق) آماده خدمت رسانی و تعمیر یخچال پروفایل است. تجربه‌ای ۳۰ ساله در کنار متخصصین با تجربه، سبب شده تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهیم. در هر منطقه از تهران که هستید، می‌توانید با تکمیل فرم در سایت و یا تماس با تعمیرسرا درخواست تعمیر یخچال کرده و مشکل خود را حل کنید.

نمایندگی پروفایل

تعمیرسرا نماینده رسمی تعمیرات یخچال پروفایل در تهران است. شرکت خدماتی تعمیرسرا ارائه دهنده خدمات نصب، سرویس و تعمیر یخچال و فریزر پروفایل در تهران است. خدمات تعمیرسرا شامل نصب و راه‌اندازی، عیب‌یابی، تعمیر و سرویس دوره‌ای انواع یخچال فریزرهای پروفایل می‌شود.

تعمیر یخچال پروفایل در محل

برای سهولت، جلوگیری از هزینه‌های اضافی حمل و نقل و جلوگیری از صدمه‌های احتمالی در حین حمل و نقل، با تماس با تعمیرسرا و یا تکمیل فرم اینترنتی در وب‌سایت می‌توانید برای حضور تکنسین در محل درخواست دهید. متخصصین تعمیرسرا با کمترین زمان در هر قسمتی از تهران که باشید، در محل حضور یافته و به رفع مشکل شما می‌پردازند.

مشکلات متداول یخچال پروفایل

  • افزایش صدای موتور یخچال
  • خراب شدن برد یخچال
  • کم شدن سرمای یخچال
  • برفک
  • نشتی یخچال و فریزر
  • یخچال قدرت خنک کردن ندارد

در صورت بروز هر یک از مشکلات و ایرادات ذکر شده در فوق، می توانید از خدمات تعمیر یخچال پروفایل گروه فنی مهندسی تعمیر سرا استفاده کنید.

تعویض یا تعمیر قطعات یخچال پروفایل

تخصص و سابقه فعالیت تعمیرسرا و متخصصین آن باعث می‌شود که بهترین گزینه را برای رفع مشکل به شما پیشنهاد دهد. متخصصین در ابتدا به عیب یابی یخچال می‌پردازند. اولویت با تعمیر قطعه خراب شده است. در صورتی که راهی برای تعمیر وجود نداشته باشد، قطعه مورد نظر تعویض خواهد شد. متخصصین با هماهنگی شما قطعه خراب را با قطعه‌ای اصل تعویض خواهند کرد. لازم به ذکر است که تعمیرسرا تمامی خدمات خود را گارانتی می‌کند.

ارور یخچال پروفایل

ارور EF یخچال پروفایل: سرمای بیش از حد

ارور PF یخچال پروفایل: مشکل سیستم برقی و موتوری

ارور CL یخچال پروفایل: یخ بیش از حد در یخچال

ارور DE یخچال پروفایل: مشکل سیستم تخلیه آب یخچال

ارور CC یخچال پروفایل: مشکل گرم شدن بیش از حد یخچال

در صورتیکه هر یک از ایرادات و خطاهای زیر را در یخچال خود مشاهده نمودید، می بایست با خدمات تعمیر یخچال پروفایل تماس حاصل فرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن متخصصین تعمیر سرا به محل شما اعزام شوند.

تعمیرکار متخصص تعمیرسرا

تعمیرسرا با ۳۰ سال سابقه در حوزه‌ی تعمیر لوازم خانگی، برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود در ابتدا به نیروهای خود آموزش می‌دهد. تمامی نیروهای تعمیرسرا افرادی با تجربه و مجرب در زمینة تعمیر لوازم خانگی و یخچال‌های پروفایل هستند. لازم به ذکر است که تعمیرسرا تمامی خدمات خود را گارانتی می‌کند.

 

سوالات متداول سرویس و تعمیر یخچال پروفایل

هزینه تعمیرات یخچال پروفایل بسته به نوع خرابی دستگاه متفاوت می باشد که پس از ثبت آدرس تکنسین با شما تماس گرفته و تا حد زیادی می‌تواند شما را نسبت به ایراد دستگاه آگاه سازد هزینه تقریبی را بگوید.

بله خدماتی که در تعمیر سرا ارائه می شود دارای ۹۰ روز گارانتی واقعی می باشد که طبق بخشنامه ها فقط زمانی گارانتی قابل اجرا نمی باشد که اتفاقاتی نظیر سیل ‘ زلزله ‘ آتش سوزی ‘ نوسانات شدید برقی پیش بیاید و بر خلاف ذهنیت عوام که میگویند گارانتی درایران معنی ندارد مجموعه تعمیر سرا در صورتی که مشتری در دوره گرانتی به ان نیاز پیدا کند بحو قابل قبولی میتواند از ان استفاده کند.

بعد از ثبت ادرس در سیستم تعمیر سرا سرویسکاران بر حسب تخصص و صلاحیت انجام کار به نسبت برند دستگاه برای شما تعمیر اعزام می گردند.

بعد از پایان تعمیرات برای رضایتمندی بیشتر مشتری تیم پشتیبانی تعمیر سرا توسط سرویس هپی کال از شما بزرگوران پرسش و پاسخ بعمل خواهد امد و خوشحال میشویم که با انتقادات سازنده خود ما را برا مراجعات بعدی یاری کنیم. ودر در صورتی که از تکنسین و نحوه ارائه انجام خدمات ناراضی بودید کارشناس مربوطه با شما تماس میگیرد و موضوع را بلافاصله پیگیری میکنند.

فرم ارسال نظر